Авторизація
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

ТЕМА: Зміни у антикорупційному законодавстві

Зміни у антикорупційному законодавстві 09 черв. 2022 11:33 #1077

  • Irina_prok
  • Irina_prok аватар
  • Оффлайн
  • Новий учасник
  • Дописи: 2
  • Репутація: 0
Чесно кажучи вже люди реально не знають де брати гроші, де хто в онлайн казино toto-gaming.am/en/, а де хто працює, але зараз не дуже і по процюєш.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Зміни у антикорупційному законодавстві 06 жовт. 2015 11:16 #895

Доброго дня, шановні форумчани!

Сьогодні, 06.10.15 р. набрав чинності Закон України від 14.07.15 р. № 597-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції".

Законом передбачено ряд новел:
1. До КпАП внесено нову статтю 188-47, яка передбачає відповідальність за порушення порядку отримання інформації з Єдиного державного реєстру, держателем якого є Державтоінспекція Міністерства внутрішніх справ України, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру.

Ця норма встановлює санкції за подання заявником завідомо недостовірних відомостей про себе під час реєстрації на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері реєстрації та обліку транспортних засобів, для отримання інформації з Єдиного державного реєстру, держателем якого є Державтоінспекція Міністерства внутрішніх справ України, або під час реєстрації на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації прав, для отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, або під час реєстрації на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, для отримання інформації з Державного земельного кадастру, а так само подання заявником завідомо недостовірних відомостей про себе у разі запитування інформації з державних реєстрів, зазначених у цій статті, та Державного земельного кадастру в паперовій формі.
Штраф, щоправда, мінімальний - від 17 до 51 грн. за перше порушення, і трохи більше за вчинення повторного порушення протягом року.

2. Закон України "Про дорожній рух" доповнено новою статтею 34-1, яка закріплює, що інформація про зареєстровані транспортні засоби та їх власників, що міститься у Єдиному державному реєстрі, держателем якого є Державтоінспекція Міністерства внутрішніх справ України, є відкритою та загальнодоступною.
Також ця норма визначає спосіб пошуку та межі розкриття відповідної інформації. Так для фіз- та юросіб інформація з Єдиного державного реєстру надається шляхом пошуку за суб'єктом (власником транспортного засобу) в електронній формі через офіційний веб-сайт Державтоінспекції, за умови ідентифікації такої особи з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи, чи в паперовій формі шляхом подання заяви особисто або направлення її поштою органам Державтоінспекції.
За запитом же посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, судів, органів внутрішніх справ, органів прокуратури, органів СБУ, адвокатів, нотаріусів інформація з Єдиного державного реєстру у зв'язку із здійсненням ними повноважень, визначених законом, надається за суб'єктом (власником транспортного засобу) чи за державним номерним знаком у письмовій або електронній формі шляхом безпосереднього доступу до Єдиного державного реєстру, за умови ідентифікації відповідної посадової особи за допомогою електронного цифрового підпису. Паперова довідка для цієї категорії запитувачів не передбачена.
За заявою власника чи іншого правоволодільця орган реєстрації та обліку транспортних засобів надає інформацію про осіб, які отримали відомості про зареєстрований транспортний засіб, що йому належить.
Зверніть увагу, що згідно з новою ст. 34-1 Закону "Про дорожній рух" інформація про зареєстрований транспортний засіб чи його власника, отримана в електронній чи паперовій формі відповідно до законодавства за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру, є офіційною та використовується відповідно до законодавства.

3. Також внесені аналогічні за змістом приписи щодо одержання довідок з Реєстру прав на нерухоме майно та Державного земельного кадастру:
а) по нерухомому майну, відмінному від земельної ділянки, довідка надається для фіз- та юросіб за об'єктом нерухомого майна в електронній формі через офіційний веб-сайт Мініюсту, за умови ідентифікації такої особи з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи, або в паперовому вигляді державним реєстратором чи нотаріусом. А ось інформацію за суб'єктом речового права на нерухоме майно надається фізичним та юридичним особам в електронній формі через офіційний веб-сайт Міністерства юстиції України з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи, або в паперовому вигляді державним реєстратором чи нотаріусом.
Інформація про зареєстровані права та їх обтяження, отримана в електронній чи паперовій формі за допомогою програмного забезпечення державного реєстру прав, має однакову юридичну силу та використовується відповідно до законодавства.
б) Перегляд, копіювання та роздрукування інформації щодо відомостей про земельні ділянки, передбачені ст. 15 та ч. 2 ст. 30 Закону України "Про Державний земельний кадастр", здійснюються за умови ідентифікації особи (фізичної або юридичної), яка отримує доступ до інформації, з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації