Авторизація

ЧИ МОЖНА ВИПРАВИТИ АРИФМЕТИЧНІ ПОМИЛКИ, ДОПУЩЕНІ В ПОДАТКОВІЙ НАКЛАДНІЙ?

Арифметичні помилки, допущені в податковій накладній виправленню не підлягають. Податкова накладна з помилками, включаючи і арифметичні не розцінюється як документ і не може бути підставою для формування податкового кредиту. Внесення змін або коригування показників податкової накладної здійснюється у випадку коригування податкових зобов'язань платника відповідно до ст.192 Податкового кодексу України. А саме, якщо після постачання товарів чи послуг змінюється сума компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів чи послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів чи послуг. Також, звертаємо увагу, що у разі порушення продавцем порядку заповнення податкової накладної або порядку її реєстрації в Єдиному реєстрі покупець таких товарів чи послуг має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву із скаргою на постачальника. Ця заява є підставою для включення сум податку до складу податкового кредиту. До заяви потрібно додати копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв'язку з придбанням таких товарів чи послуг або копії первинних документів, складених відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», що підтверджують факт отримання таких товарів чи послуг. Порядок заповнення податкової накладної визначений ст.201 Податкового кодексу України та наказом Міністерства фінансів Українивід 01.11.11 №1379 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної». За матеріалами Веб-сайту Міндоходів.

 banner 2017 konkurs rozvytok

Навчальні тренінги для представників районних та обласних рад

Префект

banner 2017 findec rozvytok

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація