Авторизація
Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

ТЕМА: де відображати новорічні подарунки та дитячі путівки?

де відображати новорічні подарунки та дитячі путівки? д М Р Г:х #269

Так, звісно, відображується лише одержаний дохід, а не загальна вартість путівки. Це випливає зі змісту назви розділу ІІ Декларації - "Відомості про доходи"
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Ксенія Сергіївна

де відображати новорічні подарунки та дитячі путівки? д М Р Г:х #268

  • Kadra
  • Kadra аватар
  • Оффлайн
  • Новий учасник
  • Дописи: 14
  • Подяка отримана: 7
  • Репутація: 0
Але в п. 20 відображається не повна вартість путівки на санаторно-курортне лікування, адже певний відсоток вартості путівки декларант сплачує сам і це не можна розглядати як дохід. Тому в п.20 зазначається різниця між повною вартістю путівки та коштами, сплаченими декларантом, тобто суму коштів, сплачених (компенсованих) Фондом СС.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
Ці користувачі сказали вам Дякую: Козіна Віра Вадимівна

де відображати новорічні подарунки та дитячі путівки? д М Р Г:х #266

Запитання: до якого розділу та пункту у декларації віднести отримані новорічні дитячі подарунки отримані за рахунок коштів ФСС з ТВП, та путівку до дітячого табору отриману від відділу освіти, як обдарованій дитині

Відповідь: путівки у 20-й позиції, подарунки - у 11-й
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Префект

Оновлення ДБН

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація