Авторизація

Новини

Кабінет Міністрів України затвердив своєю постановою Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

Відповідно до прийнятих змін передбачається.

Повідомна реєстрація проводиться з метою засвідчення автентичності примірників і копії поданих на реєстрацію галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів (далі - угоди (договори) для забезпечення можливості врахування їх умов під час розгляду уповноваженими органами трудових спорів (індивідуальних і колективних), що можуть виникнути за результатами виконання умов таких угод (договорів).

Сторонам угоди (договору) може бути відмовлено у повідомній реєстрації лише у разі, коли подані на реєстрацію примірники угоди (договору) не є автентичними.

Повідомна реєстрація проводиться протягом 14 робочих днів з дня, наступного після надходження угоди (договору) до реєструючого органу.

Не пізніше наступного робочого дня після реєстрації чи прийняття рішення про відмову в реєстрації примірники угоди (договору) повертаються сторонам, які подали їх на реєстрацію. Копія відповідної угоди (договору) зберігається в реєструючому органі.

Реєструючий орган оприлюднює відомості про проведення повідомної реєстрації угод (договорів) у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті.

Нагадаємо, на прикінці 2018 року експерти Ресурсного центру УАРОР за результатами експертизи цього проект акту сформували висновок про його підтримку.

 

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації