Авторизація

Новини

Зокрема пропонується при формуванні спеціальних екологічних фондів збільшити ставки екологічних платежів до обласного фонду до 50 %.

Як повідомив президент Української Асоціації обласних та районних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, матеріали, що стосуються бюджетної децентралізації та внесення змін до Бюджетного кодексу України, були надіслані робочою групою Мінрегіону до Асоціації, які вона розглянула та проаналізувала.

«В основному пропозиції Асоціації були враховані, але не всі. Зокрема щодо збільшення ставок екологічних платежів до обласного фонду до 50 %. Прийняття Парламентом запропонованих змін створить належні матеріальні, фінансові та організаційні умови для виконання органами місцевого самоврядування власних і делегованих повноважень, зміцнить фінансову незалежність місцевих бюджетів та ефективність використання бюджетних коштів. Крім того, забезпечить впорядкування відносин місцевих бюджетів та Державного бюджету», - переконаний Сергій Чернов. 

Матеріали, що стосуються бюджетної децентралізації та внесення змін до Бюджетного кодексу України.

За матеріалами Веб-сайта Харківської обласної ради

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

ВАКАНСІЯ! Програма «U-LEAD з Європою» оголосила конкурс з відбору радників з юридичних питаньДетальніше... УВАГА! Асоціація оголошує вакансії на проведення низки навчань, документи приймаються до 25 листопадаДетальніше... Розпочався конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу Детальніше...

Нові обговорення

  • No posts to display.

 banner 2017 konkurs rozvytok

Навчальні тренінги для представників районних та обласних рад

Префект

banner 2017 findec rozvytok

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація