Українська асоціація районних та обласних рад запрошує представників органів  місцевого самоврядування до навчань, і тільки на актуальні теми.

Ми вивчили проблемні питання, що заводять представників місцевого самоврядування у глухий кут. Після чого, провідні українські експерти розробили абсолютно нові он-лайн навчання, де самі модеруютьпроцес.

Мета курсів – зробити децентралізацію доступною, не просто давши відповіді на питання, а навчити отримані відповіді застосовувати на практиці.

Обирайте потрібний курс вже зараз. Переконайтесь в ефективності самі.

  Available courses

  Початок реєстрації учасників 05.10.2017

   Цей курс розраховано для:

  Керівників виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, профільних заступників керівників, бухгалтерів, спеціалістів з економічних та фінансових питань, фахівців районних рад та місцевих державних адміністрацій  МЕТА НАВЧАЛЬНОГО КУРСУ
  • Підвищення спроможності обласних теритеріальних громад у використанні державних фондів для розвитку інфраструктури
  Успішне виконання функцій та завдань, покладених на органи місцевого самоврядування, неможливе без належного фінансового забезпечення. Основним джерелом надходжень місцевих бюджетів мають стати власні доходи, у тому числі місцеві податки і збори. Відтак підвищення ролі саме місцевих податків та зборів і збільшення їх частки у складі доходів є головним напрямком зміцнення місцевих бюджетів та розширення фінансової автономії відповідних територій.

  Курс «Місцеві податки і збори: абетка для ОМС ОТГ» розрахований для керівників органів місцевого самоврядування та фахівців місцевих рад базових рівнів, функції яких пов’язані із фінансово-економічними питаннями. Також цей курс буде корисний депутатам місцевих рад базового рівня, оскільки саме депутатський корпус «грає головну партію» у непростій композиції прийняття рішень про місцеві податки та збори.

  У цьому курсі автори аналізують приписи законодавства і у частині повноважень ОМС та процедур прийняття рішень про місцеві податки та збори і у частині змістовного наповнення відповідних рішень: граничних порогів ставок відповідних податків та зборів, окремих особливостей їхнього адміністрування тощо.

  Окрему увагу автори приділяють особливостям прийняття рішень про місцеві податки та збори на 2017 та 2018 роки, а також особливостям прийняття відповідних рішень ОМС ОТГ.

  Ми сподіваємося, що після завершення навчань, учасники курсу будуть знати, як розраховувати ставки місцевих податків та зборів, у яких випадках можна встановлювати пільги з оподаткування та ефективно взаємодіяти із місцевим бізнесом та громадянами, як платниками місцевих податків та зборів, вміти готувати якісні проекти нормативних актів, на підставі яких визначаються ставки місцевих податків та зборів, податкові пільги тощо.