Авторизація

Новини

b_640_444_16777215_00_http___uaror.org.ua_wp-content_uploads_2018_11_Лого-ПУЛЬС-для-обкладинок-1024x711.jpg

Українська асоціація районних та обласних рад розробила графік проведення фахових майстерень на грудень. Заходи відбудуться у Запоріжжі, Кропивницькому та Рівному.

Учасники – представники районних та обласних рад.

Відповідно до опитування спільноти Асоціації, для представників областей зазначених адміністративних центрів сформовані спеціальні теми та відповідні навчальні програми.

Формат передбачає роз’яснення законодавства та практичні вправи, що модеруються профільними експертами. Учасники матимуть змогу отримати відповіді на питання стосовно реалізації повноважень рад у тематичній сфері.

Фахові майстерні є безкоштовними та відбуватимуться в приміщеннях обласних рад відповідного регіону..

Зареєструватись на навчання можна за номером телефону 044-484-05-66 або написавши на адресу електронної скриньку uaror.pulse@gmail.com. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.

Заходи організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Нагадаємо, що у листопаді фахові майстерні відбулися для представників районних та обласних рад Волині, Одещини, Херсонщини, Донеччини, Житомирщини та Івано-Франківщини. Також була реалізована одна всеукраїнська фахова майстерня. .

Детальна інформація про дати та тематику у інфографіці нижче.

-ФМ-ПУЛЬС-УАРОР-на-грудень-2018-e1543600398155.jpg

 

Джерело: УАРОР

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації