Авторизація

ТЕМА: Обговорення законопроекту щодо засад та порядку вирішення питань адмінтерустрою

Обговорення законопроекту щодо засад та порядку вирішення питань адмінтерустрою д М Р Г:х #971

 • Сергій
 • Сергій аватар
 • Оффлайн
 • More Details
  • Дописи:216
  • Подяка отримана:291
  • Репутація: 40
Проект Закону України «Про засади адміністративно-територіального устрою України» доопрацьований Мінрегіоном з урахуванням слушних пропозицій від обласних рад, асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів та членів Цільової команди реформ Мінрегіону з питань децентралізації, місцевого самоврядування та регіональної політики, надані під час обговорення першої редакції цього проекту Закону у січні 2016 року.
Законопроектом вводяться поняття:
адміністративно-територіального устрою України, системи та рівнів адміністративно-територіального устрою, адміністративно-територіальної одиниці, населеного пункту (село, селище, місто);
встановлюються: засади на яких будується адміністративно-територіальний устрій, органи, до повноважень яких належить розгляд і вирішення питань адміністративно-територіального устрою, порядок утворення та ліквідації адміністративно-територіальних одиниць, встановлення і зміна їх меж, віднесення населених пунктів до категорії сіл, селищ, міст, найменування і перейменування населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць;
врегульовуються питання щодо Державного реєстру адміністративно-територіальних одиниць, сіл, селищ, міст, що входять до складу цих одиниць.
Запрошуємо представників членів УАРОР та користувачів і експертів Ресурсного центру висловити свою позицію щодо можливої підтримки зазначеного проекту Закону включно до 26 вересня 2016 року на електронну адресу Асоціації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або у цій темі Форуму.
Останнє редагування: д М Р Г:х від Сергій.
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Обговорення законопроекту щодо засад та порядку вирішення питань адмінтерустрою д М Р Г:х #946

 • Сергій
 • Сергій аватар
 • Оффлайн
 • More Details
  • Дописи:216
  • Подяка отримана:291
  • Репутація: 40
На реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні розроблено проект Закону «Про засади та порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою України», який має визначити на яких засадах ґрунтується адміністративно-територіальний устрій України, система адміністративно-територіальних одиниць, категорії та типи населених пунктів, інших територіальних утворень, повноваження органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань адміністративно-територіального устрою, порядок утворення, ліквідації, встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних одиниць та населених пунктів.
На сьогоднішній день в Україні діє На сьогоднішній день в Україні діє На сьогоднішній день в Україні діє Указ Президії Верховної Ради Української РСР від 12 березня 1981 року № 1654-Х «Про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою Української РСР»
Тобто актуальність розробки цього проекта Закону полягає у необхідності приведення порядку вирішення цих питань до викликів сьогодення.
Ознайомитися з проектом Закону України «Про засади та порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою України» можна ТУТ.
Висловити Ваші пропозиції щодо цього проекту Закону можливо безпосередньо у цій темі Форуму.
Адміністратор заборонив доступ на запис.
The following user(s) said Thank You: Иван Баранов

Конкурс - Кращі практики місцевого самоврядування 2018

Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

Префект

Оновлення ДБН

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація