Авторизація
Щодо права на вчинення нотаріальних дій посадовими особами органу місцевого самоврядування в населених пунктах, які мають статус селищ міського типу, у зв'язку із внесенням змін до статті 37 Закону України "Про нотаріат"
Роз'яснення Мінюсту від 27.01.2016 р. N 27/13/32-16 щодо права на вчинення нотаріальних дій посадовими особами органу місцевого самоврядування у населених пунктах, які мають статус селищ міського типу
Реформа фінансування медицини: що нас чекає в 2017 році?
Переведення системи охорони здоров’я на страхову модель розпочнеться вже у 2017 році і триватиме три роки. Трансформація стартує з запуску сімейної медицини європейського зразка на базі існуючої первинної ланки української системи охорони здоров’я (поліклініки, амбулаторії, ЦПМСД).
Дата публікації: http://rozvytok.in.ua/3488-2016-10-05-3488
Щоб не зупинити поступ. Які закони першочергово треба прийняти для активного просування децентралізації - думки експертів та депутатів
Після нещодавнього прийняття законопроекту №5520, який дозволяє об’єднуватися громадам, що знаходяться у суміжних районах, та низки інших децентралізаційних законів, народні депутати й експерти зазначили, що реформа отримала нове дихання. Проте додали, що ще багато треба зробити для продовження якісних змін у державі. Над чим варто працювати Верховній Раді далі, ми розпитали самих парламентаріїв та представників громадських інституцій, задіяних у просуванні реформи.
НКРЕКП планує передати частину повноважень з формування тарифів на рівень місцевого самоврядування
Під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку Президент Петро Порошенконаголосив, що повноваження із формування тарифів на тепло- та водопостачання мають бути передані від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на рівень місцевої влади. На думку Глави держави, це дасть можливість значно ефективніше використовувати цей ресурс та значно підвищить якість і наблизить відповідні послуги до людей.
Процес децентралізації в презентаціях
Вашій увазі пропонується ряд презентацій, що були продемонстровані на всеукраїнській нараді-семінарі для представників органів місцевого самоврядування у смт Затоці, 12-16 вересня.
Публікація за підсумками ІІ Форуму місцевого самоврядування у Львові
Автор: Інститут Міста Львів Програма Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні»
Дата публікації: 2014
Інформаційний бюлетень "На шляху інтеграції України до ЄС"
Інформація стосовно вжитих Україною заходів на шляху до інтеграції України до ЄС
Інформаційно-аналітичний бюлетень Кабінету Міністрів України.
Бюлетень КМУ надаватиме новини щодо прийнятих урядових рішень у більш широкому форматі, з коментарями фахівців органів державної влади, що готували ті чи інші рішення, та супровідною статистикою.
Бюлетень виходитиме щодня українською та російською мовами. За адресою www.info-kmu.com.ua ви зможете ознайомитися із матеріалами бюлетеня, або завантажити pdf-файл всього випуску за будь-яке число.
З усіма питаннями та побажаннями щодо Інформаційно-аналітичного бюлетеня КМУ ви можете звертатися за адресою: bulletin@kmu.gov.ua.
Автор: ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
Дата публікації: 13.08.2013
Область: Київ
Бізнес-ангели як альтернативна форма фінансування підприємницького сектору в Україні
У статті розглянуті способи фінансування підприємництва, у тому числі і бізнес-
ангельських, розкрито роль приватних інвесторів. Виявлено їх особливості та переваги при
співпраці з суб’єктами господарювання, тому що бізнес-ангели надають підприємцям не тільки
стартовий капітал, необхідні ділові зв’язки, але й професійний та управлінський досвід.
Ключові слова: бізнес-ангели, венчурні фонди, інвестиції, інновації, капітал, компанія,
розвиток.
Автор: О.В. Ульяницька, Т.В. Ярошенко1
Оцінка результатів діяльності Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій за 2012 рік
відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2012 р. № 335
Автор: ДЕПАРТАМЕНТ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ З ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ ТА РЕГІОНАМИ СЕКРЕТАРІАТУ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Область: Київ
Міжрегіональне співробітництво: Зміст, форми, роль та проблеми реалізації в України
У публікації досліджуються основні форми міжрегіонального співробітництва
Автор: Олена Бабінова
Дата публікації: 2011 рік
« Початок Попереднє 1 2 3 Наступне Кінець »

Нове в бібліотеці

 banner 2017 konkurs rozvytok

Навчальні тренінги для представників районних та обласних рад

Префект

banner 2017 findec rozvytok

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація