Авторизація

Новини

Зобов’язання кожного депутата - проголосувати за зміни до Конституції України в частині децентралізації, а неприйняття цього рішення є найбільшим злочином по відношенню до нашої держави. Таку думку Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман висловив, виступаючи в ефірі програми «Право на владу» на каналі «1+1» в четвер.

«Неприйняття рішення щодо реформи самоврядування - це найбільший злочин сучасників по відношенню до власної держави», - сказав В.Гройсман.

Керівник Парламенту переконаний, що реформа з децентралізації є достатньо ефективною «для забезпечення якісного життя», і висновок Венеціанської комісії щодо відповідного законопроекту означає, «що ми повністю дотрималися букви Європейської хартії місцевого самоврядування».

Голова Верховної Ради переконаний, що без проведення реформи з децентралізації реалізація реформ в інших сферах неможлива. «І буде великим блефом говорити, що інші реформи будуть проведені, що ми матимемо великий успіх», - сказав В.Гройсман, пославшись на відповідний досвід цивілізованих країн.

«Це історичний момент для України, це історичний момент і для політиків проявити свою зрілість і провести ключову реформу», - сказав В.Гройсман.

За матеріалами Офіційного Веб-порталу Верховної Ради України

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації