В’юнник відмовив Лупашку: форвард Лехії планує змінити клуб

Богдан В’юнник святкує гол у формі Лехії Гданськ
Богдан В’юнник святкує гол у формі Лехії Гданськ

Український нападник польської «Лехії» Богдан В’юнник завершує сезон з чітким наміром покинути команду. Новий головний тренер Владислав Лупашко особисто намагався переконати футболіста залишитися, однак той дав остаточну відмову.

Позиція гравця та думка про тренера

В’юнник уже повідомив президента клубу про своє бажання піти. «Ми все обговорили, і він сказав, що відпустить мене, якщо інший клуб зробить гідну пропозицію», — зазначив форвард.

Гравець позитивно оцінив призначення Лупашка: «Я шкодую лише про одне — що він не прийшов до «Лехії» ще минулого сезону. За словами колег, це сильний, молодий і амбітний тренер, навіть революціонер у футболі. Мені дуже імпонував стиль його «Карпат»».

Лупашко намагався вмовити В’юнника залишитися, однак той залишився непохитним: «Ми багато про це говорили. Але маю такий характер: якщо вже ухвалив рішення, то від нього не відступаю».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *