Авторизація
Щодо права на вчинення нотаріальних дій посадовими особами органу місцевого самоврядування в населених пунктах, які мають статус селищ міського типу, у зв'язку із внесенням змін до статті 37 Закону України "Про нотаріат"
Роз'яснення Мінюсту від 27.01.2016 р. N 27/13/32-16 щодо права на вчинення нотаріальних дій посадовими особами органу місцевого самоврядування у населених пунктах, які мають статус селищ міського типу
Реформа фінансування медицини: що нас чекає в 2017 році?
Переведення системи охорони здоров’я на страхову модель розпочнеться вже у 2017 році і триватиме три роки. Трансформація стартує з запуску сімейної медицини європейського зразка на базі існуючої первинної ланки української системи охорони здоров’я (поліклініки, амбулаторії, ЦПМСД).
Дата публікації: http://rozvytok.in.ua/3488-2016-10-05-3488
Щоб не зупинити поступ. Які закони першочергово треба прийняти для активного просування децентралізації - думки експертів та депутатів
Після нещодавнього прийняття законопроекту №5520, який дозволяє об’єднуватися громадам, що знаходяться у суміжних районах, та низки інших децентралізаційних законів, народні депутати й експерти зазначили, що реформа отримала нове дихання. Проте додали, що ще багато треба зробити для продовження якісних змін у державі. Над чим варто працювати Верховній Раді далі, ми розпитали самих парламентаріїв та представників громадських інституцій, задіяних у просуванні реформи.
НКРЕКП планує передати частину повноважень з формування тарифів на рівень місцевого самоврядування
Під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку Президент Петро Порошенконаголосив, що повноваження із формування тарифів на тепло- та водопостачання мають бути передані від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на рівень місцевої влади. На думку Глави держави, це дасть можливість значно ефективніше використовувати цей ресурс та значно підвищить якість і наблизить відповідні послуги до людей.
Процес децентралізації в презентаціях
Вашій увазі пропонується ряд презентацій, що були продемонстровані на всеукраїнській нараді-семінарі для представників органів місцевого самоврядування у смт Затоці, 12-16 вересня.
« Початок Попереднє 1 2 3 Наступне Кінець »

Нове в бібліотеці

 banner 2017 konkurs rozvytok

Навчальні тренінги для представників районних та обласних рад

Префект

banner 2017 findec rozvytok

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація