Авторизація

Новини

         sova05                                                                                                   

                                                                                                                          Дорогі правники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. На Вас покладено велику місію - стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, сприяння розбудові демократичної, правової Української держави. Вам належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави.

Сьогодні, коли в Україні втілюються в життя демократичні і правові засади функціонування місцевого самоврядування, зафіксовані в Європейській хартії місцевого самоврядування, інших міжнародних актах, відбувається реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, Ваша професійна майстерність спрямована на реалізацію найдемократичнішого принципу громадянського суспільства - “Держава - для людей”. Переконані, що служіння Закону буде і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх правників нашої батьківщини, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України, як правової держави та впровавадження децентралізованої системи управління територіями.


Сердечно зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

З повагою,

Команда Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку

Довідково

Це професійне свято започатковване Указом Президента України від 16 вересня 1997 року  N 1022/97 " Про День юриста" на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України, Спілки  юристів України, Спілки адвокатів України та відзначається щорічно 8 жовтня.

 

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації