Авторизація
проект Методики визначення відновної вартості зелених насаджень

Проект Методики розроблено Мінрегіоном. 


Метою проекту наказу є встановлення єдиного підходу до визначення відновної вартості зелених насаджень у населених пунктах із використанням нових і спрощених механізмів та застосуванням меншої кількості параметрів і можливості залучення спеціалістів нижчої кваліфікації для проведення зазначеного розрахунку.


У Додатку проект Медодики, пояснювальна записка до неї.

Постанова КМУ посилить відповідальність орендарів за недобросовісне використання земельних ділянок

Уряд прийняв рішення, яке сприятиме збереженню корисних властивостей ґрунтового покриву орендованих земельних ділянок та посилить відповідальність орендарів за недобросовісне використання земельних ділянок. Зокрема, документом запроваджується фіксація в договорі оренди показників якісних характеристик ґрунтового покриву земельної ділянки на момент її передачі в оренду. Це дасть можливість контролювати ефективне та раціональне використання орендарями земельних ділянок, зокрема недопущення погіршення якості ґрунтів. Постанова передбачає відшкодування орендодавцю - власнику земельної ділянки збитків у разі погіршення якості ґрунтового покриву орендованої земельної ділянки або приведення її у непридатний для використання за цільовим призначенням стан. Також встановлюються конкретні строки сплати орендної плати за користування земельною ділянкою та встановлюється відповідальність у разі несвоєчасної сплати.


 


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


ПОСТАНОВА


від 22 листопада 2017 р. № 890


Київ


Про внесення змін до деяких постанов
Кабінету Міністрів України


Кабінет Міністрів України постановляє:


Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються http://www.kmu.gov.ua/document/250448793/P0890.-00doc.doc


 


 


Прем’єр-міністр України   


 


     В. ГРОЙСМАН


Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації