Про Центр Спільнота практиків Розвиток, орієнтований на громаду Кращі практики Блоги Форум

Навчальні тренінги для представників районних та обласних рад

Децентралізація

Фінансова децентралізація в дії

Префект

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

 Конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування"

Нове в бібліотеці

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ОБЛАСНИХ ТА РАЙОННИХ РАД НАПОЛЯГАЄ НА ЗМІЦНЕННІ ФІНАНСОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

Київ
Категорія Законодавства

Зокрема пропонується при формуванні спеціальних екологічних фондів збільшити ставки екологічних платежів до обласного фонду до 50 %.

Як повідомив президент Української Асоціації обласних та районних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, матеріали, що стосуються бюджетної децентралізації та внесення змін до Бюджетного кодексу України, були надіслані робочою групою Мінрегіону до Асоціації, які вона розглянула та проаналізувала.

«В основному пропозиції Асоціації були враховані, але не всі. Зокрема щодо збільшення ставок екологічних платежів до обласного фонду до 50 %. Прийняття Парламентом запропонованих змін створить належні матеріальні, фінансові та організаційні умови для виконання органами місцевого самоврядування власних і делегованих повноважень, зміцнить фінансову незалежність місцевих бюджетів та ефективність використання бюджетних коштів. Крім того, забезпечить впорядкування відносин місцевих бюджетів та Державного бюджету», - переконаний Сергій Чернов. 

Матеріали, що стосуються бюджетної децентралізації та внесення змін до Бюджетного кодексу України.

За матеріалами Веб-сайта Харківської обласної ради

Обговорення проектів нормативно-правових актів

Конкурси

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 роціДетальніше... Мінрегіон та проект Ради Європи оголошують загальноукраїнський конкурс для ЗМІ на тему децентралізаціїДетальніше... Продовжено конкурс на посади керівників регіональних офісів реформ з децентралізації та розвиткуДетальніше...