Авторизація
Козіна Віра Вадимівна

Козіна Віра Вадимівна

0
Вподобань · 6,770 переглядів
Зареєстрований з Четвер, 28 листопада 2013, 17:09 Останній вхід 5 років тому
Тип профілю Експерт
 
Інформація відсутня
Про мене
  • Ресурсний центр

  • Регіон
    Київ
Друзі
Groups

пане Олександре, за постановку завідомо неправосудних рішень я відповідальності не несу, Ви вже вибачайте. Чому суди не користувалися підзаконним актом, на який посилається Закон і застосування якого є обов'язковим - задайте суддям, які приймали рішення, або їхній комісії))

Детальніше...

Так, з червня, коли з'явився перелік посад з підвищеним корупційним ризиком, роз'яснення трьох асоціацій стратило актуальність, і є нове роз'яснення. Ви не звернули увагу на те, що ми налоголошували на тому, що ця позиція буде актуальною лише до моменту, поки не буде визначений перелік посад з підвищеним корупційним ризиком. Тому слідкуйте за нашими новинами))

Детальніше...

Користувачі Ксенія Сергіївна та Козіна Віра Вадимівна є друзями

Користувачі Інна Воєвода та Козіна Віра Вадимівна є друзями

Ні, у цьому випадку конфлікту інтересів немає. Інакше усі нардепи та Президент України, які також голосують під час виборів за себе, є корупціонерами))
Тут реалізується право особи, як громадянина, приймати участь у вирішенні питань місцевого значення, у тому числі шляхом обрання на відповідну посаду.

Детальніше...

Запитання учасника семінару: Хто повинен подавати копію декларації до налогової інспекції у разі, коли депутат (декларант) працює в ТОВ "Ромашка" заступником директора.

Відповідь: Це питання на законодавчому рівні нині не врегульоване, оскільки Закон № 1700 та Мінфінівський Порядок № 333 не передбачають подання копій декларацій на перевірку органам ДФС юридичними особами приватного права, а саме такою, судячи з опису, є ТОВ "Ромашка".

Тому, якщо у Вашій раді затверджене правило щодо дублювання депутатами, які працюють у комерційних структурах до ради, копію можете подати ви. Якщо не затверджене - Закон вас прямо до такого не зобов'язує.
А ось перевіряти своєчасність подання декларацій депутатами, у тому числі й тими, які працюють у юридичних особах приватного права, ви з 18 березня повинні. Тому потурбуйтесь про направлення запитів або за місцем роботи депутата, або про те, щоб депутат сам надав вам необхідні докази.

Детальніше...

Запитання учасника семінару: Просимо Вас розглянути питання та надати роз’яснення щодо питання у відповідносі до ст.59-1Закону України «Про місцеве самоврядування» конфлікт інтересів. Сесією ради голові та його заступнику встановлюється надбавка та преміювання. Голова та заступник публічно заявляють про конфлікт інтересів і не голосують з даного питання. Сесію веде голова районної ради. Хто повинен підписувати рішення «Про встановлення надбавки та преміювання голові районної ради»?

Відповідь: Чинне законодавство дозволяє у таких ситуаціях приймати суб'єкту, у якого виникає реальний чи потенційний конфлікт інтересів, у голосуванні, за умови повідомлення до початку розгляду відповідного питання на пленарному засіданні. Однак це саме той нечастий випадок, коли я раджу за можливості утримуватись від голосування з обов'язковою фіксацією цього факту у протоколі засідання та з позначенням мотивів такої поведінки. Для керівника така поведінка є найбільш безпечною та й просто більш етичною.
Наголошу ще раз - це право особи, а не обов'язок. Тому за умови дотримання усіх формальностей особа за бажання може приймати участь у голосуванні з відповідних питань.

Підписання рішення не означає конфлікту інтересів. Голова у цьому випадку просто виконує функцію, покладену на нього п. 12 ч. 6 ст. 55 Закону "Про місцеве самоврядування в Україні". Тобто він просто згідно з покладених на нього обов'язків вживає дій для оформлення рішення, які у описаному випадку не може зробити хтось інший. І Закон не ставить у залежність від наявності чи відсутності конфлікту інтересів вчинення таких дій. Більше того, голова зобов'язаний підписати відповідне рішення навіть якщо він голосував проти. Тому це цілком законно.

Детальніше...

Пане Олександре, дуже зацікавила описана вами ситуація! Вчора консультувалася з кількома знайомими суддями. Кажуть, що ситуація патова. Є думка - написати до суду запит про роз'яснення порядку виконання рішення.

Але я чому просила повний текст, бо хочу зрозуміти, за нормами якого кодексу було скасоване рішення, а також дату його проголошення (виготовлення повного тексту) - щоб зрозуміти, чи не сплив час для звернення до суду.

Якщо можна - напишіть мені у приват свої контакти, давайте подумаємо, як зарадити справі.

Детальніше...

Надійшло наступне запитання від учасника Форуму: "добрий день, у 2015 рокі за переведенням до іншої державної установи був звільнений працівник. Відповідно до ЗУ "Про запобігання та протидії корупції" державний службовець який звільнився повинен подати декларацію за минулий рік, але на даний час він відмовляється подавати декларацію посилаючись на те, що він не припинив виконувати функції держави і тому до нього не відноситься дана вимога вищевказаного Закону. Підскажіть будь-ласка, чи правомірна відмова у поданні декларації і які мої дії, як кадровика держустанови. Дякую"

Дякую за запитання. У цьому році процедура подання "паперових" антикорупційних декларацій згідно з п. 2 Прикінцевих положень Закону № 1700 регламентується за правилами "старого" антикорупційного Закону № 3206.
Відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 12 Закону № 3206 суб'єкти декларування, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов'язані протягом одного року подавати за своїм останнім місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою і в порядку, визначеними цим Законом.
Оскільки особа не припинила діяльність, пов'язану із виконанням функцій держави, і більше того, ви знаєте, що вона продовжує ці функції на новому місці внаслідок переведення, я вважаю що відмова є цілком правомірною.
Якщо ви все ж хочете перестрахуватися та повідомити про таку відмову, ви маєте відповідно до ч. 2 ст. 49 Закону № 1700 повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції.

Детальніше...

Чи можете дати подробиці? Краще процитувати резолютивну частину рішення.
Тому що ситуація дійсно непроста - у профільних законах такої підстави не передбачено. Хоча скасування рішення означає припинення повноважень.
Треба буде мудрити із записом у трудовій.
До речі, це не перешкоджає обрати секретарем ту ж саму особу, однак вже без порушення процедур.

Детальніше...

Підскажіть , будь-ласка, чи мав місце конфлікт інтересів, депутат сільської ради проголосував за себе на посаду секретаря ради за поданням... Показати більше

Так, пані Маріє! На разі усе правильно

Детальніше...

Та в усіх попередніх постах у цій гілці ж є обґрунтування))
Ось спільна позиція трьох Асоціацій з цього приводу:
rozvytok.in.ua/news/3167-2015-11-27-3167

Детальніше...

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації