Авторизація
Регіональний контекст виконання екологічної складової Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Дослідження.
Це аналітичне дослідження розглядає роль місцевих органів влади у процесі імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, вплив прийнятих нормативно-правових актів, їх проектів чи прогнозованих реформ на регіони, включаючи нові функції та повноваження, можливості та виклики такого впливу.

Документ містить аналіз регіональної політики на предмет врахування положень Угоди про асоціацію в екологічній сфері, а також роль процесу децентралізації у виконання екологічної складової Угоди.
Автор: Кол. авторів: Андрусевич Наталія, Андрусевич Андрій, Баранецький Тарас, Булгакова Мар’яна, Козак Зоряна, Хомякова Ольга – Львів – 2017 – 189с.
Проектный подход к местному самоуправлению
Проектный подход к местному самоуправлению
Початок проекту
25 серпня 2011 року в смт Баришівка відбувся районний семінар - представлення Проекту «Міcцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ», який віднині працюватиме спільно з райдержадміністрацією та райрадою Баришівського району над ініціативами з розвитку місцевих громад. В роботі семінару взяли участь керівники районів, активісти та громадські лідери сільських рад району, сільські голови та представники профільних управлінь, відділів райдержадміністрації та районної ради.
Перші кроки до мети
З початку впровадження другої фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ» активи громадських організацій району пройшли навчання за темами: «Створення організації громади», «Планування організації громади», «Підготовка мікропроектної пропозиції», «Тендерні процедури»
Затвердження мікропроектних пропозицій
Впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІ» для багатьох громадських організацій стало подолання стереотипів та початком усвідомлення своєї значущості у громаді. Спільне планування розвитку громади дозволило знайти нові можливості вирішення проблем (у зв’язку з недостатнім фінансуванням місцевих рад громад вирішили залучати спонсорські кошти).
Проведення тендеру
Важко переоцінити значимість досвіду, який ми отримали при впровадженні на Баришівщині міжнародного проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ». Партнерська співпраця - запорука успіху в усіх напрямках діяльності. Особливо цінне те, коли до такого партнерства долучаються громади. Місцеві громади довели спроможність ефективно вирішувати суспільно важливі проблеми, об’єднавши можливості та кошти з різних джерел. Районна влада готова і надалі підтримувати такі ініціативи.
Презентація проекту с. Яблуневе
6 вересня 2012 року відбулася знакова подія для громади с. Яблуневе. Громада села, представники Проекту ЄС ПРОООН, Баришівська районна державна адміністрація офіційно підтвердили завершення реалізації мікропроекту «Енергозберігаючі заходи у школі с. Яблуневе: заміна вікон на металопластикові» в рамках другого етапу Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
Інформаційний вісник ГО "Оберіг" с. Яблуневе
Як ми стали партнерами з Проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІ»
Інформаційний вісник Дубегнського РРЦ
Підсумковий випуск інформаційного віснику
Інформаційний вісник Дубенського РРЦ
Підсумковий випуск інформаційного віснику
Інформаційний вісник Дубенського РРЦ
Проведення другого діалогу ГО "Віра в майбутнє"
Звіт про діяльність Дубенського РРЦ Рівненської області
Інформація про візит представників центрального офісу СВА-ІІ
Звіт про діяльність Дубенського РРЦ Рівненської області
Інформація про візит представників центрального офісу СВА-ІІ
« Початок Попереднє 1 2 Наступне Кінець »

Нове в бібліотеці

 banner 2017 konkurs rozvytok

Навчальні тренінги для представників районних та обласних рад

Префект

banner 2017 findec rozvytok

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація