Авторизація

Новини

rgtlogo

27 червня 2019 року  відбудеться обговорення перспектив розвитку гірських територій Українських Карпат в рамках проекту "Сталий розвиток Українських Карпат", який впроваджує Українська асоціація районних та обласних рад у партнерстві з Посольством Республіки Польща в Україні та Мінрегіоном. 

Зазначена дискусія є офіційним відкриттям проекту.

На заході планується обговорення  і формування пропозицій та шляхів реалізації Концепції розвитку гірських територій Українських Карпат, схваленої Кабінетом Міністрів України 3 червня  2019 року.

Учасниками заходу будуть представники органів місцевого самоврядування гірських територій Українських Карпат,  органів державної влади.

Зокрема,  планується обговорити, яким чином гірським територіям Українських Карпат стати інвестиційно привабливими  з якісними умовами життя їх мешканців.  Які  зміни до законодавства потрібіні.  Як перейти від надання соціальних пільг до стимулювання економічного розвитку використовуючи його сучасні інструменти.

Обговрення відбудеться в рамках IV Форуму місцевого розвитку, що проходитиме 25-27 червня 2019 року у м. Трускавці Львівська область.

На Веб-порталі Ресурсного центру УАРОР діє постінй рубрика щодо цього проекту, детальніше за посиланням.

polska pomoc logo

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща
в рамках програми польської співпраці в цілях розвитку.

 

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації