Авторизація
Все відео
Сергій додав відео ролик. 21/09/2018

Прозора влада: децентралізація - вибір України

Кращі практики реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на прикладі об'єднаних територіальних громад...

Сергій додав відео ролик. 04/07/2018

Підтримання темпу процесу децентралізації в...

Презентація звіту ОЕСР: Підтримання темпу процесу децентралізації в Україні, 15 червня 2018 Привітання та вступне слово ● 0:00:05 Марія Міхалун,...

Мінрегіоном підготовлений з урахуванням пропозицій членів робочої групи з аналізу проблемних питань гірських територій проект Концепції з розвитку гірських територій України, який пропонуємо для ознайомлення та обговорення. Пропозиції та міркування щодо цього документу прохання висловлювати у цій гілці Форуму Ресурсного центр.
Метою Концепції є строення необхідних організаційних, правових та фінасових передумов для розвитку гірських територій.
Регіональна політики України завдяки реалізації Концепції перестане бути соціально орієнтованою, сфокусованою на наданні базових ресурсів і можливостей для регіонів, натомість буде орієнтована на стимулювання розвитку гірських територій - поліпшення якості життя та економічного благополуччя населення, що на них проживає.

Реалізація Концепції розрахована на період до 2018.
Ознайомитися з проектом Концепції можливо за посиланням.

Детальніше...

Уряд активізує роботу над концепцією реновації застарілого житлового фонду. Коли і чи поліпшаться умови проживання українців? Коментує керівниця сектору будівництв Офісу ефективного регулювання За оцінками експертів, близько 75 млн&nbs ...

Уряд активізує роботу над концепцією реновації застарілого житлового фонду. Коли і чи поліпшаться умови проживання українців? Коментує керівниця сектору будівництв Офісу ефективного регулювання За оцінками експертів, близько 75 млн&nbs ...

Інна завантажив новий аватар 13/09/2017

Депутати мають намір законодавчо врегулювати питання приєднання сільських рад до міст обласного значення. Детальніше за посиланням.

Детальніше...

Після нещодавнього прийняття законопроекту №5520, який дозволяє об’єднуватися громадам, що знаходяться у суміжних районах, та низки інших децентралізаційних законів, народні депутати й експерти зазначили, що реформа отримала нове дихання. Проте додали, що ще багато треба зробити для продовження якісних змін у державі. Над чим варто працювати Верховній Раді. Детальніше за посиланням
Беручи до уваги актуальість данного питання запрошуємо висловлювати Ваші міркування з порушеного питання у цій темі Форуму..

Детальніше...

Саша відповідь у темі 'Спецперевірка за новими правилами' у форумі. 30/01/2017

Чому суди не скористались підзаконнимим актами? Мабуть тому що при винесенні рішень користувалися нормами законів, які стоять вище в ієрархії чинного законодавства України.

Детальніше...

Саша відповідь у темі 'Спецперевірка за новими правилами' у форумі. 30/01/2017

ЦЕ сильно. Ви вже дали висновок судовим рішенням - "завідомо неправосудні". Для кого вони" завідомо неправосудні"? Для Вас? Ви ставите себе навіть вище Вищого адміністративного суду? Не очікував.

Детальніше...

пане Олександре, за постановку завідомо неправосудних рішень я відповідальності не несу, Ви вже вибачайте. Чому суди не користувалися підзаконним актом, на який посилається Закон і застосування якого є обов'язковим - задайте суддям, які приймали рішення, або їхній комісії))

Детальніше...

Саша відповідь у темі 'Спецперевірка за новими правилами' у форумі. 27/01/2017

Якщо Ви уважно прочитаєте вказані рішення, то побачите, що в них жодного слова немає про Перелік посад з підвищеним корупційним ризиком, затверджений рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 17.06.2016 № 2.
Суд прийняв рішення виключно на підставі норм законів, не беручи до уваги Перелік.
Я доводив, що незалежно від Переліку посад з підвищеним корупційним ризиком, наприклад секретар селищної ради зобовязаний проходити спеціальну перевірку на підставі відповідних норм законів. І саме це підтвердили суди. А Ви ж запевняли, що такі особи мають проходити перевірку лише після того, якщо їх посади будуть включені до Переліку.

Детальніше...

Так, з червня, коли з'явився перелік посад з підвищеним корупційним ризиком, роз'яснення трьох асоціацій стратило актуальність, і є нове роз'яснення. Ви не звернули увагу на те, що ми налоголошували на тому, що ця позиція буде актуальною лише до моменту, поки не буде визначений перелік посад з підвищеним корупційним ризиком. Тому слідкуйте за нашими новинами))

Детальніше...

Саша відповідь у темі 'Спецперевірка за новими правилами' у форумі. 22/01/2017

Відтак моя позиція, яку я тут відстоював у цій темі - є правильною та законною. Спільна позиція трьох асоціацій - неправильна.

Детальніше...

Саша відповідь у темі 'Спецперевірка за новими правилами' у форумі. 22/01/2017

Для Козіної Віри!!!
Ось позиція судових інстанцій щодо проведення спеціальної перевірки секретаря селищної ради - її проходити необхідно. А якщо ні - то звільнення.
www.reyestr.court.gov.ua/Review/58421076 - постанова місцевого суду
www.reyestr.court.gov.ua/Review/59192902 - ухвала апеляційної інстанції
www.reyestr.court.gov.ua/Review/59969308 - ухвала Вищого адміністративного суду України

Детальніше...

Сергій додав відео ролик. 02/11/2016

Засідання Комітету з питань регіональної...

Засідання Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

Сергій додав відео ролик. 31/10/2016

Децентралізація 21.10.16 Анатолій Кулик

Коли побачили, що ОТГ отримають 60% ПДФО і їх можна буде використати на потреби громади, то ми вчепилися руками і ногами за цю реформу, - голова...

Сергій додав відео ролик. 31/10/2016

Децентралізація 28.10.16 Володимир Міцук

Про необхідність ухвалення проектів Законів про приєднання територіальних громад

Сергій додав відео ролик. 31/10/2016

Чи вигідна децентралізація тим, хто не став...

Тема: «Чи вигідна децентралізація тим, хто не став центром об’єднаної громади?» Ініціатива Українського кризового медіа-центру «Речники громад»...

Шановні колеги, юристи! Вітаю Вас з професійним святом! Для кожного справжнього юриста не буває безвихідних ситуацій. Є ситуації, які не... Показати більше

Конкурс - Кращі практики місцевого самоврядування 2018

Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

Префект

Оновлення ДБН

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація