Авторизація

Новини

64222562 2336636749749697 2512835522070577152 n

 

25-27 червня у місті Трускавці традиційно пройде уже IV Форум місцевого розвитку. 
Як розповіла директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин, щороку Форум збирає тих, хто любить Карпати, вболіває за них і прагне щось змінити у цьому регіоні. 
«Звісно ми будемо говорити про розвиток Карпат. З року в рік ми намагаємося обирати найгостріші теми, які стосуються проблематики Карпатського регіону. Цьогоріч ми визначили для обговорення три основних напрямки: просування стратегії розвитку Карпатського розвитку та секторальні програми підтримки громад, друге – використання інструментів партнерства і співпраці для розвитку територій. Також новинкою буде економічна складова форуму, яка стосуватиметься того, аби спробувати пожвавити підприємницьку діяльність, спробувати допомогти і вибудувати дієві правила співпраці бізнесу та влади на місцях».
«Карпатський прорив: партнерство задля розвитку» – саме такою, за словами Галина Литвин, є провідна ідея форуму, яка передбачає об’єднання зусиль як областей Карпатського регіону, так і центральних органів влади задля отримання пілотної програми підтримки Українських Карпат у майбутній фінансовій перспективі Європейського Союзу. «Ми над цим працюємо уже зараз і справді віримо у наш успіх», – наголосила вона.
До слова, цьогоріч на форумі очікують понад 400 учасників – представників виконавчої та законодавчої влади, місцевого самоврядування, закордонних гостей та партнерів, дипломатичного корпусу, бізнесу тощо.
У програмі заплановано близько 20 панельних дискусій, цікава та насичена неофіційна частина, спортивні змагання, багато зустрічей, презентацій, підписання угод про співпрацю тощо.

Джерело: Веб-сайт Форуму місцевого розвитку

Довідково 

Урядом схвалена Концепція розвитку гірських територій українських Карпат, яка на разі потребує широкого обговорення з напрацювання пропозицій з її реалізації.

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації