Авторизація

Новини

З цією метою в області впроваджується проект обласної ради «Підвищення ефективності державного управління шляхом впровадження елементів електронного врядування у Волинській області», який став переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Це – один із найбільших проектів електроного врядування, який буде реалізовуватися в регіонах України. Паралельно з Волинню проект такого ж масштабу впроваджує місто Київ. Партнерами облради є ОДА та Центр комп'ютерних технологій «ІнфоПлюс». Наразі укладені угоди з районними радами та РДА про спільну реалізацію проекту, оскільки його дія поширюється на всі органи місцевої влади області.
Основна мета проекту – впровадити нову модель документообігу та взаємодії між органами місцевого самоврядування і виконавчої влади на основі використання мережі Інтернет, що дає можливість об'єднати технічні, інтелектуальні, технологічні, людські та фінансові ресурси.
Сьогодні відбулася вступна конференція реалізації проекту у відео-селекторному режимі за участю керівництва облради, керівників структурних підроздів виконавчого апарату ради та ОДА, керівництва РДА та райрад. Голова обласної ради Володимир Войтович у своєму зверненні до учасників закликав відповідально поставитися до завдань проекту, бо в результаті це покращить надання послуг влади населенню. «У кожної управлінської структури сьогодні має бути чітке усвідомлення необхідності інтеграції у світовий інформаційний простір. Це – вимога часу», -- зазначив очільник представницької влади.
Довідково:
Перелік заходів проекту:
1. Аналіз ринку інформаційних систем документообігу та мережевих рішень.
2. Розробка технічних завдань на впровадження комплексної автоматизованої системи документообігу.
3. Закупівля обладнання та програмних засобів.
4.Створення корпоративної внутрішньовідомчої мультимедійної телекомунікаційної мережі органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування регіону.
5. Інтеграція корпоративної мережі до глобальної інформаційної мережі Інтернет.
6. Впровадження автоматизованої системи документообігу.
7. Навчання персоналу каскадним методом.
8. Організація та проведення інформаційно-промоційних заходів.
9. Інформаційний супровід та підготовка інформаційно-технічної бази для мультиплікації цього проекту в інших регіонах України.

Очікувані результати проекту:
-впровадження єдиної системи документообігу органів місцевого самоврядування області та місцевих органів державної виконавчої влади;
-впровадження електронного цифрового підпису в регіоні;
-створення інтегрованої інформаційно-аналітичної системи органів місцевого самоврядування області та місцевих органів державної виконавчої влади;
-створення системи баз даних архівних документів в електронній формі;
-оптимізація інформаційних потоків та стандартів документів;
-зниження втрат інформації, пов'язаних з існуючим рівнем обліку і контролю.
У майбутньому мережа стане платформою для телекомунікаційних сервісів: ІР-телефонії, аудіо- та відеоконференцзв'язку, сховища даних, застосування безпроводових рішень тощо.
Фінансування проекту здійснюється за державний кошт (500 тис. грн.), з обласного бюджету (1 300 000 грн.) та за кошти партнерів (200 тис.грн.)

 

За матеріалами Волинської обласної ради

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації