Авторизація
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

ТЕМА: Особливості фінансування окремих програм соціального захисту

Особливості фінансування окремих програм соціального захисту 09 жовт. 2019 21:57 #1070

  • Віктор Венцель
  • Віктор Венцель аватар
  • Оффлайн
  • Новий учасник
  • Дописи: 16
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 1
Яким чином у 2020 році будуть здійснюватися видатки на надання пільг та субсидій населенню та виплату допомог сім’ям з дітьми?

Відповідно до проекту Державного бюджету на 2020 рік та положень законопроекту № 2144 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (відповідні зміни передбачається внести до статей 87, 89, 102 Бюджетного кодексу), починаючи з 2020 року надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу не передбачається. Видатки на ці цілі здійснюватимуться Міністерством соціальної політики України за окремою бюджетною програмою (на 2020 рік передбачається 47,6 млрд грн).
Також Міністерству соціальної політики України передаються видатки на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку (на 2020 рік передбачається 59,5 млрд грн).
Таким чином, видатки на фінансування пільг окремим категоріям громадян, субсидій, а також державної соціальної допомоги відповідним категоріям населення не будуть здійснюватися з місцевих бюджетів за рахунок субвенцій з державного бюджету. Такі видатки будуть фінансуватися безпосередньо з державного бюджету Міністерством соціальної політики України.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації