Авторизація
Ірина

Ірина

0
Вподобань · 1,340 переглядів
Зареєстрований з Середа, 13 березня 2013, 18:48 Останній вхід 4 років тому
Тип профілю Експерт
 
Інформація відсутня
Про мене
  • Ресурсний центр

  • Регіон
    Київ
Друзі
Groups
Ірина shared a video in group. 31/12/2015

Хай буде Новий Рік
Схожий на диво,
Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!
Щоб здійснилися задуми і мрії,
І щастям повнились надії!

Angry Birds вітають зі Святами!

Ірина подобається Відео a 28/08/2015

Спроможні громади - сильна держава (дороги)

“Відео-ролики виготовлені Асоціацією міст України в рамках Проекту USAID ДІАЛОГ”

Ірина створено нову тему ' Щодо діагностики екологічної безпеки регіону' у форумі. 14/04/2015

Шановні учасники та експерти Ресурсного центру, на сьогодні існує проблема відсутності діагностики екологічної безпеки регіонів, тому розробляється проект Закону "Про стратегічну екологічну оцінку".
При цьому є твердження про недоцільність окремого Закону, враховуючи те, що містобудівна документація визначає стратегію розвитку відповідної території, з урахуванням екологічного аспекту. Оскільки замовником цієї документації є орган місцевого самоврядування чи не призведе це до удорожчання документації та затягування її підготовки та погодження?
У зв'язку з цим, є пропозиція щодо унормування це на рівні урядових актів. А саме, внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.1998 № 391, що дасть можливість визначити суб'єктами моніторингу органи місцевого самоврядування, а це забезпечить якість та оперативність інформаційного обслуговування центральних і місцевих органів влади з метою прийняття стратегічних та тактичних управлінських рішень в галузі природокористування, охорони навколишнього середовища та зміцнення екологічної безпеки.
Які Ваші міркування щодо врегулювання даного питання?
Детальніше...

Ірина завантажив відео. 24/02/2015

Making rice paper sheets

Опис відсутній

Користувач Ірина і {target} тепер друзі 14/12/2014

Згідна,що для вивчення європейського досвіду,вивчення законодавства провідних демократичних країн, обміну досвідом необхідне знання англійської мови

Користувач Ірина і {target} тепер друзі 06/11/2014

З ліквідацію Державного фонду місцевого самоврядування доцільно обговорити питання щодо передачі його функцій іншим органам державної влади.
1. Хто,...
Показати більше

Як інструмент місцевого та регіонального розвитку можна вважати також функціонування протягом більше 10 років всеукраїнського конкурсу проектів та... Показати більше

Марта Акаян як на мене на всеукраїнському рівні має бути конкурс з відзначення кращих результатів практик що вже реалізовані, що зараз проводить мінрегіон... Показати більше 5 років тому
loader
loader
Attachment

Проектом внесення змін до Конституції Украіни передбачається утворення обласними та районними радами власних виконавчих органів, що зніме необхідність делегування ними самоврядних повноважень місцевим держадміністраціям. Однак прийняття конституційних змін (у зв'язку з можливими позачерговими виборами) затягнеться на невизначений час - мінімум на рік. Можливо, опрацювати питання про перегляд законодавства, яким передбачається необхідність такого делегування, адже в чинний Конституції немає прямої норми про обов'язкове делегування цих повноважень. Тобто, можна було б внести зміни в закони про місцеве самоврядування і місцеві державні адміністрації і скоротити до мінімуму перелік повноважень, які можуть делегуватись радами. На питання, а хто ж буде забезпечувати виконання цих повноважень, якщо рада утворює тільки Апарат, відповідь наступна: А де в Конституції норма, якою визначається функцї Апарату? Немає такої норми. Тому цілком можливо виписати в законі, що Апарат - це система виконавчих органів (департаменти, управління, відділи, сектори) районної та обласної ради, які забезпечують виконання самоврядних функцій ради. Навіщо зациклюватися на терміні Виконком, який нам дістався у спадок від радянської системи рад? Як приклад - Апарат Верховної Ради складається із: управлінь, відділів, секретаріатів, інших підрозділів. За аналогією можна утворити і Апарати районних та обласних рад і не чекати змін до Конституції.
Детальніше...

Необхідно внести зміни до законодавства для виключення із них норм, які обумовлюють корупційні діяння, зокрема:
-розпорядження землями с/г...
Показати більше

В проекті змін до Конституції, що розміщено на сайті Мінрегіону, зазначено, що на рівні регіону та району утворюється державні представництва з... Показати більше

Ірина створив '' нову тему у форумі. 05/11/2013

Враховуючи неодноразові звернення органів місцевого самоврядування до УАРОР щодо неможливості укомплектування вакантних посад головних бухгалтерів та бухгалтерів у сільській місцевості щодо значних вимог до стажу на посаду бухгалтера рішенням Правління від 24.04.2013 запропоновано скасувати вимогу щодо стажу роботи взагалі. Розглянувши дане питання Державна казначейська служба з урахуванням великої кількості порушень бюджетного законодавства запропонувала знизити вимогу щодо стажу роботи до 2 років.
Звертаємось до Вас з проханням висловлювати свої міркування з даного питання.
Крім цього, зазначаємо, що з метою виконання доручення Віце-прем'єр міністра Вілкула О.Ю. та прийняття консолідованого рішення, Асоціація планує провести узгоджувальну нараду з даного питання за участі представників Мінфіну, Державної казначейської служби,Секретаріату КМУ, Всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів.
Детальніше ...

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації