Авторизація

Новини

Проект закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання  інвестиційної  діяльності та створення нових робочих  місць на проблемних територіях»  розроблено Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства з власної ініціативи.

Проектом Закону передбачено, що суб’єкти господарювання, які реалізують інвестиційні проекти у пріоритетних галузях економіки на проблемних територіях і зареєстровані відповідно до закону України «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць» впродовж перших 5 років з дня реєстрації:

1) звільняються від оподаткування податком на додану вартість за виготовлення та розповсюдження власної продукції;

2) звільняються від сплати 50 відсотків встановленого обсягу податку на прибуток. п’ятирічний термін звільнення від податку на прибуток.

Крім того, проектом Закону передбачені особливості оподаткування нових підприємств, основні фонди яких повністю розташовані на проблемних територіях та які створюють додаткові робочі місця, зокрема прибуток таких підприємства звільняється від оподаткування строком на 5 років, надається можливість розстрочення сплати податку на додану вартість

Детальніше ознайомитися з проектом Закону можливо за посиланням.

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації