Авторизація

Новини

1c

Компонент Веб-порталу Ресурсного центру "Добре врядування для розбудови потенціалу громади" оновлено новою інформацією з урахуванням впровадження проекту «Добре врядування для розбудови потенціалу громади», який реалізується УАРОР за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за проектом «Ефективне врядування та залучення громадян для покращення доступу до правосуддя, безпеки, охорони довкілля та соціальної згуртованості на сході України» за підтримки Уряду Королівства Данії, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida).

Проектний підхід: шлях до ефективного виконання повноважень місцевого самоврядування. Підсумки тренінгу  "Інституційна спроможність органів місцевого самоврядування", що відбувся 4 квітня 2019 року у Краматорську.

АНОНС ТРЕНІНГУ! «Орган місцевого самоврядування – ЗМІ – громадськість»: як виявити та посилити слабку ланку в комунікації

АНОНС! Експерти Ресурсного центру УАРОР проведуть тренінг з управління бюджетним процесом у громадах

Увага! Свіжа аналітика! Формування місцевих бюджетів: вимоги законодавства, проблемні питання та шляхи їх вирішення

Крім цього  надається можливість цільовій аудиторії проекту отримати он-лайн консультації з бюджетних питань і інформування громадськості та зворотнього зв'язку, а також обговорити  з екпертами та колегами питання забезпечення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування на Форумі Ресурсного центру за посиланням.

Детальніше про проект за посиланням.

Запрошуємо слідкувати за оновленнями Компоненту Веб-порталу Ресурсного центру "Добре врядування для розбудови потенціалу громади", а цільову аудиторію проекту до участі у заходах, що плануються у діяльності зазначеного проекту.

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації