Авторизація

Видання підготовлено в рамках Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності орга- нів місцевого самоврядування в Україні», яку фінансують уряди Данії та Швейцарії. У книзі подано методологію Ради Європи з обміну кращими практиками місцевого самоврядування, яку успішно використовує низка європейських країн, досвід України у впровадженні цієї методології та опис кращих практик міст – переможців Конкурсу кращих практик місцевого самоврядування 2012 року. Посібник розраховано на фахівців сфери місцевого самоврядування і державного управління, науков- ців, експертів, науково-педагогічних працівників і всіх, хто цікавиться тематикою розбудови ефективного дієвого місцевого самоврядування.

 Добре врядування в містах України: програма Ради Європи з обміну кращими практиками

Збірка практик-переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року

Програма Ради Європи “Децентралізація і територіальна консолідація в Україні” пропонує до ознайомлення чергову збірку кращих практик органів місцевого самоврядування України. У збірці наведено описи кращих практик – переможців Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування 2015», який проведено під егідою Мінрегіону України. Як і попередні конкурси, він базувався на методології Ради Європи.

Збірку розраховано на фахівців сфери місцевого самоврядування та державного управління, експертів, науково-педагогічних працівників і всіх, хто цікавиться питаннями розвитку місцевого самоврядування.

Збірку буде розповсюджено серед органів місцевого самоврядування та асоціацій органів місцевого самоврядування України. 

Збірка практик-переможців Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування 2015»

Збірка кращих практик місцевого самоврядування 2016 року

Збірка практик-переможців Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування 2017 року»

Детальніше про Конкурс за посиланням.

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації