Авторизація
Сергій

Сергій

100
Вподобань · 3,769 переглядів
Зареєстрований з Середа, 13 березня 2013, 10:54 Останній вхід 27 хв. тому
Тип профілю Експерт
 
Інформація відсутня
Про мене
  • Ресурсний центр

  • Регіон
    Київ
Друзі
Groups
Сергій » додано 0 фото в альбом: Stream Photos 28/04/2019

Хай святкові дзвони принесуть у ваші душі спокій, надію та непохитну віру. У ваші родини - щастя та любов. У ваші домівки - благополуччя і злагоду... Показати більше

Пропонується для аналізу існуючих повноважень органів місцевого самоврядування районного та обласного рівня (відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та інших законодавчих актів, якими визначено повноваження органів місцевого самоврядування), форма розподілу повноважень підготовлена Мінрегоном, з урахуванням якої запрошуємо надавати пропозиції щодо розмежування повноважень органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади, з визначенням повноважень, які можуть фінансуватися з місцевого бюджету та які потребують державного фінанансування.

Детальніше...

Розпочинаємо збір пропозицій до плану заходів з реалізації Концепції розвитку гірських територій Українських Карпат, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2019 р. № 232-р.
Завдання з підготовки цього документу визначено пунктом 2 цього розпорядження. Мінрегіоном розроблено форму подачі пропозицій до плану заходів, детальніше за посиланням. Та запропоновано членам робочої групи з аналізу проблемних питань гірських теритрій надавати пропозиції до плану заходів.
Запрошуємо усіх зацікавлених сторін надавати пропозиції до проекту плану заходів з урахуванням запропонованої форми до 19.04.2019.

Детальніше...

За результатами моніторингу інтернет ресурсів, наявне інформаційне повідомлення, що профільний Директорат Мінрегіону пропонує, щоб на районному рівні, вирішуватися лише ті місцеві питання, які громадам самотужки вирішувати складно, наприклад: збір, утилізація та переробка сміття, надання медичних послуг вторинного рівня, будівництво та ремонт доріг, створення центрів безпеки тощо. Детальніше за посиланнямм.

Детальніше...

Виходячи з принципу субсидіарності владних повноважень до відання районних рад мають бути віднесені повноваження, які ефективніше здійснювати на цьому рівні місцевого самоврядування. При цьому повноваження можуть бути віднесені до виключної компетенції районних рад, а також до переліку повноважень, які не є виключними.
Пропонуємо висловлювати Ваші міркування з цього приводу, а також пропонувати повноваження, які Ви вважаєте за доцільне закріпити за районним рівнем місцевого самоврядування.

Детальніше...

Сьогоднішній стан впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади вимагає здійснення напрацювання пропозицій з розмежування повноважень між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, у тому числі нових спроможних районних рад, на принципах децентралізації та субсидіарності владних повноважень. Актуальність цього питання обумовлена необхідністю моделювання спроможного районного рівня. Такий висновок було вироблено за підсумками обговорення під час засідання круглого столу на тему «Моделювання спроможного районного рівня: набутий досвід та перспективи», який відбувся 22 березня 2019 року, детальніше за посиланням.
Крім цього, раніше експерти Ресурсного центру запропонували вивчення питання щодо розподілу повноважень між різними рівнями місцевого самоврядування у сфері надання культурних послуг, детальніше за посиланням.

Запрошуємо до обговорення зазначеного питання та надання пропозицій щодо розмежування повноважень, які будуть в подальшому опрацьовані експертами Ресурсного центру Асоціації та сформовані у проекти законодавчих пропозицій.

Детальніше...

Користувачі Сергій та Анна є друзями

Сергій » додано 0 фото в альбом: Stream Photos 15/02/2019
Сергій » додано 0 фото в альбом: Stream Photos 19/01/2019

УАРОР за підтримки Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) опублікувала розклад 8 фахових... Показати більше

Про сучасний стан та подальші кроки у реформі місцевого самоврядування та територіальної організації влади в України на принципі децентралізації... Показати більше

Не буває стерильної реформи. Будь-яка реформа - це певний політичний компроміс, - В’ячеслав Негода в інтерв'ю Укрінформу

  Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади за принципом децентралізації впроваджується в Україні з 2014 року. Це комплексн...

У це світле свято Різдва Христового з'явилась надія та чітка дорожня карта на ухвалення змін до Конституції в частині децентралізації. "15-18 січня 2019... Показати більше

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації