Авторизація

Новини

Договір12

До Асоціації звернулась Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, з пропозицією  щодо скасування правових норм стосовно обмеження кількості строкових трудових договорів для керівників загальноосвітніх закладів та факультетів або кафедр навчально-наукових інститутів (арк. 1 та 2 Звернення).

При цьому, нагадуємо, що при опрацюванні проекту Закону «Про професійну (професійно-технічну) освіту» наприкінці 2018 року експертами Ресурсного центру сформований відповідний висновок до нього, зокрема запропоновано з наступне.

Пункт 5 статті 36 «Обрання, призначення та звільнення керівника навчального закладу професійної (професійно-технічної) освіти» викласти у такій редакції: «Одна і та сама особа не може бути керівником відповідного закладу професійної (професійно-технічної) освіти більше ніж два строки підряд. До першого шестирічного строку включається дворічний строк перебування на посад керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти, призначеного вперше. Після закінчення другого строку перебування на посаді особа має право брати участь у конкурсі на заміщення вакансії керівника в цьому або іншому закладі професійної (професійно-технічної) освіти або продовжувати роботу в тому самому закладі на іншій посаді».

З метою формування консолідованої та зваженої позиції Асоціації, експертами Ресурсного центру здійснюється опитування членів Правління УАРОР,. Про що  направлено відповідного листа, та запропоновано розглянути дане питання та повідомити позицію з порушеного у зверненні питання на електронну адресу Асоціації uaror@ukr.net до 18 червня 2019 року (у форматі word).

Запрошуємо до обговорення.

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації