Авторизація
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ТЕМА: Спецперевірка за новими правилами

Спецперевірка за новими правилами 30 січ. 2017 23:13 #978

  • Саша
  • Саша аватар
  • Оффлайн
  • Новий учасник
  • Дописи: 13
  • Репутація: 0
Чому суди не скористались підзаконнимим актами? Мабуть тому що при винесенні рішень користувалися нормами законів, які стоять вище в ієрархії чинного законодавства України.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Спецперевірка за новими правилами 30 січ. 2017 23:08 #977

  • Саша
  • Саша аватар
  • Оффлайн
  • Новий учасник
  • Дописи: 13
  • Репутація: 0
ЦЕ сильно. Ви вже дали оцінку судовим рішенням - "завідомо неправосудні". Для кого вони" завідомо неправосудні"? Для Вас? Ви ставите себе навіть вище Вищого адміністративного суду? Не очікував.
Останнє редагування: 30 січ. 2017 23:08 від Саша.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Спецперевірка за новими правилами 30 січ. 2017 09:10 #976

пане Олександре, за постановку завідомо неправосудних рішень я відповідальності не несу, Ви вже вибачайте. Чому суди не користувалися підзаконним актом, на який посилається Закон і застосування якого є обов'язковим - задайте суддям, які приймали рішення, або їхній комісії))
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Сергій

Спецперевірка за новими правилами 27 січ. 2017 15:52 #975

  • Саша
  • Саша аватар
  • Оффлайн
  • Новий учасник
  • Дописи: 13
  • Репутація: 0
Якщо Ви уважно прочитаєте вказані рішення, то побачите, що в них жодного слова немає про Перелік посад з підвищеним корупційним ризиком, затверджений рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 17.06.2016 № 2.
Суд прийняв рішення виключно на підставі норм законів, не беручи до уваги Перелік.
Я доводив, що незалежно від Переліку посад з підвищеним корупційним ризиком, наприклад секретар селищної ради зобовязаний проходити спеціальну перевірку на підставі відповідних норм законів. І саме це підтвердили суди. А Ви ж запевняли, що такі особи мають проходити перевірку лише після того, якщо їх посади будуть включені до Переліку.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Спецперевірка за новими правилами 25 січ. 2017 12:27 #974

Так, з червня, коли з'явився перелік посад з підвищеним корупційним ризиком, роз'яснення трьох асоціацій стратило актуальність, і є нове роз'яснення. Ви не звернули увагу на те, що ми налоголошували на тому, що ця позиція буде актуальною лише до моменту, поки не буде визначений перелік посад з підвищеним корупційним ризиком. Тому слідкуйте за нашими новинами))
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Сергій

Спецперевірка за новими правилами 22 січ. 2017 22:14 #973

  • Саша
  • Саша аватар
  • Оффлайн
  • Новий учасник
  • Дописи: 13
  • Репутація: 0
Відтак моя позиція, яку я тут відстоював у цій темі - є правильною та законною. Спільна позиція трьох асоціацій - неправильна.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації