Авторизація

Новини

1 вересня 2020 року відбулось засідання робочої групи з проведення огляду витрат державного бюджету у сфері надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла.

Відповідно  до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від3 березня 2020 року № 212-р «Про проведення у 2020 році оглядів витрат державного бюджету в окремих сферах», наказу Міністерства фінансів України від 23 жовтня 2019 року № 446 «Про огляди витрат державного бюджету», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 грудня 2019 року за№ 1277/34248, та з метою удосконалення інструментів державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, відбулось перше засідання робочої групи з проведення огляду витрат державного бюджету у сфері надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла. Зазначена робоча група утворена наказом Мінрегіона, до складу зокрема включений представник УАРОР.

Під час засідання заслухана наступна інформація та ухваленні такі рішення.

Про основні засади реалізації та результати впровадження  програми державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла.

За результатами заслуховування та обговрення, інформація взята до відома.

Інформація про гендерний аналіз бюджетної програми надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, яку підготував та презентував проєкт «Гендерно-орієнтоване бюджетування».

Під час розгляду зазначеного питання узгоджено. 

Виходячи з того, що Програма спрямована саме на покращення житлових умов громадян, необхідним є опрацювання додаткової інформації про одержувачів коштів цієї Програми, це дозволить забезпечити людиноцентричність Програми. Узгоджено подальший збір, надання та доопрацювання гендерного аналізу.

Узгоджено проєкт плану-графіку проведення огляду витрат держбюджету у сфері надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла.

За результатами засідання буде підготовлений протокол, який буде надісланий у електронному вигляді  членам робочої групи.

Наступні засідання робочої групи можливі у дистанційному онлайн форматі.

 

 

 

 

 

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації