Авторизація
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

ТЕМА: оприлюднення інформації про корпоративні права

оприлюднення інформації про корпоративні права 19 бер. 2014 13:27 #267

запитання: Відомості, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік голови обласної ради та їх заступників підлягають оприлюдненню протягом 30 днів з дня їх подання шляхом розміщення на офіційних веб-сайтах або опублікування в офіційних друкованих виданнях відповідних державних органів та органів місцевого самоврядування.
У керівника є корпоративні права та відкритий депозитний рахунок у банку.
Підкажіть будь ласка чи потрібно публікувати інформацію про найменування банків, інших фінансових установ, товариств, підприємств, організацій тощо, з якими у декларанта чи членів його сім’ї наявні відповідні відносини, чи ця інформація є конфіденційною (з обмеженим доступом) та не підлягає оприлюдненню.
Заздалегідь вдячний за відповідь!

відповідь: Друзі, цю проблему я порушила у тезі "Оприлюднення відомостей, що містяться у декларації". Як і обіцяли, ми робимо усе залежне, щоб добитися заборони публікації цієї інформації. Подібне можливо лише шляхом внесення змін до закону або через прийняття рішення Конституційним Судом. Сподіваюся, зможемо щось зробити. У п"ятницю - зустріч з суддями апеляційних судів, де ми будемо обговорювати цю проблему. також направили запит на Міністра юстиції. Чи встигнемо у цьому році - не знаю.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації