Авторизація
Марта Акаян

Марта Акаян

0
Вподобань · 1,839 переглядів
Зареєстрований з Субота, 30 серпня 2014, 20:12 Останній вхід 4 років тому
Тип профілю Користувач
 
Інформація відсутня
Про мене
Персональна інформація не представлена.
Друзі
Groups
Марта Акаян відповідь у темі 'вибори старости села' у форумі. 01/02/2016

Статтею 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» визначено підстави дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради, а саме.
Зокрема пунктом 4 частини 1 цією статті передбачено повноваження депутата місцевої ради припиняються достроково без прийняття рішення відповідної ради у разі обрання або призначення його на посаду, зайняття якої згідно із Конституцією України і законом не сумісне з виконанням депутатських повноважень.
Крім цього, відповідно до частини 3 статті 7 цього Закону депутат місцевої ради не може мати іншого представницького мандата.
Частиною 6 статті 14-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено, що староста є членом виконавчого комітету ради об’єднаної територіальної громади за посадою.
Згідно частини 7 статті 51 цього Закону на осіб, які входять до складу виконавчого комітету ради і працюють у ньому на постійній основі, поширюються вимоги щодо обмеження сумісності їх діяльності з іншою роботою (діяльністю), встановлені цим Законом для сільського, селищного, міського голови.

Відповідно до частини 4 статті 12 цього Закону сільський, селищний, міський голова не може бути депутатом будь-якої ради, суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, в тому числі на громадських засадах, займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю.

Згідно частини 1 статті 89 Закону України «Про місцеві вибори» особа, обрана депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, міської, районної у місті, сільської, селищної ради, сільським, селищним, міським головою, старостою, для її реєстрації, у разі наявності іншого представницького мандата, зобов’язана подати до територіальної виборчої комісії протягом 20 днів з дня офіційного оприлюднення результатів місцевих виборів копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандата, поданої відповідно до Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, міської, районної у місті, сільської, селищної ради. Особа, обрана сільським, селищним, міським головою, старостою, одночасно з копією заяви про припинення дії іншого представницького мандата подає документ про звільнення з роботи (посади), несумісної з посадою сільського, селищного, міського голови, старости.

Як вбачається з наведеного депутат місцевої ради має право балотуватися на старосту села, при цьому у разі обрання старостою, має скласти повноваження депутата місцевої ради.

Детальніше...

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує Верховній Раді України цей проект закону за наслідками розгляду у першому читанні прийняти за основу. Детальніше за посиланням http://komsamovr.rad

Марта Акаян створено нову тему ' Використання коштів екологічного податку' у форумі. 15/06/2015

На сьогодні особливої актуальності набуває цільове використання коштів екологічного податку, у зв'язку з цим дозволю собі створити цю тему щодо наступного питання.
Відповідно до чинної редакції Бюджетного кодексу екологічний податок зараховується до надходжень загального фонду місцевого бюджету і відповідно видатки на природоохоронні заходи повинні здійснюватись лише за КТКВК 200000 "Охорона навколишнього природного середовища та ядерна безпека". Прошу роз’яснити щодо планування витрат на природоохоронні заходи по КТКВК 200000 "Охорона навколишнього природного середовища та ядерна безпека" в частині капітальних видатків (видатки розвитку) по загальному фонду місцевого бюджету? На скільки розумію, то по загальному фонду на природоохоронні заходи можливо тільки здійснювати поточні видатки, а на рахунок капітальних видатків не має чіткого розуміння. Прохання повідомити можливі шляхи вирішення цієї ситуації чи на вирішення цієї ситуації спрямований лише проект Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо цільового спрямування екологічного податку» реєстр. № 2830 від 13.05.2015?
Детальніше...

Марта Акаян завантажив відео. 12/04/2015

Великоднє привітання Святійшого Патріарха...

Великоднє привітання Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Пасха, 12 квітня 2015 року Божого

Марта Акаян завантажив відео. 20/03/2015

Wildebeest from Birdbox Studio

A couple of wildebeest contemplate crossing a river. http://birdboxstudio.com/. Всего за одну минуту вы убедитесь, что с идиотами спорить уж точно...

Виходячи з того, що місцеве самоврядування здійснюється як тер громадами так і радами, без визначення домінуючого суб'єкта, цілком логічним є призначення місцевого референдуми саме радами, а не територіальними виборчими комісіЯми,як пропонувалось поп

Сподіваюсь, що прийнятий закон дозволить провести чергові вибори у жовтні цього року на новій територіальній основі

В державному бюджеті на 2015 передбачено 3 млрд. грн. на фінансування з ДФРР.

Критерії відбору проектів мають бути більш об'єктивними, щоб уникнути суб'єктивного фактору під час їх відбору конкурсною комісією.

Користувач Марта Акаян і {target} тепер друзі 29/01/2015
Марта Акаян створено нову тему ' Нове в оподаткуванні з 1 січня 2015 року' у форумі. 10/01/2015

Як Вам напевно відомо, шановні користувачі Веб-порталу Ресурсного центру, на прикінці 2014 року Верховна Рада України ухвалила зміни до Податкового кодексу України щоди реформи податкової системи, оптимізації податків, спрямованих на децентралізацію. Пропоную у цій темі обговорювати практичне застосування окремих положень податкових новацій.
Детальніше...

Дорогі Натхненні друзі! Дякую за те, що є такий чудовий сайт!
Вітаю усіх з Новим Роком!
Хай збуваються найзаповітніші мрії, серця хай повняться надією!...
Показати більше

Цікаво, а що мається на увазі під комплексним підходом до споживання енергоресурсів?

Віктор Марченко, дійсний член АЕНУ Комплексний підхід це, аналіз витрат усіх енергоресурсів з метою розробки та здійснення заходів що до дбайливого їх використання. 5 років тому
loader
loader
Attachment
Користувач Марта Акаян і {target} тепер друзі 13/11/2014

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації