Авторизація
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

ТЕМА: Звільнення посадової особи у разі визнання судом рішення місцевої ради про її обрання незаконним.

Звільнення посадової особи у разі визнання судом рішення місцевої ради про її обрання незаконним. 01 квіт. 2016 09:04 #956

Пане Олександре, дуже зацікавила описана вами ситуація! Вчора консультувалася з кількома знайомими суддями. Кажуть, що ситуація патова. Є думка - написати до суду запит про роз'яснення порядку виконання рішення.

Але я чому просила повний текст, бо хочу зрозуміти, за нормами якого кодексу було скасоване рішення, а також дату його проголошення (виготовлення повного тексту) - щоб зрозуміти, чи не сплив час для звернення до суду.

Якщо можна - напишіть мені у приват свої контакти, давайте подумаємо, як зарадити справі.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Сергій

Звільнення посадової особи у разі визнання судом рішення місцевої ради про її обрання незаконним. 31 бер. 2016 23:22 #955

  • Саша
  • Саша аватар
  • Оффлайн
  • Новий учасник
  • Дописи: 13
  • Репутація: 0
" Позов ОСОБА задовольнити.

Рішення першої сесії сьомого скликання _____ сільської ради __________ від ____грудня 2015 року № 2 «Про обрання секретаря сільської ради» визнати протиправним і скасувати."

Так, дійсно із записом в трудовій буде питання, необхідно так намудрувати, щоб потім всі ці дії не були оскаржені в судовому порядку.
Але напевне така ситуація десь колись виникала, не може ж бути це перший випадок на Україні.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Звільнення посадової особи у разі визнання судом рішення місцевої ради про її обрання незаконним. 30 бер. 2016 15:48 #953

Чи можете дати подробиці? Краще процитувати резолютивну частину рішення.
Тому що ситуація дійсно непроста - у профільних законах такої підстави не передбачено. Хоча скасування рішення означає припинення повноважень.
Треба буде мудрити із записом у трудовій.
До речі, це не перешкоджає обрати секретарем ту ж саму особу, однак вже без порушення процедур.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Звільнення посадової особи у разі визнання судом рішення місцевої ради про її обрання незаконним. 15 бер. 2016 20:18 #952

  • Саша
  • Саша аватар
  • Оффлайн
  • Новий учасник
  • Дописи: 13
  • Репутація: 0
Сільською радою обрано секретаря ради і прийнято відповідне рішення "Про обрання секретаря сільської ради". Однак дане рішення скасоване в судовому порядку через порушення ЗУ "Про доступ до публічної інформації, ЗУ "Про місцеве самоврядування" та регламенту ради. Яким чином правильно оформити звільнення такої особи і чи можливе взагалі таке звільнення? Якщо можливо звільнити, то на підставі яких норм закону, і який буде запис в трудовій книжці?
Останнє редагування: 15 бер. 2016 20:19 від Саша.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації