Авторизація

Новини проекту «Добре врядування для розбудови потенціалу громади»

 

косультаціїЯк забезпечити якісне наданя послуг жителям громад, використовуючи проектний підхід? Як правильно скористатися повноваженнями та ресурсами громад? Як ефективно управляти місцевими бюджетними коштами? Як забезпечити належну комунікацію органу місцевого самоврядування з мешканцями громади?

Якщо в діяльності вашого органу місцевого самоврядування виникла потреба в експертній підтримці, заходьте на Форум Ресурсного центру та ставте свої запитання експертам. Ми в режимі онлайн оперативно допоможемо у вирішенні вашого питання.

З питань інституційної спроможності органів місцевого самовочдування, детальніше за посиланням.

З питань управління місцевими бюджетами, детальніше за посиланням.

З питань взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації, детальніше за посиланням.

Також нагадуємо, що за підсумками тренінгу з  Інституційної спроможності органів місцевого самоврядування, який відбувся 4 квітня 2019 року у м. Краматорськ, до наступного тренінгу з інституційної спроможності учасники отримали завдання напрацювати банк ідей у своїх громадах та реалізувати невеличкий проект, використовуючи інструменти, які опанували на тренінгу. Під час наступної зустрічі вони представлять свої проекти та поділятися досвідом їх реалізації. Детальніше ознайомитися з завданням, за посиланням. Отримати експертно-консультаційну підтримку з виконання завдання можливо також на Форумі Ресурсного центру за посиланням.


Консультації надаються в рамках реалізації проекту «Добре врядування для розбудови потенціалу громади» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за проектом «Ефективне врядування та залучення громадян для покращення доступу до правосуддя, безпеки, охорони довкілля та соціальної згуртованості на сході Україні» за підтримки Уряду Королівства Данії, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).

Більше про проект за посиланням

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації