Авторизація
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

ТЕМА: Завдання і напрями бюджетної програми

Завдання і напрями бюджетної програми 15 вер. 2019 22:37 #1054

  • Віктор Венцель
  • Віктор Венцель аватар
  • Оффлайн
  • Новий учасник
  • Дописи: 16
  • Подяка отримана: 3
  • Репутація: 1
У паспортах бюджетних програм необхідним є визначення завдань бюджетної програми та напрямів використання бюджетних коштів. У чому проявляється різниця між завданнями і напрямами бюджетної програми?


Правила складання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання, затверджені наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2002 № 1098 (зі змінами). Відповідно до зазначених Правил завдання бюджетної програми відображають основні етапи і шляхи виконання бюджетної програми протягом бюджетного періоду та спрямовані на досягнення її мети. Завдання мають бути чітко сформульованими, конкретними та їх виконання може бути перевірено за допомогою результативних показників бюджетної програми. Щодо напрямів використання бюджетних коштів, то до них віднесено дії (заходи), пов’язані з наданням публічних послуг та/або забезпеченням надання таких послуг, які спрямовуються на досягнення мети та забезпечують виконання завдань в межах коштів, передбачених на виконання бюджетної програми.
Також Правилами визначено, що окремими напрямами використання бюджетних коштів за загальним або спеціальним фондами державного бюджету визначаються: виконання завдань (проектів) з інформатизації; погашення заборгованості за бюджетними зобов'язаннями минулих років, узятими на облік органами, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів.
Тобто, нормативними актами визначаються загальні вимоги до складання паспортів бюджетних програм, в межах яких головні розпорядники бюджетних коштів повинні здійснювати їх підготовку.
У даному контексті при визначенні напрямів використання бюджетних коштів можна рекомендувати їх узагальнення чи групування за певними спорідненими видами робіт чи послуг. Наприклад, за кодом програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 1115031 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл» завдання бюджетної програми можна сформулювати як «Підвищення рівня фізичної підготовленості дітей дитячо-юнацькими спортивними школами», а напрями використання бюджетних коштів визначити як: «Забезпечення функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл», «Проведення навчально-тренувальних зборів», «Проведення поточного ремонту», «Придбання спортивного інвентаря».
За кодом програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 1917461 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету» завдання бюджетної програми можна сформулювати як «Забезпечення утримання, будівництво та реконструкція автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури», а напрями використання бюджетних коштів визначити як: «Поточний ремонт доріг та об’єктів дорожньої інфраструктури», «Утримання доріг та об’єктів дорожньої інфраструктури», «Капітальний ремонт дорожнього покриття та об’єктів дорожньої інфраструктури».
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Сергій

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації