Авторизація
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

ТЕМА: Що має містити інвестиційний паспорт громади та яка його роль

Що має містити інвестиційний паспорт громади та яка його роль 15 серп. 2019 18:36 #1035

• Олександр
  • Олександр  аватар
  • Оффлайн
  • Новий учасник
  • Дописи: 14
  • Подяка отримана: 15
  • Репутація: 12
Органи місцевого самоврядування цікавить питання що має містити інвестиційний паспорт громади та яка його роль?
Інвестиційний паспорт громади є одним із найефективніших інструментів промоції інвестиційного потенціалу громади, який слугує джерелом необхідної інформації для інвестора, що цікавиться особливостями інвестиційного клімату конкретної території, а також є інформаційно - аналітичною основою для формування у потенційного інвестора об’єктивного уявлення про інвестиційну привабливість громади.

На моє переконання інвестиційний паспорт повинен містити такі 4 чинники:
1) загальну інформацію про громаду (площу, розташування, карту території, географічні особливості, адміністративно-територіальні особливості, кількість населення, органи місцевого самоврядування та їх контакти, загальні положення стратегічного плану розвитку громади) та схем планування територій;
2) інвестиційний потенціал громади (економічний, ресурсний, науковий, трудовий, інституційний, природній, тощо).
3) Інвестиційну політику громади (нормативну базу, перелік існуючих інвестиційних проектів, що реалізовуються та перелік успішно реалізованих, пропозиції бізнес сектору).
4) аналітичну довідку для розрахунків та обгрунтувань інвестиційних пропозицій (ставка земельного податку, електроенергія, водопостачання, газ та його ціна, земельний фонд, теплозабезпечення, альтернативні ресурси електроенергії тощо).

Одним із більш ефективних інструментів донесення інформації про інвестиційний потенціал громади може бути інтерактивна карта громади з схемою планування її території з включенням на неї інформації про реалізовані та потенційні проекти до реалізації. Зазначена інформація дозволить створити публічні відносини з інвестором відкритими та заслуговуючими на довіру. Зазначену карту доцільно розмістити на сайті громади.
Детальніше про інвестиційний паспорт громади за посиланням
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Сергій

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації