Авторизація

Оголошення конкурсу між потенційними експертами з місцевого самоврядування та регіонального розвитку «Змінюємо Сучасність».

Доступні файли

Немає завантажених файлів

Сергій П'ятниця, 21 листопада 2014, 11:19

Мета: Створення віртуальної моделі Києва, як зразкового популярного та сучасного європейського мегаполісу.

Формат: Проведення конкурсу передбачає участь майбутніх спеціалістів місцевого та регіонального розвитку, віком до 18 років. Інформація про конкурсну роботу складатиметься з 2 частин:

1. Що створює недоліки для проживання киян (додаються фото, 5+)

- надати світлини, що засвідчують наявність певних труднощів для повсякденного життя мешканців міста (коротко описати та вказати адресу даної ситуації; кількість прикладів може варіювати 5 і більше).

2. Чинники та ідеї, що покращують створення умов життєдіяльності міста (запропонувати власні чи вже популярні ідеї які стали плацдармом для подальшого розвитку Києва. Створити стислий план дій).

Деталі: Інформацію у запропонованому форматі розміщувати у групі Центру "Local Democracy", шляхом розміщення тексту роботи та фото у згаданій, групі (інструкція по завантаженню фото: у меню "налаштування групи", що знаходиться праворуч, обрати «Завантажити фотографії», у назві альбома вказати назву роботи, що пропонується на конкурс, яка має бути відображена у текстовому форматі). До інформації про виконавця роботи прохання додавати номер мобільного телефону (можливо шляхом на електронну адресу Ресурсного центру: uamrv@ukr.net.

Переможці будуть визначені по кількості відміток «подобається» і коментарям до запропонованих робіт від користувачів та експертів Ресурсного центру.
Період проведення Конкурсу: з 20 листопада по 5 грудня 2014 року (в цей період заявники мають подати роботи, а користувачі та експерти їх оцінити та прокоментувати).
Найкращі роботи будуть відзначені нагородами Ресурсного центру.
Крім цього, усі проектні пропозиції надані на конкурс будуть направлені до Київської міської ради для їх врахування.

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації