Авторизація

Новини

Консультації ЄС вар 1 1

Інформація про підсумки семінару "Консультації громадян Європейського Союзу - що далі?", який відбувся в м. Брюссель 24 квітня 2019 року, яка була надана до Асоціації представником України при ЄС паном Точицьким М.С.

Учасники чергового семінару представили досвід реалізації проектів із залучення громадськостів Парижі, Мадриді та Бельгії.

Інформація про результати семінару «Консультації громадян Європейського Союзу– що далі?»

Нагадуємо,  про підсумки семінару "Консультації громадян Європейського Союзу - що далі?", який відбувся в м. Брюссель 4 квітня 2019 року, детальныше за посиланням.

Полтавську обласну раду відзначено у Конкурсі кращі практики місцевого самоврядування 2018 року, який проводиться щорічно Мінрегіоном за методологією Ради Європи, за кращу практику "Бюджет участі Полтавської області". Зазначена краща практика була презентована головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким на щорічній всеукраїнській нараді-семінар для представників органів місцевого самоврядування, що відбулася у вересні 2017 у смт. Затока.  Презентація кращої практики Олександр Біленький, Бюджет участі.

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації