Авторизація
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

ТЕМА: Як стимулювати представників органів місцевого самоврядування до співпраці з громадськістю?

Як стимулювати представників органів місцевого самоврядування до співпраці з громадськістю? 16 жовт. 2019 17:30 #1074

• Яна Брусенцова
  • Яна Брусенцова аватар
  • Оффлайн
  • Давно я тут
  • Дописи: 120
  • Подяка отримана: 76
  • Репутація: 3
Якщо говорити про громадські ініціативи або іншими словами про участь громадськості у вирішенні питань місцевого значення, то тут треба розуміти, що законодавство, зокрема, Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні" передбачає три основні інструменти: збори громадян, громадські слухання та місцеві ініціативи. Можливість їх застосування, дійсно, в більшій своїй залежить від бажання органів місцевого самоврядування. В чому таке бажання виявляється: в алгоритмі дій, які мають здійснити ініціатори, щоб внести якусь пропозицію ОМС, а вони, на жаль, бувають дуже складні для виконання. Тому в першу чергу треба починати з моніторингу порядків, положень, які затверджені радами і передбачають ці механізми. Якщо вони дійсно складні, то треба ставити питання про їх спрощення, а тут вже необхідно звертатися або до окремих депутатів місцевих рад, щоб вони ініціювали внесення змін до таких локальних документів, чи до сільського, селищного, міського голови з тими ж пропозиціями.
Стимулювати окремих посадових осіб місцевого самоврядування, про що ви питаєте, не має необхідності, оскільки в ситуації з поданням пропозицій громадськістю, суб'єктом, який має працювати з такими пропозиціями є рада. Окремі посадові особи місцевого самоврядування таких питань не мають вирішувати.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Як стимулювати представників органів місцевого самоврядування до співпраці з громадськістю? 08 жовт. 2019 16:47 #1066

Наразі багато обговорюється питання того, як згуртувати громадськість та залучити її до прийняття рішень на місцевому рівні. Проте, часто громадські ініціативи наштовхуються на відвертий опір представників органів влади. Яким чином можна стимулювати працівників органів місцевого самоврядування співпрацювати з громадянами та підтримувати їх ініціативи, якщо вони діють в інтересах громади?
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації