Авторизація

Новини

6a776f77a2caa88d9efcb461f657eae7

В’ячеслава Негоду призначено заступником Міністра розвитку громад та територій. Відповідне розпорядження Уряд прийняв сьогодні, 11 вересня.

Раніше Міністр Альона Бабак у коментарі журналістам повідомила, що враховуючи важливість реформи місцевого самоврядування, децентралізації владних повноважень та  обсяги її завдань і темпи впровадження, В’ячеслав Негода сконцентрує свою діяльність саме над втіленням цієї фундаментальної реформи.

До слова, В’ячеслав Негода має чималий досвід у цій сфері. В свій час працював міським головою, був серед ініціаторів створення Асоціації міст України. За його участі велася підготовка законодавчої основи реформування місцевого самоврядування та децентралізації. Нагадаємо, для країни це є основоположні реформи, від якості яких залежить ефективність і секторальних реформ. За 5 років децентралізація довела свою результативність і стала однією з найуспішніших серед інших реформ в Україні, що неодноразово відзначала в тому числі і міжнародна спільнота.

На порядку денному децентралізації – її завершення. Президент України Володимир Зеленський доручив Уряду та Верховній Раді України завершити реформу місцевого самоврядування та територіальної організації влади. 

Ресурсний центр УАРОР щиро  вітає зазначене кадрове рішення Уряду України.

Бажає В'ячеславу Андроновичу міцного здоров'я та наснаги на шляху продовження впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, що  реалізується на принципах децентралізацї та субсидарності владних повноважень. 

Експерти Ресурсного центру УАРОР  запевняють, що продовжать підтримувати  ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України у напрямі децентралізаційної реформи, пропонуючи експертні рішення вирішення відповідних питань на шляху реформи.

 

За матеріалами Веб-сайта Децентралізація

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації