Про Центр Спільнота практиків Розвиток, орієнтований на громаду Кращі практики Блоги Форум

Навчальні тренінги для представників районних та обласних рад

Децентралізація

Фінансова децентралізація в дії

Префект

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

 Конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування"

Нове в бібліотеці

Відбулось фахове засідання з обговорення питань об’єднаних територіальних громад

Київ
Категорія Законодавства

28 жовтня 2015 року у залі засідань Української асоціації районних та обласних рад  відбулось фахове засідання з обговорення комплексу питань, що стосуються реєстрації та ліквідації органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад, формування їх структури і  штату, утворення структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади та планування бюджетів.

IMG 6910

Учатсь в обговореннях приймали представники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, громадських організацій та експерти.

Захід організовано Мінрегіоном спільно з Українською асоціацією районних та обласних рад в рамках діяльності Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку.

IMG 6907 1

Під час обговорення питання державної реєстрації утвореного органу місцевого самоврядування та припинення діяльності органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад,  узгоджено необхідність підготовки роз’яснення Мін’юсту і Мінрегіону щодо порядку проведення цих дій.

 

Обговорення проектів нормативно-правових актів

Конкурси

Програма обміну ПРООН оголосила про набір радників та експертів для роботи в Донецькій та Луганській областяхДетальніше... Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 роціДетальніше... Мінрегіон та проект Ради Європи оголошують загальноукраїнський конкурс для ЗМІ на тему децентралізаціїДетальніше...