Авторизація

Новини

5 вересня  2019 року в Києві відбудеться  підсумкове засідання круглого столу з обговорення перспектив розвитку гірських територій українських Карпат.

Початок заходу о 10:30 у приміщенні Мінрегіону.

Учасниками заходу є представники центральних та місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування та експерти.

Під час заходу передбачається обговорити та напрацювати пропозиції щодо:

перспектив розвитку гірських територій українських Карпат в контексті підготовки Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020 – 2022 роки;

підготовки проекту Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020 – 2022 роки;

просторового планування розвитку гірських територій українськиї Карпат.

Актуальність обговорення обумовлено необхідністю реалізації Концепції розвитку гірських територій українських Карпат, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 року та Указу Президента України від 22 липня 2019 року «Про розвиток регіону українських Карпат».

Захід організовує Українська асоціація районних та обласних рад в рамках діяльності Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку спільно з Мінрегіономв межах проекту «Сталий розвиток українських Карпат».

Зазначений захід є підсумковим, якому передували регіональні круглі столи, проведені у Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях у червні-липні 2019 року.

Детальніше про розвиток українських Карпат за посиланням.

Інформаційний матеріал підготовлений в рамках проекту "Сталий розвиток Українських Карпат".

polska pomoc logo

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща
в рамках програми польської співпраці в цілях розвитку.

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації