Авторизація

Новини

ФСЄ оголошує про початок нового етапу проекту «Відкрите місто»: ми плануємо поширити ініціативу ще на 3-4 громади, провівши відкритий конкурс та надавши технічну та фінансову підтримку неурядовим організаціям – регіональним партнерам проекту для старту проекту у своїх містах.
Документи, з якими необхідно ознайомитися та які необхідно підготувати та надіслати до 15 серпня 2014 року, тут.
Проект «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» спрямований на запровадження інноваційних механізмів участі громадян у вирішенні місцевих проблем, налагодження результативної співпраці громадян і органів місцевої влади, активізацію самоорганізації громадян. Проект реалізується за підтримки Фонду Ч.С. Мотта (США). Крім того, підтримку проекту надав ДТЕК для поширення на території присутності компанії. Очікується, що за результатами другого етапу проекту, будуть вироблені пропозиції та рекомендації для подальшого масштабування проекту на інші регіони. Крім того, регіональні партнери співпрацюватимуть з Фондом задля забезпечення сталості проекту після завершення другої фази проекту.
 
В рамках першої фази проекту, що тривала в 2012-2013 рр., була розроблена інтерактивна веб-платформа «Відкрите місто» (www.opencity.in.ua), яка дала можливість громадянам привертати увагу до актуальних проблем своїх громад, а місцевій владі - оперативно реагувати на ці проблеми. На даний час у проекті беруть участь місцева влада і громадські організації – регіональні партнери з 6 міст України, і ще 8 міст перебувають на різних стадіях приєднання. З переліком міст, що беруть участь в проекті, можна ознайомитися на веб-платформі «Відкрите місто» в Розділах «Команда» і «Контакти». 
 
Завданням другої фази проекту, яка триватиме до серпня 2015 р., стане розвиток можливостей інтерактивної веб-платформи для налагодження більш результативної взаємодії громадян і місцевої влади, а також запровадження функціональних можливостей для самоорганізації громадян навколо вирішення проблем.       
 
Отже, ФСЄ оголошує конкурс з відбору регіональних партнерів в рамках проекту «Відкрите місто». До участі в конкурсі запрошуються громадські організації та асоціації, органи самоорганізації населення, благодійні фонди та фонди розвитку громад спільно з партнерськими органами місцевого самоврядування. Організації, що зацікавлені в участі в конкурсі, повинні надіслати заявку у ФСЄ до 15 серпня 2014 року.
 
 

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації