Авторизація

Видання підготовлено в рамках Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності орга- нів місцевого самоврядування в Україні», яку фінансують уряди Данії та Швейцарії. У книзі подано методологію Ради Європи з обміну кращими практиками місцевого самоврядування, яку успішно використовує низка європейських країн, досвід України у впровадженні цієї методології та опис кращих практик міст – переможців Конкурсу кращих практик місцевого самоврядування 2012 року. Посібник розраховано на фахівців сфери місцевого самоврядування і державного управління, науков- ців, експертів, науково-педагогічних працівників і всіх, хто цікавиться тематикою розбудови ефективного дієвого місцевого самоврядування.

 Добре врядування в містах України: програма Ради Європи з обміну кращими практиками

Збірка практик-переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2014 року

Програма Ради Європи “Децентралізація і територіальна консолідація в Україні” пропонує до ознайомлення чергову збірку кращих практик органів місцевого самоврядування України. У збірці наведено описи кращих практик – переможців Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування 2015», який проведено під егідою Мінрегіону України. Як і попередні конкурси, він базувався на методології Ради Європи.

Збірку розраховано на фахівців сфери місцевого самоврядування та державного управління, експертів, науково-педагогічних працівників і всіх, хто цікавиться питаннями розвитку місцевого самоврядування.

Збірку буде розповсюджено серед органів місцевого самоврядування та асоціацій органів місцевого самоврядування України. 

Збірка практик-переможців Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування 2015»

Збірка кращих практик місцевого самоврядування 2016 року

 banner 2017 konkurs rozvytok

Навчальні тренінги для представників районних та обласних рад

Префект

banner 2017 findec rozvytok

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація