Авторизація

Новини

84617

Принципово важливим кроком для розвитку гірських територій є зміна підходу субсидіювання на проектний з використання природного потенціалу гірських територій.Такий підхід посилить конкуренцію та створить умови для зростання спроможності місцевої влади.

Про це говорили під час розширеної наради щодо реалізації регіональної політики в Карпатському регіоні, яка проходила за ініціативи Мінрегіону в Чернівцях 17 грудня 2018 року.

Ще одним важливим напрямком розвитку не тільки гірських територій, а й всіх регіонів, є використання підходу SMART-спеціалізацій. Ним передбачається, що кожен регіон має визначити свою смарт спеціалізацію та враховувати її під час розробки регіональних стратегій на 2021-2027 роки.  

Для комплексного розвитку територій мають бути застосовані інструменти регіональної політики та можливості транскордонного співробітництва. Реалізація цього завдання потребує синхронізації  норм законодавства і дій органів державної влади та органів місцевого самоврядування з політиками і законодавством ЄС.  

Нагадаємо, що на виконання доручення Прем`єр-міністра утворена робоча група, яка розробила проект концепції державної програми розвитку гірських територій та запропонувала відповідні шляхи подальшого розвитку в областях. 

З напрацюваннями робочої групи та інструментами розвитку гірських територій можливо ознайомитися у спеціально створеному розділі Веб-порталу "Розвиток гірських територій Українських Карпат" за посиланням.

 84620.jpg

84618.jpg

 

84621.jpg

84623.jpg

84625.jpg

84627.jpg

84628.jpg

84629.jpg

84630.jpg

84631.jpg

84636.jpg

84637.jpg

84638.jpg

84639.jpg

 Фото Чернівецька обласна рада

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

U-LEAD шукає тренерів з водопостачання та водовідведенняДетальніше... Школа місцевого самоврядування DESPRO - 2018 оголошує додатковий конкурсний набір для молодих фахівцівДетальніше... Програма U-LEAD шукає тренерів для ОТГДетальніше...

Конкурс - Кращі практики місцевого самоврядування 2018

Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

Префект

Оновлення ДБН

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація