Авторизація

Новини

 про службу e1560262809485

Наказ «Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування» має бути приведений у відповідність до ухваленого в майбутньому Законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування» (реєстраційний номер 8369 від 17.05.2018).

Таку позицію сформували експерти Ресурсного центру Української асоціації районних та обласних рад на звернення Національного агентства України з питань державної служби стосовно перегляду зазначеного Наказу. Позиція зокрема була сформована за підсумками узагальнення позиції членів Асоціації. 

Сформована позиція полягає у наступному.

Відповідно до Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та плану заходів з реалізації нового етапу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на 2019—2021 роки передбачається оновлення положень законодавства про службу в органах місцевого самоврядування з урахуванням європейських стандартів проходження служби шляхом прийняття Верховною Радою України проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” (реєстраційний номер 8369 від 17.05.2018).

Виходячи з наведеного запропоновано  забезпечити супроводження у Верховній Раді України проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (реєстраційний номер 8369) та після його прийняття Верховною Радою України привести зазначений наказ у відповідність до прийнятого Закону.

При цьому, зазначено,  що у разу підготовки Нацдержслужбою відповідних пропозицій у вигляді проекту змін до цього наказу, Асоціація готова їх розглянути та надати відповідний висновок.

 

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації