Авторизація

Блоги

Блоги користувачів сайту

Новий розважальний заклад в Луцьку

Якщо у вас є мета знайти комфортне місце для відпочинку всієї сім'ї, треба розглянути MOJO HALL. Ви можете відвідати ресторан, де вас чекає незвичайна кухня. Більшість людей воліють проводити вільний час або вихідні в затишній атмосфері, яка є на Наразі в Mojo Hall. На mojo. Lutsk.ua ви можете ознайомитися з даними стосовно Mojo Disko-Karaoke. Якщо ви хочете відпочити душею і тілом, отримати круті емоції ви можете легко в караоке. В закладі часто збираються компаніями, щоб проводити комфортно дозвілля. Якщо ви бажаєте відсвяткувати ювілей, краще місця вам не знайти. Ви можете оселитися в готелі, а дозвілля проводити в фітнес холі. Готельний комплекс закладу має красивий дизайн. Ви можете насолодитися видом, який відкривається з самої верхньої точки готелю. В цілому, оглядовий майданчик, також є в закладі. Ви можете покурити кальян, випити сидр, а також провести комфортно час в Sky Garden. Неймовірно багато людей воліють сьогодні слухати різні семінари і лекції. Якщо вам необхідно провести в закладі закритого типу лекцію, зробити це оптимально в Event Hall. Ви можете зібрати лекторів з різних європейських країн, адже у комплексу є все саме необхідне для комфортного перебування в Україні. Ви можете також залишити своїх малюків на майданчику, яка буде під відеоспостереженням. В закладі є камери відеоспостереження, які розташовані по всій території комплексу. На ділянці багато зелених рослин, клумб, квітів. Вся територія під огорожею, ви можете бути впевнені, що будете відпочивати в комфорті, адже за комплексом стежить охорона. В готельних номерах знаходиться все саме необхідне для комфортного перебування на території. Ви можете отримати велика кількість позитивних емоцій і провести відпустку не на жарт. На ресурсі  https://mojo.lutsk.ua/  вас чекає багато цікавих заходів, про які ви можете отримати інформацію у менеджерів. На сайті ви можете також забронювати столик на певний день. У комплексі ви можете перебувати у вихідні та святкові дні. Є компактна стоянка, де будь-який бажаючий може залишити свою машину. Варто підкреслити і про те, що кухня в цілому вишукана. М'яке м'ясо будь-яких сортів, є різні сорти риби, яку вам можуть приготувати під замовлення. Ви можете насолоджуватися відпусткою в заміському комплексі і отримувати безліч позитивних емоцій. За всім питань сміливо потрібно звертатися до менеджерам. Хлопці компетентні і зможуть надати необхідну довідку по всім питань.

Продовжити читання
248 Hits
Коментарів: 0

Тренінги для ресторанного бізнесу

Підприємці часто не знають, як покращити свою справу. Якщо ви маєте корпоративну справу, бажаєте її удосконалити, вам слід звернутися до бізнес-спільноти, яка зможе допомогти вам у цьому. Якщо ви маєте свою мережу крутих закладів, вам зможе допомогти у їх покращені відомий бізнесмен-ресторатор Роман Хорзов. Підприємці часто не знають, як покращити свою справу. Якщо ви маєте корпоративну справу, бажаєте її удосконалити, вам слід звернутися до бізнес-спільноти, яка зможе допомогти вам у цьому. Якщо ви маєте свою мережу крутих закладів, вам зможе допомогти у їх покращені відомий бізнесмен-ресторатор Роман Хорзов https://khorzov.com/ua/ . На khorzov.com ви зможете продивитись про його діловий досвід та практичні застосування його методики у дії. Багато власників з різних країн світу вже використовують методи, які він запропонував. Сьогодні ресторанний консалтинг стає дуже відомим, адже саме завдяки цій ресторанній справі ви зможете гарно заробляти. Зараз майже у кожного підприємця, який має власний ресторан є бажання, щоб його ресторан став відомим, або перевтілився у мережу. Якщо у вашого ресторану є багато точок і досить великий персонал, вам слід час від часу проводити тренінги. Навички управління і інвестиційний досвід бізнес-тренера дасть шанс вашому ресторану вийти досить швидко на новий рівень. Вам будуть надані теоретичні і практичні ідеї, за допомогою яких ви зможете просувати ваш заклад. Цілі, задачі і ідеї, які загалом можуть бути використані у роботі, зможуть покращити роботу менеджменту і маркетингову стратегію. Якщо вам потрібно надати послуги з бізнес-аудиту, ви також можете звертатися. Багато хто розуміє, що саме фінансовий аудит є дуже важливим, але не всі розуміють цільові його функції. Якщо ви тільки маєте ідею розробити і у майбутньому відкрити свій заклад, вам слід мати меню кухні і напоїв, яке зможе зацікавити кожну людину. Система управління, зручне розташування, зручний інтерфейс – це все те, чим також займаються «під ключ». Якщо ви бачите, що ваш персонал сильно працює, але клієнтська база не збільшується, вам може бути запропонований експрес-курс навчання персоналу. Зараз багато закладів по всій Україні звертаються також і за порадами, які пов’язані із розробкою концепцій кафе. Ви можете звернутися до спеціаліста за телефоном +380674427121, і домовитись про зустріч. У цілому, багато відгуків про фахівця є у групах Instagram. Ви також можете не сумніватися в тому, що перший тренінг буде надзвичайно цікавий і вже саме на першому тренінгу ви зможете відкрити багато нового для себе. Фахівець має досвід ведення бізнесу не тільки в Україні, а і за її межами. Ви можете звертатися до адміністратора, якщо вам слід провести тренінг на іноземній мові, або просувати бізнес за кордоном.

Продовжити читання
261 Hits
Коментарів: 0

Как ухаживать за волосами как кореянки

Отличная косметика – значительная часть в жизни каждого человека, который стремится быть красивым и ухоженным. Компания Folli предоставляет возможность всем ценителям качества ознакомиться с широким ассортиментом продукции из натуральных и проверенных компонентов. На портале folli.com.ua женщины смогут подобрать различную косметику по уходу за лицом, телом, а также самые распространённые парфюмы по лояльным ценам. Для этого надо перейти на официальный портал и подробно изучить ассортимент представленной продукции. Отличная косметика – значительная часть в жизни каждого человека, который стремится быть красивым и ухоженным. Компания Folli предоставляет возможность всем ценителям качества ознакомиться с широким ассортиментом продукции из натуральных и проверенных компонентов. На портале  https://folli.com.ua/ женщины смогут подобрать различную косметику по уходу за лицом, телом, а также самые распространённые парфюмы по лояльным ценам. Для этого надо перейти на официальный портал и подробно изучить ассортимент представленной продукции. Особой популярностью на сегодня пользуется корейская косметика. Прежде всего, она отличается качеством, изготовлена только из натуральных материалов и соответственно имеет большую стоимость. Шампуни и кондиционеры из этой категории имеют большой объём, в них отсутствуют сульфаты, парабены и другие вредные субстанции. Они хорошо подходят для различных типов волос и кожи головы. Кондиционеры дают увлажняющий эффект волосам и делают их ровными как шёлк. На ресурсе также размещена парфюмерия – ароматы на любой вкус, как для мужчин, так и для девушек. Уважительные администраторы магазина помогут выбрать самый приятный запах своим покупателям. Для тех, кто бережёт свою кожу и тщательно ухаживает за ней, предлагается уход за лицом. В этой категории товаров представлены крема, маски и сыворотки, которые сделают кожу мягкой и сияющей. В блоке «American Crew» размещены профессиональные средства для укладки волос: крем для стайлинга, моделирующая паста, различные спреи. Также на веб-ресурсе можно заказать подарочные наборы для мужчин по адекватной стоимости. Сюда входит шампунь, гель, паста для волос, а также крема для фиксации. Такие наборы отлично подойдут вашим вторым половинкам, друзьям либо коллегам по службе. Вся продукция на сайте лицензированная и создана знаменитыми корейскими брендами. Администраторы компании Folli предоставят всю нужную информацию о косметике и помогут выбрать шампунь и уход для ваших волос. Сделать заказ вы можете в online формуляре и оплатить кредиткой Visa/Mastercard либо наложенным платежом. Магазин расположена по адресу: г. Луцк, ул. Яровица, 15. Чтобы сделать заказ и проконсультироваться со специалистами, лучше сделать звонок по телефону 063 486 00 08. За обновлениями меню вы можете следить не только на официальном ресурсе, но также и в социальных сетях Instagram, Facebook.


Продовжити читання
252 Hits
Коментарів: 0

Знести чи ремонтувати: що робити з житлом, збудованим за часів СРСР?

Уряд активізує роботу над концепцією реновації застарілого житлового фонду. Коли і чи поліпшаться умови проживання українців? Коментує керівниця сектору будівництв Офісу ефективного регулювання

За оцінками експертів, близько 75 млн квадратних метрів застарілого житла в Україні є непридатним для проживання, так як знаходиться в аварійному стані. У Києві такого житла близько 9 млн квадратних метрів, тобто шоста частина столичного житлового фонду є непридатною для проживання» – сказано на сайті уряду. У студії Громадського радіо керівниця сектору будівництв Офісу ефективного регулювання Олена Шуляк. Обгвовюємо цю проблему. 

Олена Шуляк: 90% житла, яке ми зараз бачимо – було збудоване в Україні до 90-х років. Дійсно, 75 мільйонів квадратних метрів складають саме хрущовки. Перша хрущовка була збудована ще у 1959 році, і в Радянському союзі працювала дуже велика індустріальна програма, працювало 402 залізобетонних комбінати, і більше, ніж 200 полігонів, на яких збирались саме будівельні конструкції. Радянський союз ідею створення хрущовок, такого доступного житла не придумав сам, ця схема до нього вже реалізовувалась в таких країнах, як Велика Британія, Франція, Іспанія, і коли в СРСР будували хрущовки, то передбачалося, що термін експлуатації таких будівель буде 25 років, в деяких випадках вирішили, що цей показник буде 50 років. Але пройшло вже досить більше, ніж ці цифри, які я кажу.

Здебільшого всі хрущовки мають дуже багато проблем зі своїм станом, тому що дуже погана і гідроізоляція, і теплоізоляція, практично у всіх 100% цих будинків проблеми з дахом, з термомодернізацією, з мережами. Ті ж підвали – є розсадниками цвілі, грибка, тарганів.

В Україні Київ був першим містом, яке розробило так звану стратегію як конструювати п’ятиповерхові застарілі будинки. Але далі, ніж концепція міста Києва це не пішло, тому що не було на той час нормативно-правової бази, щоб можна було реалізувати таку програму. У 2005 році уряд зробив першу спробу прийняти закон, який стосувався реконструкції кварталів застарілого житла. Перша спроба була невдалою, і в 2006 році був прийнятий закон України щодо комплексної реконструкції кварталів. Тобто більше 10 років у нас такий закон є, але механізмів, як реалізувати положення цього нормативного акту – на жаль, сьогодні немає.

Євгенія Гончарук: В Києві були прецеденти, щоб якийсь такий будинок реконструювали? Або знесли, а людей переселили?

Олена Шуляк: У нас тільки на виході такий перший прецедент. Це будинок по вулиці Мілютенка, 23. Наскільки я знаю, там є певна загроза для життя та здоров’я людей, тому що там є проблеми з грибком, і люди, які дихають цими непотрібними і загрозливими бактеріями дали згоду на відселення. Київська міська влада навіть готова їм запропонувати якесь рішення, але на сьогодні фактичного переселення, переїзду – ще немає. Люди переживають, що їх будинок зможуть знести, а вони жило не отримають.

Василь Шандро: Що вигідніше робити? Знести і переселити людей в нові будівлі, чи якось відремонтувати старі?  

Олена Шуляк: В Німеччині вже більше 20-ти років реалізується така програма, яка називається програмою санації. Спершу була проведена інвентаризація, а тоді санація таких будинків. Вони не пішли шляхом знесення, а пішли шляхом модернізації. На сьогодні вже близько 70% модернізовано, це близько 22 000 будинків. Частину грошей давав уряд, частину – власники таких приміщень, їм уряд надавав кредит на 25 років під 3% річних, і було обов’язкове використання і коштів власників будинків, тобто така відповідальність не тільки уряду, а й тих мешканців, які там проживали. В Україні інша ситуація. У 2005 році, коли були перші заяви про реконструкцію, в наших хрущовках були прописані батьки, діти, внуки, правнуки, родичі з села і так далі, щоб отримати компенсацію, тому що норми Житлового кодексу ніхто не відміняв, і на одну людину у нас в Україні є 16,5 м. квадратних, коли людина повинна бути мінімально забезпечена такими квадратними метрами. Сьогодні, я думаю, що ніхто не знає в Україні, скільки таких людей прописано, і скільки людей претендують на компенсацію або квадратними метрами, або на грошову компенсацію.

Я думаю, що є деякі будинки, які потрібно зносити. Але потрібно розуміти, що якщо ти зачепиш один будинок, то зруйнуєш інший, і потрібно зносити весь квартал. Коли зносиш весь квартал – постає питання зовнішніх мереж. Для економічної вигоди, звісно що інвестор буде будувати більш багатоповерхове житло, а чим більше поверхів – тим більше мешканців, і вже більше навантаження на мережі, і виникає знову питання: а як забезпечити дитячими садочками, школами, лікарнями та іншою соціальною інфраструктурою. Тому це питання дуже комплексне, немає простого рішення, і я думаю, що ми витратимо досить багато часу для того, щоб таке рішення напрацювати. 

https://www.youtube.com/watch?v=aUsXUaUxaJ8&feature=youtu.be

 

За матеріалами "Громадського радіо" : https://hromadskeradio.org/programs/rankova-hvylya/znesty-chy-remontuvaty-shcho-robyty-z-zhytlom-zbudovanym-za-chasiv-srsr

Продовжити читання
875 Hits
Коментарів: 0

Притча о том, как легко искажаются факты

Однажды в монастыре молодой монах, только-только принявший постриг, получил своё первое задание: переписать несколько церковных молитв, псалмов и законов… Занимаясь делом, он обратил внимание на то, что другие священнослужители переписывают подобные тексты не с оригинала, а с предыдущих (уже не раз переписанных) копий. Он с удивлением поделился своим сомнением с настоятелем монастыря:

– Падре, братья переписывают тексты не с оригинала, а с копий, а вдруг в первой копии кто-то случайно допустил ошибку? Ведь те, кто переписывают, повторят её…

– Хм, сын мой, — ответил отец-настоятель, — вообще-то мы так делали столетиями… Но, в принципе, в твоих рассуждениях логика есть, — и с этими словами он спустился в архив, находящийся в подземелье под монастырём, где издревле хранились оригиналы, в которые никто не заглядывал десятилетиями, поскольку всё переписывалось с копий.

Ушёл и… исчез…

Через сутки со времени его исчезновения обеспокоенный молодой монах спустился в архивные помещения, чтобы узнать, куда же запропастился святой отец. Не случилось ли с ним чего? Не сразу он нашёл его… Но заглянув в одну из самых дальних комнат, он вдруг увидел святого отца. Тот в прострации сидел перед открытым фолиантом и что-то бормотал себе под нос.

– Что произошло, святой отец? — воскликнул изумлённый монах, — Что случилось?!

– Celebrate, — простонал отец-настоятель, — слово было: c-e-l-e-b-r-a-t-e! А не celibate!

Примечание:

  • Сelebrate — празднуй, радуйся;
  • Сelibate — воздерживайся (воздержание — одна из основ католицизма).

 

Мораль: Всегда сверяйтесь с оригиналом!

Джерело

http://5sfer.com/21191-pritcha-o-tom-kak-legko-iskazhayutsya-fakty.html?utm_source=fb&utm_medium=free_post&utm_campaign=5sfer#main

Продовжити читання
1329 Hits
Коментарів: 0

Про необхідність фінансування Державного фонду регіонального розвитку у 2016 рік та наступні роки

Експерт з управління регіональним розвитком, Заступник керівника проекту "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні" Yuri Tretyak підготував наступну інформацію про необхідність передбачати фінансування Державного фонду регіонального розвитку на 2016 рік та наступні роки.
 

Дізнався про певну ймовірність непередбачення у Державному бюджеті на 2016 рік коштів для Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) (1% дохідної частини держбюджету).

На мою думку, таке рішення матиме дуже згубні наслідки для і так непростого становлення нової державної регіональної політики в Україні. 
Не можна допустити цього.
Проблема невикористання коштів Структурних фондів гостро стоїть у багатьох країнах ЄС, разом з тим Європейська Комісія бюджетує на кожен 7-річний період ті кошти, які за формулою мають надійти кожному регіону країни ЄС незважаючи на низьку вибірку в попередньому періоді.

Без ДФРР ламається уся система/ланцюжок управління регіональною політикою: планувальні документи регіонального розвитку можна викидати в смітник, реалізація проектів буде нульовою, моніторити буде нічого, планувати на наступний період не буде жодного стимулу.

Разом з тим, закріплення в держбюджеті коштів для ДФРР не означає що їх потрібно обов'язково виділити в регіони під неякісні проекти. Позиція міжвідомчої комісії з відбору проектів у 2016 році має бути наджорсткою. Затвердила область неякісні або відверто лобістські проекти - в жодному разі не давати кошти. Не втомлюватися провчати! Створити у кожній області ініціативну групу громадського контролю за затвердженням проектів розвитку регіону, залучити увесь людський потенціал до розробки та впровадження проектів, не дати будівельній мафії жодного шансу. Навчити кожну громаду управлінню проектним циклом. Закріпити у штаті кожної громади фахівця/ів з підготовки розвиткових проектів.
Регіональна політика є однією з ключових ІНВЕСТИЦІЙНИХ політик ЄС завдяки якій досягаються цілі Стратегії Європа-2020 (слово інвестиційна означає фінансово забезпечена). Україна зробила значний прогрес у створенні системи управління державною регіональною політикою, що визнається провідними міжнародними експертами та підтверджується в тому числі виділенням бюджетної підтримки ЄС на регіональний розвиток (55 млн. Євро). Одним із індикаторів, який оцінюватиметься перед виділенням траншів цієї бюджетної підтримки є фінансування Україною свого ж ДФРР (відповідно до Бюджетного кодексу).
Експерт нашого проекту Греєм Медовз (колишній директор Генерального директорату ЄК з регіональної політики) переконаний, що для сталого/стійкого розвитку такої великої за територією та кількістю жителів країни як Україна єдиним спасінням є децентралізація її економічного розвитку на регіональний рівень через проведення функціональної регіональної політики (коли створені такі умови за яких усі суб'єкти області, а в першу чергу її територіальні громади, чесно змагаються за можливість реалізувати інтегровані проекти розвику, які відповідають стратегічним планувальним документам). Крок за кроком (проект за проектом) створюється нова якість та додається нова вартість, які поступово змінюють на краще соціально-економічний ландшафт наших територій.
Звертаюся до усіх урядовців і парламентарів з проханням більше уваги надавати становленню нової державної регіональної політики та забезпечити у 2016 фінансування ДФРР відповідно до статті 24-1 Бюджетного кодексу. Арсеній Яценюк Volodymyr Groysman Геннадій Зубко Natalie Jaresko Вячеслав Негода Анатолій Ткачук Danylo Lubkivsky Мирослав Кошелюк
http://dfrr.minregion.gov.ua

 
Олександр Слобожан Та є там 5.7 ярда. Пару годин бачив сам. Але ж це деталі на фоні 75 ярдів дірки.
Продовжити читання
1338 Hits
Коментарів: 0

СРОЧНО! “ЕВРОМАЙДАН-ДНИПРО» ПРОСИТ ПОМОЧЬ 20 И 28 БАТАЛЬОНАМ ВСУ.


СРОЧНО! “Евромайдан-Днипро» просит помочь 20 и 28 батальонам ВСУ.

В нашу редакцию позвонил один из активистов «Евромайдан-Днипро» Николай Кожушко и попросил о помощи в размещении информации.

По словам Николая Кожушко, приблизительно час назад ему на телефон позвонили бойцы 20 и 28 батальона ТО ВСУ, который в данный момент защищают от сепаратистов Авдеевку и Марьинку.

Бойцы ТО ВСУ поведали, что уже больше трех суток они находятся под шквальным обстрелом, они запрашивали неоднократно подкрепление, но подкрепления им не дают, о ротации бойцы вообще перестали мечтать.

Николай Кожушко, как представитель « Евромайдан-Днипро», просит министерство обороны Украины разобраться по данному факту и направить в срочном порядке подкрепление.

Продовжити читання
1397 Hits
Коментарів: 0

Майбутнє економічного розвитку за кластерними формуваннями

 15 квітня п.р. відбувся круглий стіл щодо розвитку кластерних формувань в Херсонському регіоні. Детальніше читайте в Новинах сайту bizpro.ks.ua

Продовжити читання
1292 Hits
Коментарів: 0

Про партнерство в регіональній мережі ХЕРСОНБІЗНЕСПРОЕКТ

Створено регіональну мережу ХЕРСОНБІЗНЕСПРОЕКТ сайт www.bizpro.ks.ua 

Запрошуємо до співпраці та партнерства.

Продовжити читання
1271 Hits
Коментарів: 0

Про добровільне об'єднання територіальних громад

Прийнятий Верховною Радою України Закон "Про добровільне обєднання громад" забезпечив врахування думки територіальних громад на обєднання про це свідчить зокрема наступні положення.

Врахована пропозиція Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку та УАРОР стосовно зміни суб’єкта утворення об’єднаної громади з Верховної Ради України на обласні ради.
Тобто зазбезпечно дотримання Конституції України, адже Верховна Рада України здійснює виключно ті повноваження, що встановлені Конституцією України, а не Законами України. Також, згідно із статтею 84 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» рішення про утворення нової місцевої ради та загальний склад (кількість депутатів) новоутвореної місцевої ради приймається відповідно Верховною Радою Автономної Республіки Крим, обласною, Київською, Севастопольською міською радою. Також перші місцеві вибори призначаються відповідно Верховною Радою України, Верховною Радою Автономної Республіки Крим, обласною, Київською, Севастопольською міською радою. 
Тобто, прийняття рішення про утворення об’єднаної територіальної громади та схвалення перспективних планів формування територій громад, області обласними радами, забезпечить врахування інтересів територіальних громад. Передбачити ВРУ суб'єктом утворення тер громад (затвердения рішень про об'єднання) пропонували деякі вітчизняні експерти до попередніх версій цього Закону. Виходячи із цих пропозицій до Конституції мають бути внесені зміни шляхом виключення із по повноважень ВРУ утворення і ліквідація районів, та віднесення це Законом до повноважень обласних рад.

Врахована пропозиція Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, підтриманої Асоціацією міст України і Українською асоціацією районних та обласних рад стосовно положень Закону про старосту, а саме обрання старости прямими виборами за рішенням відповідної ради, староста є членом виконавчого комітету ради об’єднаної територіальної громади за посадою та посадовою особою місцевого самоврядування. Забезпечує дієве урядування на місцевому равні, виходячи із фінансових можливостей громад.

Останній коментар на цю запис
Марта Акаян
Сподіваюсь, що прийнятий закон дозволить провести чергові вибори у жовтні цього року на новій територіальній основі
Понеділок, 09 березня 2015, 16:56
Продовжити читання
1967 Hits
Коментарів: 1

Розвиток сільських територій

 

МІЖНАРОДНИЙ ФОНД “ВІДРОДЖЕННЯ”

Додаток №1 до наказу № 36
від 19.05.2011р.

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА МФВ (форма УП-16)

І. Реєстраційна картка проектної пропозиції

Дата реєстрації:

     

Не заповнювати!

Заповнюється уповноваженим працівником МФВ.

Реєстраційний номер:

     

 

 

 

Програма:

МФВ

 

Конкурс:

Позаконкурсний

 

Назва проекту (українською та англійською)
(речення до 10 слів, що відображає суть проекту)

Нові можливості для маргінальних груп і сільських громад на депресивних територіях

New possibilities for marginal groups and rural communes on the depressed areas

Загальний бюджет проекту (у гривнях)

6 000 000

Очікуване фінансування від МФВ (у гривнях)

5 400 000

Термін, протягом якого передбачається реалізувати (із зазначенням кількості місяців)

12

 

Назва організації (українською та англійською) згідно з установчими документами

Громадська організація «Верхобуж»

Social organization “Verkhobuzh“

Організаційно-правова форма організації

Громадська неприбуткова організація

Код організації за ЄДРПОУ

36084221

Юридична адреса організації

80743 с. Підгороднє вул. Підзамче 11, Золочівський район, Львівська область, Україна

Поштова адреса організації

80700 вул. М. Феньвеші 7 кв. 2, м. Золочів, Львівська область, Україна

Телефон, факс, електронна пошта організації, веб-сайт

0964066783, http://zolochiv.ridne.net

Прізвище, ім’я, по батькові керівника організації

Карнидал Андрій Ігорович

 

Прізвище, ім’я, по батькові керівника проекту

Закала Іван Ярославович

Місце роботи, посада керівника проекту

Начальник управління агропромислового розвитку Золочівської райдержадміністрації

Адреса для листування з керівником проекту

80700 вул. М. Феньвеші 7 кв. 2, м. Золочів, Львівська область, Україна

Контактні телефони

0972640270

Факс, електронна пошта

(03265) 4-33-70 ,       zakala@zolochiv.ridne.net    


Підписи засвідчують:
· зобов`язання організації подавати у проектній пропозиції правдиву інформацію;
· організація ознайомлена із політиками МФВ щодо конфлікту інтересів;   
· всі фізичні особи, які названі у цій проектній пропозиції, надали письмову згоду організації щодо надання та обробки їхніх персональних даних в рамках діяльності за проектом відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Підпис керівника проекту   Закала І. Я…………………….         Дата  “27” січня 2015 р.

Підпис керівника організації       Карнидал А. І……………..        Дата  “27” січня 2015 р.

Підпис бухгалтера організації     Захарчук О. Г……………….     Дата  “27” січня 2015 р.

МІСЦЕ ПЕЧАТКИ

       

ОРГАНІЗАЦІЇ

       

ЗМІСТ ПРОЕКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

[ вказати номери сторінок усіх частин проектної пропозиції ]

І

Реєстраційна картка до проектної пропозиції

ст. 1

ІІ

Зміст проектної пропозиції

ст. 2

ІІІ

Проектна пропозиція

ст. 3-16

1.

Анотація

ст. 3

2.

Опис проектної пропозиції

ст. 3-10

 

а) проблема, на вирішення якої спрямовано проектну пропозицію

ст. 4-5

 

б) мета проектної пропозиції

ст. 5

 

в) план реалізації проектної пропозиції

ст. 5-8

 

г) необхідні для реалізації проектної пропозиції ресурси

ст. 8-9

 

д) результати реалізації проектної пропозиції

ст. 9

 

е) інформаційний супровід

ст. 10.

IV

Бюджет проектної пропозиції

ст. 11-16

V

Додатки

ст. 16-17

 

 

ІІІ. Проектна пропозиція

 

1. Анотація.

Назва проектної пропозиції: «Нові можливості для маргінальних груп і сільських громад надепресивних територіях».

Громадська організація «Верхобуж».

ГО «Верхобуж» заснована в 2008 році активними громадянами Золочівського району Львівської області, Україна. Вона  неприбуткова. Головною метою є відродження  культурних традицій Золочівського району, сприяння охороні та захисту довкілля ріки Західний Буг, залучення широких верств населення, в тому числі молоді і жінок до екологічно-економічних шляхів господарювання, проведення освітніх заходів серед населення. Про роботу організації можна ознайомитися на офіційному веб-сайті www.zolochiv.ridne.net

Після розпаду СССР Україна має низький рівень розвитку громадянського суспільства, через засилля корупції у всіх сферах життя громадян. За роки незалежності агропромисловий комплекс з колгоспної системи реформований у великі приватні агропідприємства. Науково-технічний прогрес зменшив кількість людей зайнятих в аграрному виробництві. Інфраструктура сільських населених пунктів, якими раніше опікувалися агропідприємства прийшла в занепад. Більшість сільських поселень стали депресивними за відсутності інфраструктури та великої кількості безробітного населення. Сільські мешканці шукаючи роботу переїжджають у великі міста або інші країни, сім’ї руйнуються через що терплять діти. Розповсюджується пияцтво, наркоманія і злочинність.  

Сільське населення становить 60% від загальної чисельності по Золочівському району. Сільськогосподарським виробництвом займаються 89 спеціалізованих сільськогосподарських підприємств (з них 28 – товариств і приватних агрофірм, 57 – фермерських господарств, 4 – державних підсобних господарства), в яких зайнято 853 чол., або 2,0 % від кількості проживаючих у селі. На тереторії району працює 13923 особистих господарств населення. Переважна частина сільськогосподарської продукції виробляється господарствами населення – 55%. Засіваючи майже кожен третій гектар посівів району, утримуючи 92% ВРХ та 94% свиней приватний сектор виробляє 15% зернових, 1% цукрових буряків, 99% картоплі, овочів, молока, 50% м'яса.  У зв'язку з підписанням  угоди  про асоціацію між Україною та ЄС в 2014 році  домогосподарства населення не зможуть самостійно реалізовувати вироблену сільськогосподарську продукцію, так як вона не відповідає стандартам ЄС, що ще більше погіршить економічну ситуацію в сільських населених пунктах.

Особисті селянські господарства мають у приватній власності земельні ділянки, підсобні приміщення, утримують сільськогосподарських тварин і можуть більш ефективно господарювати.

Пропонований проект має навчити голів особистих селянських господарств ведення малого аграрного бізнесу та збільшити їх доходи, подолати бідність, гендерну рівність серед чоловіків і жінок, залучити жінок і молодь до екологічно-економічних шляхів господарювання, розвинути депресивні сільські територій методом кооперування особистих селянських господарств в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи та громадські організації, вдосконалити систему державного управління, підвищити відповідальність та прозорість, включаючи подолання корупції, впровадити економічні реформи, забезпечити захист для найбідніших та найбільш вразливих верств населення.

            За відносно невеликі кошти проект дозволить провести 65 одноденних семінарів, в яких приймуть участь орієнтовно 2000 громадян, що дозволить підвищити громадську свідомість  та вплине на зміну громадянської позиції  щодо терпимості корупції, власного впливу на покращення рівня життя власників особистих селянських господарств. Буде проведена реконструкція та запущений в роботу молокопереробний цех СОК «Спільника А, В.» з трьома його заготівельними пунктами. На основі його роботи буде показано на практиці економічну доцільність об’єднання громадян в громадські організації та кооперативи.

Завдяки діяльності кооперативу та виконання проекту буде створене інклюзивне громадянське суспільство, досвід роботи якого буде поширено на інші громади Золочівщини, Львівщини та України.

Даний проект направлений до фонду «UK-UA Підтримка реформ в Україні» та до фірми «Монсанто» на конкурс «Україна житниця майбутнього». Результатів ще не отримано. Погоджено з Золочівською районною радою та Золочівською районною державною адміністрацією про виділення коштів для співфінансування проекту з районного бюджету. В проекті також братиме участь управління агропромислового розвитку Золочівської райдержадміністрації та сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Спільника А.В.». Виконавцями проекту буде Золочівський коледж Львівського аграрного університету, будівельна фірма, яка виграє конкурс, фірма з наладки молочного обладнання, районна друкарня, рекламна компанія, районні засоби масової інформації та більше 80 приватних підприємців, що дозволить пожвавити ділову та економічну активність в Золочівському районі.

2. ОПИС ПРОЕКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

а) проблема, на вирішення якої спрямовано проектну пропозицію:

Зменшення кількості незайнятого населення в сільських населених пунктах Золочівського району Львівської області.

            Центр зайнятості в продовж багатьох років безуспішно вживає заходи по скороченню безробіття на селі але воно тільки збільшується.

            Під час спілкування з членами сільських громад спеціалістами управління агропромислового розвитку та волонтерами ГО «Верхобуж» були з'ясовані бар’єри, які заважають проведенню економічних реформ в сільських депресивних районах:

  1. Непроінформованість громадян про свої можливості, права та обов'язки.
  2. Засилля корупції в освіті, охороні здоров’я, місцевих органах влади і сприйняття її громадянами.
  3. Низька кваліфікація працівників органів місцевої влади щодо проведення економічних реформ.
  4. Відсутність в членів особистих селянських господарств навиків виробництва товарів сільського господарства.
  5. Невміння та небажання  громадян обєднуватися в громадські організації та захищати свої інтереси.
  6. Відсутність навиків в голів особистих селянських господарств ведення екологічно-економічних шляхів господарювання, незнання європейських стандартів.
  7. Боязнь громадян обєднуватися в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи (синдром колишньої колгоспної системи).
  8. Відсутність посібників для ведення особистого селянського господарства.
  9. Відсутність коштів в членів кооперативів для закупівлі матеріально-технічної бази.
  10. Відсутність спеціалістів, які могли б керувати кооперативом та надавати його членам якісні послуги.
  11. Відсутність розроблених програм та коштів в місцевих бюджетах на розвиток кооперації.

 В особистих  господарствах населення на утриманні знаходиться 5 500 молочних корів, яких з кожним роком скорочується приблизо на 700 голів. Причина відсутність заготівельних і переробних підприємств в районі. Великі молокозаводи пропонують невигідну ціну за молоко, а в останні роки взагалі скоротили заготівлю молока від населення.

Працівниками управлінням агропромислового розвитку Золочівської райдержадміністрації спільно з волонтерами ГО «Верхобуж» в 2012- 2013 роках в ряді населених пунків Золочівського району було проведено сходи громад на яких започатковані ініціативні групи по створенню сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. В кінці 2012 року громадою с. Борткова був створений СОК «Спільника А. В.». Для його підтримки спеціалістами управління розроблена і прийнята районна програма підтримки кооперації на 2013 рік.

Кооперативом «Спільника А.В.» у 2014 році за рахунок коштів обласного та районного бюджету закуплено обладнання для молокопереробного цеху та виконані роботи:

1.Виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію приміщення колишньої бані під цех по переробці молока;

2. Розроблений бізнес-план роботи молокопереробного цеху;

3. Відведено земельну ділянку ;

4.Отримано технічні  умови на водопостачання та каналізування, опалення  та енергопостачання цеху;

5. Проведена геологія, влаштована та  сертифікована артезіанська  свердловина для постачання води;

6. Закуплене обладнання для цеху переробки молока;

7. Створене  громадське пасовище  для корів;

8. Проведено сходи сіл та створені групи майбутніх учасників споживачів послуг кооперативу.

Для реалізації даного проекту  кооперативу «Спільника А.В.» недостатньо коштів для проведення реконструкції будівлі під цех переробки молока в с. Бортків та створення заготівельних пунктів молока в навколишніх селах, тому даним кооперативом спільно з громадськими активістами ГО «Верхобуж» та управлінням агропромислового розвитку був розроблений даний проект і подана заявка на конкурс.

б) мета проектної пропозиції:

Навчити голів особистих селянських господарств ведення малого аграрного виробництва згідно європейських норм та збільшити їх доходи. Подолати бідність, гендерну рівність серед чоловіків і жінок, залучити молодь до екологічно-економічних шляхів господарювання, розвинути депресивні сільські територій методом кооперування особистих селянських господарств в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи та громадські організації, вдосконалити систему державного управління, підвищити відповідальність та прозорість  включаючи подолання корупції, впровадити економічні реформи.

Продовжити читання
1531 Hits
Коментарів: 0

О помощи военным из зоны АТО и детям Донбасса


О помощи военным из зоны АТО и детям Донбасса (ВИДЕО)
23 января в 12:00 в медиа-центре «ДНЕПР ПОСТ» состоялась пресс-конференция «О помощи военным из зоны АТО и детям Донбасса».

В пресс-конференции приняли участие:

• Председатель «Областного благотворительного фонда помощи беженцам из юго-восточных регионов, семьям и детям погибших военнослужащих и лиц, приравненных к ним» Александр Александров;
• Организатор джем-фестиваля «Блюз за Украину» Оксана Семехина;
• Начальник штаба «Евромайдан-Днепр» Игорь Руденко.

Игорь Руденко сказал:
Наша организация с первых часов, с первых дней на днепропетровском Майдане. Наши участники активно поддерживали и были на киевском Майдане. 60 человек из числа наших активистов воевали и воюют. Один наш товарищ погиб, один находится на восстановлении в местном госпитале. И все это время мы занимались, в том числе, и поддержкой наших батальонов самообороны, наших воинских частей. У нас было особое направление, которое нам посоветовали и помогли организовать: сбор и доставка гуманитарной помощи. Было сделано 19 рейсов совместно с организацией «Допоможемо Дітям» и «Солнечный мир» (Днепродзержинск). Ситуация сейчас на фронтах складывается так, что активизировались военные действия. И колоны беженцев двинулись с юго-востока вглубь страны. Не удивительно, что на восток не идут такие колонны. Люди, ощутив прелести «ЛНР» и «ДНР», бегут оттуда. Сейчас в Днепропетровске при поддержке облгосадминистрации и штаба «Евромайдан-Днепр» реализуется много программ по помощи переселенцам. Сейчас эта проблема стоит очень остро. Мы ищем новых партнеров, так как ресурсы исчерпываются. А помощь нужна. В настоящее время мы работаем с фондом, который активно сотрудничает с организациями в других странах, где ярко выражена украинская диаспора.

Александр Александров сказал:
Несмотря на то, что ситуация с Донбассом напряженна чуть более года, наш фонд (но под другим названием) работает больше 10 лет. Мы занимались проблемами, связанными с детьми и совмещенными проблемами, они были всегда. Но сейчас все это достигло критического варианта. У нас есть очень много связей с импортными организациями и диаспорами, но есть одно «но». По традиции, много внимания уделяется государственным структурам и совмещенным с государством структурам. Все общественные движения, не государственные. Они с недоверием относятся к государственным структурам. В нашем государстве волонтерство еще не достигло таких масштабов, как заграницей. Волонтерство, конечно, развилось, но волонтерам не хватает организованности и не хватает понимания в работе с гуманитарными компаниями на западе. Задача нашего фонда — установление взаимопонимания. Приглашаю волонтеров, которые владеют языками, у которых есть навыки работы в сферы IT вместе наладить контакты и организовывать доставку гуманитарной помощи.

Оксана Семехина сказала:
Полгода назад в Украине стартовал проект «Блюз за Украину». Это была инициатива наших музыкантов. Они захотели помочь. Это огромная работа с волонтерами. «Блюз за Украину» - концерт, который проходит один день в «Поплавке». Все деньги, собранные с концерта, идут на какую-то определенную потребность. Мы очень тесно работаем с волонтерами в социальных сетях. Там узнаем о том, в чем нуждается население. Определяем, кому мы можем помочь. Помимо концертов, у нас проходит масса встреч с населением. Люди сами инициируют акции. К примеру, «Передай записку и 100 грн». Благодаря СМИ эта инициатива активистов вышла в свет.
В рамках проекта «Блюз за Украину» за 5 гала-концертов выступили музыканты более 27 коллективов. Музыканты не получают за выступление деньги. Шестой гала-концерт состоится в «Поплавке» 6 февраля, начало в 19:00, будет 7 уникальных групп. Каждая группа написала композицию и презентует ее на концерте. Композиции будут исполнять на разных языках. Кроме того, мы пригласили художников, авторов произведений искусств. Они создадут шедевры специально для этого проекта и принесут их на аукцион. Каждый желающий сможет приобрести произведение искусства за символическую цену. Так еще и искусство попадает в волну волонтерства. В нашем городе есть население из зоны АТО, у них тоже есть потребности. Мы им помогаем, и гости фестиваля помогают. Солдаты получают нашу помощь. Мы выставляем в соцсетях отчеты о проделанной работе. Мы поддерживаем любую инициативу. У наших музыкантов есть девиз, под которым проходит все выступление: «Ми знаємо, ми можемо, ми переможемо». Многие бизнесмены и корпорации помогают солдатам и переселенцам, они не состоят в волонтерских движениях. Мы их пригласили на проект, чтобы они познакомились с другими волонтерами.

Примечание: с организацией «Допоможемо Дітям» можно связаться по телефону: 372-43-77 
http://draf.org.ua/uk/
— 
С искренним уважением и наилучшими пожеланиями. Николай Кожушко. 

ДОДОО ПС "Поможем Детям"

 
Продовжити читання
1313 Hits
Коментарів: 0

ПРЕДСЕДАТЕЛЬ ОРГАНИЗАЦИИ «ДОПОМОЖЕМО ДИТЯМ» показал Президенту РФ Путину В красную карточку за нарушение прав детей в Украине .

ПРЕДСЕДАТЕЛЬ ОРГАНИЗАЦИИ «ДОПОМОЖЕМО ДИТЯМ» показал Президенту РФ Путину В красную карточку за нарушение прав детей в Украине .
«Я хотел бы выставить Президенту России Путину Владимиру Владимировичу «красную карточку» за бездействие и убийстве Украинских детей. . Сегодня «красную карточку» Президенту России Путину В.В я – завтра ее могут показать все люди на массовых митингах общественных организаций России и Международное сообщество », - зааявил Кожушко. «Как детский правозащитник я обращаюсь к российским и международным правозащитным организациям с призывом не дать агрессору развязать конфликт на украинской территории. Мы выступаем за Украину и украинский Крым», - сказал он.«Молдова - первая страна которая оказывает помощь детям Донбасса, особенно сиротам с востока Украины. Кроме Молдовы, наша организация проведет пресс-конференции в Минске, Украине, Крыму, США, Франции и Германии, где обратится к гражданам и общественным организациям за гуманитарной помощью детям и призывом не дать агрессору развязать конфликт на украинской территории и защитить права детей », - сказал Кожушко.
По словам председателя «Допоможемо дитям», в Донецкой и Луганской областях Украины, где на данный момент проводятся боевые действия, живут более 23 тыс. детей, из которых 7 тыс. – сироты. «Многим из них, нужны питье, еда, одежда, моющие средства, за время боевых действий в этих областях погибло 20 детей в возрасте от 8 до 15 лет».
.Руководил доставкой помощи Кожушко Николай Николаевич, председатель Всеукраинской детской правозащитной организации «Допоможемо дітям».
Возглавляемая Николаем Николаевичем общественная организация, расположенная в городе Днепродзержинске, организовала сбор необходимых детям вещей при поддержке председателя Днепропетровской ОГА Коломойского И.В., детской организации «Солнечный свет», общественной организации «Евромайдан Днепр».По словам Н.Н.Кожушко груз, доставленный в Cватово, это первая гуманитарная помощь в Луганской области и 7-я на Донбассе. Еще планируется организовать доставку груза в 4 населенных пункта Луганщины. До этого гуманитарная помощь уже доставлялась в Донецкую область, города Донецк, Славянск, Краматорск, Мариуполь, Доброполье, Константиновку. Всего около 15 тонн груза.
Контактный телефон председателя Всеукраинской детской правозащитной организации «Допоможемо дітям»: 0685229273.Днепропетровская Областная Детская Общественная Организация
Правозащитный Союз "Поможем Детям"
Открыт счёт Общественной Организации в ПАТ"Райффазен банк Аваль"
Р/С 262583406, МФО 305653, ОКПО 33974133.ЕДРПОУ 2995312932 Поповнення карточного рахунку 0917348500 Кожушко Микола Миколайович
Пресс-служба правозащитной организации «Допоможемо дітям»

Источник: 
Продовжити читання
1162 Hits
Коментарів: 0

Коротко про англійську: факти та рекомендації

Цей запис не буде звичайним для мене. Він не буде про політиків та політику, а буде тільки про одну-єдину річ, що мене зараз дуже цікавить - про англ мову. 

Прив'язка до тегам
Продовжити читання
1398 Hits
Коментарів: 0

Про очень известную и потрясающую вселенную

Звездные войны - очень известная и узнаваемая выдуманная вселенная по всему миру. Ею увлекаются не только молодые, но и старики, каковые были школьниками или тинейджерами, когда впервые пришли в ближайшее кино 4 эпизод Звездных войн, что назывался "A New Hope". Сей фантастический фильм в 1977 году произвел фурор в кинематографе и с того момента стартовала эта "Starwarsmania" по далекой-далекой Галактике.

Сага известна, перво-наперво, по причине невероятной атмосферы, эмоциональной составляющей. В наши дни такие киноленты уже не снимают - приходилось мне изредка заслышать подобную этой речь из уст случайно встреченного прохожего. И в кое-чем этот человек будет праведен: кинофильмов с таковской приключенческой обстановкой выходило на экраны не много за всю историю существования кинематографии. Хотя, не фильмами едиными.

ЗВ знамениты не токмо в кругу киноманов, но и, плюс, в кругу игроков, ценителей прозы и комиксов. Шпилок о Саге SW создано много, реально столько в наличии и порталов, что посвящены этой сфере жизни. Пример, http://battlefront-3.ru/ один, на котором хорошо освещаются последние новости о Sw, печатаются аналитические статьи о занятных присмотрах и выкладываются видео. Вселенная Звездных войн еще продолжительное время будут волновать мозги всех своих поклонников.

А ведь в ближайшее время - в декабре 2015 -  на свет появится 7 эпизод Саги. Такое событие призвано еще мощнее усилить заинтересованность к вселенной Лукаса и приплюсовать еще десятки тысяч поклонников по всей планете. В наличии все имеется - как кинорежиссер (J.J. Abrams), так и великолепный актерский состав (Фишер, Хэмилл, Форд, Ридли, Бойега и остальные актеры).

Продовжити читання
1364 Hits
Коментарів: 0

Допомога Дніпропетровщини дітям Донбасу

04.07.2014 года в Добропольского центра социально-психологической реабилитации детей, который находится в зоне проведения антитеррористической операции на Донетчине, прибыла гуманитарная помощь в виде одежды, продуктов питания, медикаментов и др..

Акция «Если не мы, то кто?» Была инициирована общественными организациями Днепропетровщины, а именно: Днепропетровской детской правозащитной союзом «Поможем детям» (руководитель М.Кожушко член радикальной партии Олега Ляшко) и Днепродзержинской городской детской организацией «Солнечный мир», с участием компании Интерпайп, Нижнеднепровский трубопрокатный завод им. Карла Либкнехта и ОАО Днепрометиз, при поддержке Днепропетровской ОГА.

Добропольский центр социально-психологической реабилитации детей (СПРД) начал свою работу 1 декабря 2011 года на основании Решения Добропольского городского совета от 16.11.2011 г. № 6/16-67 с целью оказания помощи детям, оказавшимся в сложных жизненных обстоятельствах.

Центр СПРД находится по адресу: Донецкая обл., Г. Доброполье, м-н Солнечный восемнадцатый, помещение 1. Телефон 4-49-51.

Центр рассчитан на 30 детей. В центре действует две группы, в зависимости от возраста детей, и карантинное отделение.

Благодаря усилиям работников центра созданы надлежащие жилищно-бытовые условия для воспитанников. Все помещения центра соответствуют санитарно-гигиеническим нормам, обеспечены необходимыми видами коммунально-бытовых услуг: оборудованы водопроводом, имеющих горячее водоснабжение и канализацию, систему центрального отопления. В центре организовано пятикратный прием пищи в строго установленное время.

 Так помогает Ахметов Ринат  http://youtu.be/lvvslXLwfMA

Пресс - служба Детской правозащитного союза «Поможем детям».

Продовжити читання
1417 Hits
Коментарів: 0

Украинский правозащитник Николай Кожушко вышел из состава организации "Евромайдан-Днепр"

http://nash-rayon.dp.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=50928&catid=482&Itemid=747   

5 июня 2014 года Николай Кожушко вышел из координационного совета организации «Евромайдан-Днепр»

Свою миссию в победе нового руководства страны и руководства Днепропетровской области, по словам Николая, он выполнил полностью

С начала ноября 2013 года он был одним из координаторов «Евромайдана-Днепр», который боролся за переизбрание президента Украины, подписания соглашений с Евросоюзом и назначение нового губернатора в Днепропетровской области.

На сегодняшний день есть президент Украины Порошенко П.А. и губернатор Коломойский И.В., которые защищают права граждан Украины и борются с коррупцией.

Николай Кожушко активно защищает права детей и борется с коррупцией.

 ИА «Наш Район» по матералам пресс-службы организации «Допоможемо дітям»

  

Продовжити читання
1337 Hits
Коментарів: 0

НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ВИЙШЛА КНИГА ПРО ДОЛЮ ДІТЕЙ-СИРІТ

НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ВИЙШЛА КНИГА ПРО ДОЛЮ ДІТЕЙ-СИРІТ

До Міжнародного дня захисту дітей «Журфонд» обласної організації НСЖУ видав книгу ««Ничейные» дети – боль общества». До неї увійшли журналістські розслідування фактів порушень прав дітей, матеріали про долю дітей-сиріт. Про роль засобів масової інформації, державних установ, громадськості у вирішенні проблем «нічийних» дітей йшла мова в ході прес-конференції, яка відбулась 28 травня 2014 року у прес-клубі ДОО НСЖУ.

Заступник директора Дніпропетровського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Білоконь розповіла про основні напрямки діяльності та завдання центру: «Охорона дитинства, захист прав дитини – одні з ключових аспектів роботи державних організацій і структур. В цьому напрямку активно працюють і взаємодіють практично усі заклади: і медицина, і освіта, і служби у справах дітей, і прокуратура. Першочергове завдання центру соціальних служб, визначене законодавством, - це робота із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, тобто попередження раннього соціального сирітства. Головне – своєчасно виявити кризові сім’ї і не допустити того, щоб дітей вилучили із сім’ї». 
Працівники Центру, за словами Олени Євгенівни, працюють з випускниками інтернатних закладів, яких на сьогодні в області 28, готують дітей до самостійного життя. Для тих, хто не має житла, працюють соціальні гуртожитки: у Кривому Розі – на 50 місць, у Дніпропетровську – на 30. В найближчих планах – створення таких соціальних гуртожитків у Павлограді, Дніпродзержинську, Нікополі. 
«Ми займаємось адвокацією інтересів, тому будь-хто з дітей-сиріт завжди може звернутись до нас за допомогою. Спільно з Миколою Кожушком ми створили «гарячу» лінію «Якщо ображають дитину». Працює «гаряча» лінія і у губернатора - 0800-505-600, і в прокуратурі – 056-745-48-04».
Чимала роль у долі дітей-сиріт належить і засобам масової інформації, журналістам. Директор видавництва «ЖУРФОНД» Дніпропетровської обласної організації НСЖУ Олександр Давидов розповів про те, чому і як з’явилась ідея випустити книгу ««Ничейные» дети – боль общества»: «Видавництво «Журфонд» вже 15 років видає серію книг «Личность в зеркале прессы». Періодичні видання дуже багато пишуть про людей, про події. А газета, як відомо, живе недовго, один день. Тому з’явилась ідея гідні публікації, які варті продовження, перетворювати у книгу. Зазвичай, люди, про яких ми писали, вже були відомими, заслуженими, відбулися в житті, суспільстві, мали імідж і державні нагороди. І ось у 2005-2006 роках ряд газет публікує матеріали про якогось хлопчика-сироту, який взяв під опіку своїх товаришів, таких самих як і він дітей з інтернатів. Таким чином зовні худорлявий, кволий хлопчина, у якому насправді присутня величезна внутрішня сила, з якою він захищав інтереси сиріт у великих кабінетах чиновників, став героєм чергової книги. На жаль, через брак коштів у 2006 році книга так і не з’явилась на світ. Але сьогодні ми вирішили усі проблеми і презентуємо надруковане видання ««Ничейные» дети – боль общества»». 
Перша публікація про Колю з’явилась у 1998 році в газеті «Правда України». Заслужений журналіст України Наталія Гармаш пригадує: «Мені подзвонив восьмикласник інтернату і сказав, що їх не годують у вихідні. Я йому запропонували приїхати. Зустрічаю маленького худенького хлопчину, надворі зима, лютий місяць, він у босоніжках та болоньєвій курточці. Каже: «Та мені не холодно, я вже звик. А от другим дітям треба допомогти…». Вже тоді я подумала, що з цього хлопця буде толк. Так і сталося».
Сьогодні Микола Кожушко – голова дитячої правозахисної спілки «Допоможемо дітям». «Я вважаю -, додає Наталія Григорівна, - що захищати дітей-сиріт, відстоювати їхні інтереси може людина, яка сама пройшла через усі випробування, має за плечима солідний багаж боротьби за своє життя, за свої права».
«Нам, Дніпропетровщині, є чим пишатись - сьогодні жоден регіон не може похвалитись такою системною роботою у захисті дітей знедолених, дітей-сиріт. Тут поєднується праця журналістів, громадськості, державних структур, і ми даємо фору всім областям України, - зауважив журналіст Сергій Довгаль, чиї матеріали про долю Миколи Кожушка також увійшли до презентованої книги. – Мене завжди вражав і продовжує вражати його ентузіазм, як він сприймає біль інших дітей. Тільки щось сталося в області - Микола розсилає всім повідомлення».
Зі слів подяки усім, хто небайдужий до проблем сирітства, Микола Кожушко, голова дитячої правозахисної спілки «Допоможемо дітям» розпочав свою промову. «Зараз наша організація вже переросла у правозахисну спілку. В Україні сьогодні працює наших 18 філій. Ми входимо до складу Міжнародного об’єднання дітей-сиріт країн СНД, - розповів правозахисник. – Фінансування у нас невелике, але ефективне. Коли я звертаюсь до меценатів за допомогою, зазвичай мені не відмовляють. Інакше імена байдужих до наших проблем з’являться в газеті «Допоможемо дітям». 
За 9 років спільними зусиллями громадських активістів, представниками органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, журналістів вдалось відстояти 46 квартир дітей-сиріт. З них, за словами М.Кожушка, 26 вже повернено власникам, а 20 ще знаходяться у судових розглядах. «Це вже результат, і ми не збираємось зупинятись. До того ж майже щодня я даю свідчення щодо порушень прав дитини чиновниками, потім ці справи передають до суду. По-третє, на мій номер телефону: 063-284-86-66 дзвонять будь-коли, з селищ і сусідніх областей навіть вночі, пишуть в соціальних мережах. По-четверте, в школах Дніпропетровська з`явився дитячий омбудсмен – учень, який захищає права інших. Це новація в Україні», - додав Микола. 
У наступному році організація «Допоможемо дітям» відзначатиме 10-річний ювілей. Спільно з «Журфондом» планується видати нову книгу, де буде згадано про усі факти порушення прав дітей, допомоги, про усіх, хто надав підтримку організації.

Фотография: НА  ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ  ВИЙШЛА  КНИГА  ПРО  ДОЛЮ  ДІТЕЙ-СИРІТДо Міжнародного дня захисту дітей «Журфонд» обласної організації НСЖУ видав книгу ««Ничейные» дети – боль общества». До неї увійшли журналістські розслідування фактів порушень прав дітей, матеріали про долю дітей-сиріт. Про роль засобів масової інформації, державних установ, громадськості у вирішенні проблем «нічийних» дітей йшла мова в ході прес-конференції, яка відбулась 28 травня 2014 року у прес-клубі ДОО НСЖУ.Заступник директора Дніпропетровського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Білоконь розповіла про основні напрямки діяльності та завдання центру: «Охорона дитинства, захист прав дитини – одні з ключових аспектів роботи державних організацій і структур. В цьому напрямку активно працюють і взаємодіють практично усі заклади: і медицина, і освіта, і служби у справах дітей, і прокуратура. Першочергове завдання центру соціальних служб, визначене законодавством, - це робота із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, тобто попередження раннього соціального сирітства. Головне – своєчасно виявити кризові сім’ї і не допустити того, щоб дітей вилучили із сім’ї». Працівники Центру, за словами Олени Євгенівни, працюють з випускниками інтернатних закладів, яких на сьогодні в області 28, готують дітей до самостійного життя. Для тих, хто не має житла, працюють соціальні гуртожитки: у Кривому Розі – на 50 місць, у Дніпропетровську – на 30. В найближчих планах – створення таких соціальних гуртожитків у Павлограді, Дніпродзержинську, Нікополі. «Ми займаємось адвокацією інтересів, тому будь-хто з дітей-сиріт завжди може звернутись до нас за допомогою. Спільно з Миколою Кожушком ми створили «гарячу» лінію «Якщо ображають дитину». Працює «гаряча» лінія і у губернатора - 0800-505-600, і в прокуратурі – 056-745-48-04».Чимала роль у долі дітей-сиріт належить і засобам масової інформації, журналістам. Директор видавництва «ЖУРФОНД» Дніпропетровської обласної організації НСЖУ Олександр Давидов розповів про те, чому і як з’явилась ідея випустити книгу ««Ничейные» дети – боль общества»: «Видавництво «Журфонд»  вже 15 років видає серію книг «Личность в зеркале прессы». Періодичні видання дуже багато пишуть про людей, про події. А газета, як відомо, живе недовго, один день. Тому з’явилась ідея гідні публікації, які варті продовження, перетворювати у книгу. Зазвичай, люди, про яких ми писали, вже були відомими, заслуженими, відбулися в житті, суспільстві, мали імідж і державні нагороди. І ось у 2005-2006 роках ряд газет публікує матеріали про якогось хлопчика-сироту, який взяв під опіку своїх товаришів, таких самих як і він дітей з інтернатів. Таким чином зовні худорлявий, кволий хлопчина, у якому насправді присутня величезна внутрішня сила, з якою він захищав інтереси сиріт у великих кабінетах чиновників, став героєм чергової книги. На жаль, через брак коштів у 2006 році книга так і не з’явилась на світ. Але сьогодні ми вирішили усі проблеми і презентуємо надруковане видання ««Ничейные» дети – боль общества»». Перша публікація про Колю з’явилась у 1998 році в газеті «Правда України». Заслужений журналіст України Наталія Гармаш пригадує: «Мені подзвонив восьмикласник інтернату і сказав, що їх не годують у вихідні. Я йому запропонували приїхати. Зустрічаю маленького худенького хлопчину, надворі зима, лютий місяць, він у босоніжках та болоньєвій курточці. Каже: «Та мені не холодно, я вже звик. А от другим дітям треба допомогти…». Вже тоді я подумала, що з цього хлопця буде толк. Так і сталося».Сьогодні Микола Кожушко – голова дитячої правозахисної спілки «Допоможемо дітям». «Я вважаю -, додає Наталія Григорівна, - що захищати дітей-сиріт, відстоювати їхні інтереси може  людина, яка сама пройшла через усі випробування, має за плечима солідний багаж боротьби за своє життя, за свої права».«Нам, Дніпропетровщині, є чим пишатись - сьогодні жоден регіон не може похвалитись такою системною роботою у захисті дітей знедолених, дітей-сиріт. Тут поєднується праця журналістів, громадськості, державних структур, і ми даємо фору всім областям України, - зауважив журналіст Сергій Довгаль, чиї матеріали про долю Миколи Кожушка також увійшли до презентованої книги. – Мене завжди вражав і продовжує вражати його ентузіазм, як він сприймає біль інших дітей. Тільки щось сталося в області - Микола розсилає всім повідомлення».Зі слів подяки усім, хто небайдужий до проблем сирітства, Микола Кожушко, голова дитячої правозахисної спілки «Допоможемо дітям» розпочав свою промову. «Зараз наша організація вже переросла у правозахисну спілку. В Україні сьогодні працює наших 18 філій. Ми входимо до складу Міжнародного об’єднання дітей-сиріт країн СНД, - розповів правозахисник. – Фінансування у нас невелике, але ефективне. Коли я звертаюсь до меценатів за допомогою, зазвичай мені не відмовляють. Інакше імена байдужих до наших проблем з’являться в газеті «Допоможемо дітям». За 9 років спільними зусиллями громадських активістів, представниками органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, журналістів вдалось відстояти 46 квартир дітей-сиріт. З них, за словами М.Кожушка, 26 вже повернено власникам, а 20 ще знаходяться у судових розглядах. «Це вже результат, і ми не збираємось зупинятись. До того ж майже щодня я даю свідчення щодо порушень прав дитини чиновниками, потім ці справи передають до суду. По-третє, на мій номер телефону: 063-284-86-66 дзвонять будь-коли, з селищ і сусідніх областей навіть вночі, пишуть в соціальних мережах. По-четверте, в школах Дніпропетровська з`явився дитячий омбудсмен – учень, який захищає права інших. Це новація в Україні», - додав Микола. У наступному році організація «Допоможемо дітям» відзначатиме 10-річний ювілей. Спільно з «Журфондом» планується видати нову книгу, де буде згадано про усі факти порушення прав дітей, допомоги, про усіх, хто надав підтримку організації.
Продовжити читання
1354 Hits
Коментарів: 0

дитяча правозахисна організація "Допоможемо дітям"звертаюся до українців хто може надати допомогу дітям з Донецької, Луганської, Харківської області

Прошу і звертаюся до українців хто може надати допомогу дітям з Донецької, Луганської, Харківської області діти яким потрібна допомога: Продукти харчування, речі, медикаменти надіслати за адресу Дитячий домплекс "Сонячний світ": 519000 г Дніпроджержинськ, вул Маршала-Жукова 7-б. низький уклін хто допоможе дітям які зараз знаходяться критичній обстановці Украіне.с повагою голова дитячої правозахисної організації "Допоможемо дітям", правозахисник Н.Кожушко
--
С искренним уважением и наилучшими пожеланиями. Николай Кожушко.

ДОДОО ПС "Поможем Детям"

Продовжити читання
1223 Hits
Коментарів: 0

На Днепропетровщине планируют массово увольнять социальных работников

Численность центров социальных служб для семьи, молодежи и спорта в Днепропетровской области сократят почти на 80%. http://nash-rayon.dp.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=49539&catid=475&Itemid=740


Об этом правозащитнику Николаю Кожушко стало известно из проекта решения XLV сессии Новомосковского горсовета, которая состоится 7 мая.Также планируются сокращение в каждом районе и городе Днепропетровской области
Как сказано в документе, с 1 июня 2014 года штатное количество специалистов по социальной работе городского центра социальных служб по делам семьи, молодежи и спорта сократится на 7 единиц и составит 12 человек.

Данное решение будет принято в связи с экономией бюджетных средств. В марте 2014 Верховная Рада приняла изменения в государственный бюджет. Одно из положений предусматривает сокращение расходов на расширение деятельности специалистов по социальной работе.

Например, с 1 мая в Кривом Роге нужно освободить 110 работников центра.

На апрельском заседании исполкома горсовета городской голова Юрий Вилкул дал задание создать временную рабочую группу по изучению вопроса о дальнейшей деятельности специалистов по социальной работе Криворожского городского центра социальных служб для семьи, детей и молодежи. Ее возглавила заместитель городского головы Валентина Берлин.

«Мы понимаем, какое значение имеет центр. Его специалисты подняли такой пласт работы, который до этого годами с места не сдвигался, — говорит Валентина Берлин, — но, безусловно, сокращения будут. И мы за то, чтобы центр работал. Члены рабочей группы очень тщательно подошли к этому вопросу. Учитывались и изучались все возможные варианты. Свои выводы мы в ближайшее время предоставим мэру и депутатам для дальнейшего решения этого вопроса в целом, на сегодня речь идет о сохранении 64 должностей специалистов по социальной работе».

Николай Кожушко для ИА "Наш Район"

Продовжити читання
1189 Hits
Коментарів: 0

В Днепропетровской области закрылась горячая линия «Если обижают ребенка»

за время работы на горячую линию «Если обижают ребенка» в Днепропетровской области поступило 367 обращений.

Об этом сообщил правозащитник Николай Кожушко сейчас в Днепропетровской области закрылась горячая линия «Если обижают ребенка»
«Для предупреждения и своевременного оказания помощи детям, относительно которых есть угроза насилия, в областном центре в апреле 2012 года была открыта телефонная горячая линия «Если обижают ребенка», которая позволяет оперативно получать информацию от граждан и своевременно проводить предупредительные мероприятия. За период работы горячей линии поступило 367 обращений, 40% которых касается нарушения прав детей. По результатам рассмотрения этих обращений, семьям была оказана необходимая помощь и положительно решены все вопросы заявителей. По поводу насилия в семьях было 4 обращения. Результаты деятельности горячей телефонной линии:
36 семьям оказана помощь в оформлении необходимых документов; 16 семей стали должным образом ухаживать за детьми; 1 семья – родители лишены родительских прав; в 18 семьях налажены взаимоотношения; 11 семьям помогли оформить государственные пособия; 3 человека поселены в общежитие, 2 – поставлены на квартирный учет; 4 семьям помогли в решении жилищно-бытовых проблем (ремонт, коммунальные платежи, предупреждено незаконное выселение из жилья); 3 семьям оказана помощь в трудоустройстве; в 4 семьях подтвердилось насилие, семьи находятся на социальном сопровождении; 8 - прекращено конфликты в школах, между семьями; 3 - оказана медицинская помощь (лекарства, слуховой аппарат ) , 27 - семей находятся на социальном сопровождении, их проблемы решены частично, работа с данными семьями продолжается», - сказала она.
Если вам известно, о насилии над ребенком, сообщите по телефону «горячей» линии (056) 370-48-19 Днепропетровского областного центра социальных служб для семьи, детей и молодежи.

Режим работы: с 9.00 до 17.00

Продовжити читання
1293 Hits
Коментарів: 0

Правозахистник М.Кожушко звернувся Послу України в Республіці Білорусь

ДНІПРОПЕТРОВСКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА «ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ» ___________________________________________________________

51900, Україна, м. Дніпродзержинськ, вул. Харківська, 51/139, тел. +38(068) 52292 73

                                                                    

                                                                                                         Послу України в Республіці                                                                                                                       Білорусь

Єжелю Михайлу Броніславовичу

Лист в пошту В.О. президента України

                                                                     

 

Шановний  Михайлу Броніславовичу

 

   В листопаді 2013 року, громадянин України, Романенко Віктор Михайлович, що мешкає в м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграду, 54/16, разом з декількома поплічниками - членами Української народної партії (офіс - м. Дніпропетровськ, вул. Плеханова, 20/4), а саме з:

Шуликом Іваном Івановичем, Сокоринським Олександром, Гноєвим Віктором Григоровичем, об’явили себе «координаторами» від київського «Євромайдану», та почали збирати значні суми коштів з довірливих громадян, начебто на потреби «Самооборони Майдану» та учасників мирного зібрання «Євромайдану» м. Києва.

   За словами В. Романенко, ним було зібрано приблизно 520 тисяч гривень, але за моїми спостереженнями ним та його поплічниками було зібрано біля 940 тисяч гривень, які більшою частиною були привласнені В. Романенко та його вищезазначеними поплічниками.

   Збір коштів, проходив повільно, без будь якого офіційного оформлення             з боку пожертвувачів, і потім для громадськості сума зібраних коштів була значно заниженою, витрати також «оформлялися» для окозамилювання,         і в першому звіті Романенко, у березні вже 2014 року, включали в себе чеки           з оплатою харчування у ресторанах, купівлі алкогольних напоїв еліт класу.

   Віктор Романенко ніколи не був, і не є «євромайданівцем», котрим себе називає, вся його діяльність звелася до збору коштів, провокаційних політичних вуличних акцій, та банального шантажу новопризначених держслужбовців.

  В час жалоби за «Небесною сотнею» (невинно убієнні учасники мирних зібрань в м. Києві) Віктор Романенко збирав кошти у громадян                              для поховання та допомоги родинам від імені родичів загиблих на «Євромайдані» синів українського народу, але це було фікцією, шахрайством та ошукуванням простого люду.

Матеріал з сайту «ЮТУБ» в Інтернеті за електронною адресою: #youtu.be/vp2rP44yLPQ.

Але це є найменші дії громадянина Романенко та його поплічників, що підпадають під ознаки скоєння злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України.

Протягом лютого-березня 2014 року громадянин Романенко Віктор Михайлович закликав до  насильницького захоплення наступних органів державної влади:

-         адміністративну будівлю Дніпропетровської Обласної державної адміністрації та примусити, за допомогою погрози вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, голову Дніпропетровської ОДА та його заступників подати заяви про відставку;

-         адміністративну будівлю Управління Державної автомобільної інспекції у Дніпропетровській області та примусити, за допомогою погрози вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, начальника Управління ДАІ у Дніпропетровській області подати заяву про відставку;

-         адміністративну будівлю Дніпропетровької міської ради та примусити, за допомогою погрози вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень,  Дніпропетровського міського голову подати заяву про відставку;

-         адміністративну будівлю Солонянської районної державної адміністрації Дніпропетровської області та примусити, за допомогою погрози вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, голову Солонянської райдержадміністрації подати заяву про відставку;

Також Віктор Романенко пропонує за певну грошову винагороду організувати, разом зі своїми поплічниками, проведення насильницького захоплення адміністративних будівель будь-яких органів державної влади та місцевого самоврядування та примушування, за допомогою погрози вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, будь-якого держслужбовця до виконання чи невиконання ним цівільно-правових зобов’язань, або подання ним заяви про відставку, або звільнення ним будь-якої підлеглої йому посадової особи.

Як правозахисник, що захищає права  скривджених та знедолених, соціально-незахищених верств українського населення та бореться з корупцією,                    я обурений з приводу деструктивної та злочинної діяльності                          псевдо-громадського діяча Віктора Романенко.

Оскільки дії громадян України – Романенко Віктора Михайловича, Шулика Івана Івановича, Сокоринського Олександра, Гноєвого Віктора Григоровича підпадає під ознаки готування, замаху та скоєння злочинів, передбачених                ч. 1, ст. 14, ст. 15, ч.1, ч. 2, ч. 3 ст. 109, ч. 3, ст. 190, ч. 1, ст. 350, ч.1, ст. 355 ст. 447 Кримінального кодексу України, прошу Вас:

-         доручити Генеральному прокурору України зареєструвати, в порядку ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України, дане повідомлення про вчинення вищезазначеними особами кримінальних правопорушень та внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування;

          З повагою,

Правозахистник М.Кожушко звернувся Послу України в Республіці Білорусь

Продовжити читання
1363 Hits
Коментарів: 0

Украинский правозащитник Николай Кожушко- дети-сироты Днепропетровска выступают за мир

18 марта в ИА «Мост-Днепр» состоялась пресс-конференция «Дети-сироты Днепропетровска выступают за мир».#most-dnepr.info/press-centre/archives/100855.htm

В пресс-конференции приняли участие:
Воспитатель детского дома №1 Днепропетровска Виктория Мельниченко;
Школьница Юлия Хмара;
Школьница Светлана Боровкова;
Председатель совета правозащитного союза «Поможем детям», член международной организации «Детей сирот СНГ» Николай Кожушко.

Виктория Мельниченко: «В детском доме №1 воспитываются дети, лишенные родительской опеки. Это дети разных национальностей – украинцы, русские, поляки, корейцы. Все они – одна большая семья. Своими рисунками они показали, что хотят жить в единой мирной Украине. Наши дети – за мир

Юлия Хмара: «Я учусь в СШ №147 Индустриального района. Хочу сказать, что все дети выступают за мир. Они хотят жить в мире!».

Светлана Боровкова: «Я учусь в 9-а классе СШ №106 Ленинского района. Я – за мир в Украине! Я – против войны! Я не хочу, чтобы воевали мой папа и дедушки! Я – за мир в Украине».

Николай Кожушко: «Как детский правозащитник я обращаюсь к российским и международным правозащитным организациям с призывом не дать агрессору развязать конфликт на украинской территории. Мы выступаем за Украину и украинский Крым», - сказал он.

Продовжити читання
1325 Hits
Коментарів: 0

Лидер детской организации обратился к Президенту

Уважаемый Президент Украины Янукович В.Ф , ДОДГО "Правозахисна Спілка "Допоможемо Дітям" просит назначить ради детей всей Украины - главой Администрации Президента Украины Вилкула Александра Юрьевича - он политик Европейского уровня.

Днепропетровщина – регион-лидер в развитии интеллектуального движения в Украине. Начиная с мая 2011 года, Днепропетровская область взяла курс на новый формат решения вопроса сиротства – устройство ребенка в семейные формы воспитания. За период существования проекта «Семья для ребенка» область стала лидером по семейным формам воспитания: на 847 человек увеличилось число детей, воспитывающихся в приемных семьях (ПС) и детских домах семейного типа (ДДСТ) (по состоянию на 01.01.2011г. – 711 детей и 01.09.2013г. – 1558 детей). При помощи фонда Рината Ахметова «Развитие Украины» создано 22 ДДСТ, а 54 семьям из ПС/ДБСТ оказана материальная помощь. - Кроме помощи в устройстве детей в семьи, работа ведется в направлении предупреждения социального сиротства, особое внимание уделяется взаимодействию с семьями в сложных жизненных обстоятельствах. По статистике в области из 9 тыс. детей-сирот 6,5 тыс. «осиротели» при живых родителях. Именно поэтому особый акцент в регионе делается на популяризации семейных ценностей, чтобы предупредить отказ матерей от новорожденных детей, ведется информационная кампания в родильных домах и в больницах, работают консультационные пункты территориальных центров социальных служб. Немаловажным направлением реализации программы является разработка системы предотвращения негативных ситуаций в приемных семьях, обучение приемных родителей и усыновителей, подготовка потенциальных родителей. Также в Днепропетровской области ведется работа по обучению социальных работников.

С искренним уважением и наилучшими пожеланиями. Николай Кожушко. ДОДОО ПС "Поможем Детям".

Продовжити читання
1414 Hits
Коментарів: 0

На Дніпропетровщині через брак коштів може зникнути газета для дітей-сиріт

На Дніпропетровщині через брак коштів може зникнути газета для дітей-сиріт У Дніпропетровській області з 1січня закривають дитячу газету «Допоможемо дітям» для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Редактор видання Микола Кожушко просить допомоги, аби газета й надалі виходила. З відповідним листом він звернувся у редакцію ІА ZIK. 4 листопада Микола Кожушко, як головний редактор газети, був на прийомі у губернатора Дніпропетровської області Колесникова Д. В. «Я попросив підтримати нашу газету, на що отримав відповідь, що газета буде виходити раз у квартал в додатку газети «Вісті Прідніпровья». Я погодився з цією пропозицією, оскільки у дітей із соціально незахищеної категорії повинен бути свій рупор для, щоб їх почула влада», – розповів Микола Кожушко. Редактор зазначив, що в офіційному листі Дніпропетровської ОДА від 13.12.2013 з підписом в. о. директора Департаменту з питань інформаційної діяльності та громадських організацій О. О. Доброскок йшлося, що в бюджеті на 2014 рік не передбачено фінансування дитячої газети. Саме тому він звертається за допомогою. «Наша організація «Допоможемо дітям» сподівається, що знайдеться можливість надати допомогу в виходах дитячої газети в 2014 році», – зазначає головний редактор газети.

Продовжити читання
1303 Hits
Коментарів: 0

Новопокровка отметила 230 летие со дня основание.

13 и 14 октября 2013 года в пгт Новопокровка, Солонянского района, Днепропетровской области состоялся празднование 230 летие со дня основание посёлка
13 октября состоялась футбольный мач между командами ~ФК Старт~ #vk.com/start_novopokrovka и комндой " Динамо" Солёное праздник посвящённую этому событию, собрались дети , гости , и жители Новопокровки
На празднике присутствовали гости: депутат Солонянского районного совета Зайвый А.Р., председатель детской правозащитной организации «Допоможемо дітям» Н. Кожушко, председатель Сельского совета Новопокровки Петренко Ю.В , секретарь Новопокровского поселкового совета Головата Т.С.
14 октября 2013 г праздник Покрова Пресвятой Богородицы Новопокровчане продолжили праздновать 230летие со дня основание села для жителей был организован концерт,выставка подделок ,бесплатный кулишь для всех желающих от партии "Регионов".
Первым поздравил футболистов и жителей села Зайвый А.Р., который вручил футбольной команде "Старт" футбольные мячи от Народного депутата Украины Дзензерський Д.В» и граматы от федерации футбола Днепропетровской области Павелка А.В, правозащитник Кожушко Н.Н. поблагодарил губернатора Днепропетровской области Колесникова Д.В. и председателя Днепропетровского обласного совета Удода Е.Г., народного депутата Украины Царева О.А. (Партия Регионов) и депутата Солонянского районного совета Зайвого А.Р. (Партия «Батьківщина») сотрудничества и помощь в организации праздника для Новопокровчан .

Пресс-служба детской правозащитной организации «Допоможемо дітям»

Продовжити читання
1507 Hits
Коментарів: 0

Правозащитник Николай Кожушко-Коррупция в Днепропетровской области.


Коррупция в Днепропетровской области. Почему молчит власть? "Российская Федерация и Республика Белоруссия готовы были предоставить мне политическое убежище, но в связи с тем, что я возглавляю правозащитную организацию, не могу там остаться, ведь главная задача – помощь и защита детям.
В Днепропетровске есть ряд чиновников-коррупционеров, которые грубо нарушают права детей, наша задача – этому помешать.

Продовжити читання
1852 Hits
Коментарів: 0

Дорогу осилит идущий

           

            Что же такое местное развитие?  
             Для себя я сделал такое определение этому понятию - это преодоление препятствий внутри громады, которые  нужно начинать преодолевать, как это не противно, с себя!
             Развитие - это дорога, которую необходимо пройти из пункта "АЯ" до пункта "МЫ"...  

             SAM 3452

           Сегодня, 12 августа 2012 года в Новоайдарском районе Луганской области состоялся Форум местного развития в рамках программы ЕС ПРООН "Развитие, ориентированное на громаду  ΙΙ " (МРГ-ΙΙ), в котором приняли участие не только представители общественных организаций района, но и общественные формирования желающие присоедиться к этой программе, выражая волю своих громад.

           Открыл Форум зам. председателя Новоайдарской районной государственной администрации Игорь Мякоткин.

               Как известно, в результате конкурсного отбора в проектах репликации МРГ-ΙΙ, который проходил в прошлом году были определены четыре громады района, которым  предоставлена возможность реализовать свои инициативы. Это громады сёл Денежниково, Штормово, Бахмутовка и Гречишкино. 
 

                Координатор проектов ЕС ПРООН "Местное развитие, ориентированное на громаду" в Луганской области Анна Боровая подвела промежуточное итоги реализации проектов, представители общественных организаций- репликантов проектов, которые информировали своих коллег о состоянии реализации проектов. Нужно сказать, что громады сёл Гречишкино и Штормово уже реализовали свои проекты...


SAM 3454   
                Но Анна Боровая попросила те общественные организации, которые реализуют проекты рассказать о других инициативах, которые возникли в громадах и есть ли организационное   развитие  общественных организаций, использующих методику МРГ в своей деятельности.

                 Член правления Новоайдарской районной общественной организации "Товарищество сельских женщин "Акация", что ведёт свою деятельность в селе Денежниково, Мария Артёмова информировала  присутствующих о результатах реализации проекта репликации и проблемах возникших в ходе проведения работ. 
                  У нас, в Денежниково, проблема с реализацией проекта"Сохранение окружающей среды громады села Денежниково путём оснащения детсадика "Колобок" биоканализацией"  возникла из-за подрядчика, который не смог своевременно приобрести импортное оборудование - теперь предлагает установить оборудование отечественного производства, но это требует проведение соответствующих изменений в проектную документацию, что сопряжено с проведением дополнительных согласований с разработчиком проекта. А вот результаты реализации других инициатив "ТСЖ "Акация" более успешны: с начала 2013 года релализовано и находятся в стадии реализации 5 проектов этой женской организации. Об этом можно ознакомиться на интернет ресурсе: 
http://denezhnikovo.at.ua/news/gde_tszh_akacija_tam_uspekh_tam_rezultat/2013-06-10-181 
 
                 Во второй части Форума, Олег Михалёв, директор ОО "Агенство устойчивого развития Луганского региона"  сделал развёрнутую презентацию деятельности организации на ниве разработки проектов местного развития, которые направляются на конкурсы Европейского Союза и предложил общественным организациям и органам местного самоуправления Новоайдарского райна стать партнёрами в разработке концепций и оформлении заявок на конкурс ЕС.

SAM 3456 

             Кроме того, Олег Михалёв  презентовал  ВЭБ ПОРТАЛ Национального ресурсного центра устойчивого местного развития: www.rozvytok.in.ua  и предложил в онлайн-режиме зарегистрироваться на этом портале общественным организациям. Что и было сделано для ОО "Добробут"  села Алексеевки.


                Когда на этом портале стал регистрироваться и я, то с приятным удивлением обнаружил, что уже зарегистрирован и могу размещать свои блогозаписи. Что в данный момент и делаю!

                А вот когда я зарегистрировался, хоть убей - не помню! 

                 Вообще-то из своего опыта участия в подобных мероприятиях разного уровня - от общегосударственного до нашего, сельского, как правило, общение "в кулуарах" с участниками и с организаторами форумов, конгрессов, конференций и т.д., как правило, получаешь намного больше информации, чем на самом мероприятии. Не стал исключением и этот Форум... Подтвердились мои предположения, в ходе беседы с Анной Боровой, что теперешняя наша государственная бюрократия в лице госкомэнергоэффективности, пожарного и энергонадзора, санстанции, совершенно не готовы к восприятию инновационных проектов местного развития.
Принцип "своя рубаха (читай - должность) ближе к телу" - неистребим в среде нашей бюрократической братии, которая расплодилась в невероятных, уму непостижимых колличествах... И содержатся они, заметьте, за наши с Вами, между прочим, денежки!

Сергей Артёмов

ПЭ.СЭ.

Насчёт того, что официоз не отражает истинного положения событий и фактов, есть очень поучительный рассказ у Александра Яшина. "Рычаги" называется, рекомендую к прочтению:

http://lib.ru/PROZA/YASHIN/rychagi.txt



               
             
  
  

Продовжити читання
1710 Hits

Про бізнес-інкубатори

Інкубатор підприємництва - це одна з форм організованих господарських комплексів, які орієнтуються на підтримку новостворених підприємств шляхом надання (відповідно до потреб) виробничих, офісних і т.п. площ для ведення господарської діяльності, офісного обслуговування і послуг, що супроводжують бізнесові (консультації по економічним, фінансовим, юридичним, організаційним і технічним питанням), а також допомога в пошуку фінансових засобів.

Інкубатор створює мікроклімат для новостворених фірм, що характеризується трьома основними принципами:

  1. Фірмам надається площа визначеного стандарту в будинку, відповідно до потреб орендарів, можлива зміна параметрів приміщень за допомогою модулів, що перебудовуються.
  2. Безпосередній доступ до повного переліку послуг, що підтримують розвиток фірм під час перших важких років їхньої діяльності (період інкубації, звідси походить назва "інкубатор") - у кількості і діапазоні, необхідному у даний момент часу.
  3. Ліберальні умови оренди, що надають підприємству можливість входу і виходу з інкубатора в зручне для підприємства час.

Три перерахованих далі фактори істотно допомагають у подоланні бар'єрів при створенні і розвитку малих підприємств:

-   гнучкі умови оренди і відсутність довгострокової прив'язки до   визначеного об'єкта збільшують мобільність;

-   надання офісних і консультаційних послуг дозволяє уникнути збільшення кількості співробітників і придбання основних засобів, що скорочує і робить більш раціональними витрати на функціонування невеликої фірми;

-   консультування,  надання інформації і проведення навчальних заходів допомагають підприємцеві вистояти і розвиватися.

Вплив інкубаторів підприємництва на підприємців як на їхній економічний розвиток, так і на поширення технологічного співробітництва, зробило дані організації загальновизнаним знаряддям регіонального розвитку. Перші регіональні концепції такого типу з'явилися в США і Західній Європі в середині сімдесятих років і сприймалися як інструмент створення альтернативних робочих місць, підтримки приватного підприємництва й освоєння пост-промислових об'єктів у регіонах, схильних до структурних криз. З кінця вісімдесятих років інкубатори є усе більш розповсюдженою, підтримуваною урядом публічною формою спонукання економічного розвитку і створення нових робочих місць. Інкубатори - це явище, що має не тільки прихильників, але і супротивників. Незважаючи на критику, нові концепції з'являються як "гриби після дощу" в економічно розвинених і нерозвинених регіонах. В даний час у світі діє кілька тисяч інкубаторів, в основному, у високорозвинених країнах (США, Великобританія, Франція, Німеччина). За останні роки підприємства такого типу з'явилися в державах з більш низьким рівнем економічного розвитку. Можна перелічити цілий ряд центрів, що утворилися в результаті реалізації проектів у декількох африканських державах (Габон, Марокко, Нігерія), країнах Латинської Америки (Мексика, Бразилія, Аргентина) або азіатських країнах (Ізраїль, Туреччина, Малайзія, Китай). Але безсумнівним лідером у цій області є Польща. Перший інкубатор технологічного напрямку був заснований у Познані в 1990р. У середині 1997р. діяло 50 центрів на території всієї Польщі. Більш десяти підприємств знаходяться на останній фазі проектування.

 

МЕТА ІНКУБАТОРА.

 

Основною метою інкубатора підприємництва є допомога новоствореним фірмам у досягненні зрілості, спроможності самостійного функціонування на ринку. Інкубатор може впливав на регіональний розвиток і "оточення підприємств", ставлячи перед собою наступні цілі:

-   підтримка розвитку регіону, створення передумов структурних перетворень;

-   створення нових постійних робочих місць;

-   адаптація і трансфер технологій;

-   освоєння невикористовуваних промислових об'єктів (небажаного майна);

-   просування підприємництва, економічний розвиток приватного сектора; розвиток регіону, створення мережі співробітництва підприємств.

 

ПОСЛУГИ І ВИРОБНИЧІ РЕЗЕРВИ.

 

Інкубатори пропонують своїм орендарям широкий перелік послуг, а також консультаційну і фінансову допомогу. Перелік послуг інкубатора може охоплювати:

  1. Розміщення підприємців, споживачів ефективних консалтингових послуг, зацікавлених у постійному співробітництві з фірмами-орендарями.
  2. Допомога в керуванні підприємствами, надання доступу до груп консультантів, бібліотеки, відеотеки.
  3. Доступ до заходів щодо перепідготовки і навчання, які проводяться, наприклад Центром Підтримки Підприємництва.
  4. Надання послуг професійного навчання, приймаючи до уваги дійсні і майбутні потреби ринку, а особливо, потреби фірм-орендарів.
  5. Надання професійних юридичних послуг і послуг бухгалтерії.
  6. Централізовані закупівлі послуг і товарів, таких, як меблі, сировина для виробництва, устаткування і т.д.
  7. Надання джерел фінансування оренди приміщень, обладнання, також оборотного капіталу, наприклад, шляхом співробітництва з Фондом Розвитку Підприємництва.
  8. Контакти з установами, що працюють з капіталом на умовах високого ризику.
  9. Доступ до урядових і неурядових засобів, призначених для економічного розвитку.
  10. Перетворення і комерційна спрямованість технологій, контакти з навчальними закладами і науково-дослідницькими центрами.
  11. Допомога у налагоджені міжнародних контактів.
  12. Надання нових можливостей для розвитку фірм шляхом організації спільних підприємств.
  13. Надання централізованих послуг, таких як

-   адміністрація і секретаріат;

-   загальна телефонна централь;

-   використання конференц-залу;

-   оренда устаткування й автомобіля;

-   доступ до комп'ютерного устаткування;

-   ксерокопіювання;

-   доступ до аудіо-відео устаткування;

-   ведення бухгалтерії;

-   надання факсу і модему;

-   надання складських приміщень, перевезення, приймання і видача товарів.

З погляду необхідності пристосування орендарів до ринкових умов, не слід надавати послуг фірмам безкоштовно ні на якій стадії їхнього розвитку. Однак, у кожному конкретному випадку варто брати до уваги ситуацію на ринку і можливості фірми на даний момент. Сам інкубатор повинен функціонувати як підприємство, тобто мати стратегію пошуку засобів на покриття поточних витрат, ремонт об'єктів і нові капіталовкладення.

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ БІЗНЕС-ІНКУБАТОРІВ ТА ІННОВАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ

 http://novekolo.info

Продовжити читання
1912 Hits
Коментарів: 0

Співвідношення Європейської хартії місцевого самоврядувння з Конституцією Української народної республіки 1918 року.

В Конституції УНР 1918 року хоча і немає прямих норм щодо системи адміністративно-територіального устрою, яка мала бути встановлена законом, але є головний припис, що має бути забезпечений у законі — трьохрівнева система адміністративно-територіальних одиниць: громада, волость, земля. Ще одна важлива конституційна норма Конституції УНР стосується принципу розподілу повноважень між органами влади, що обираються в адміністративно-територіальних одиницях та виконавчою владою держави:
1) всі місцеві справи підвідомчі радам громад, волостей, земель;
2) міністри тільки забезпечують координацію та контроль діяльності рад та управ не втручаючись у діяльність безпосередньо;
3) всі спори між радами і виконавчою владою підвідомчі судовому розгляду.
4) усі місцеві справи належать до юрисдикції місцевої влади—радам та управам;
5) на усіх рівнях адміністративно-територіального устрою:громадах, волостях та землях діють виборні органи — ради, які призначають власні виконавчі органи — управи;
6) органи місцевої влади є самостійними у вирішенні місцевих справ;
7) центральний уряд не має права втручатись у поточну діяльність місцевої влади;

Фактично принципи європейської хартії місцевого самоврядування реалізовані в Конституції УНР значно раніше, ніж вона була розроблена і ухвалена. Незважаючи на дещо архаїчний з нинішнього погляду виклад правових норм у Конституції УНР, можна стверджувати, що концептуальний підхід до організації системи адміністративно-територіального устрою та органів влади у адмінтеродиницях (тепер-органах місцевого самоврядування), закладених у цьому документі, є актуальним і нині.

З історії реформи адміністративно-територіального устрою України, 1907-2009 роки/А.Ткачук, Р.Ткачук, Ю.Ганущак.-К.:Леста, 2009.—128с.:іл..Бібліогр.:с.127 [ c.32,43-44].

Продовжити читання
1206 Hits
Коментарів: 0

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації