Авторизація

Новини

b_640_444_16777215_00_http___uaror.org.ua_wp-content_uploads_2018_11_Лого-ПУЛЬС-для-обкладинок-1024x711.jpg

Українська асоціація районних та обласних рад розробила графік проведення фахових майстерень на грудень. Заходи відбудуться у Запоріжжі, Кропивницькому та Рівному.

Учасники – представники районних та обласних рад.

Відповідно до опитування спільноти Асоціації, для представників областей зазначених адміністративних центрів сформовані спеціальні теми та відповідні навчальні програми.

Формат передбачає роз’яснення законодавства та практичні вправи, що модеруються профільними експертами. Учасники матимуть змогу отримати відповіді на питання стосовно реалізації повноважень рад у тематичній сфері.

Фахові майстерні є безкоштовними та відбуватимуться в приміщеннях обласних рад відповідного регіону..

Зареєструватись на навчання можна за номером телефону 044-484-05-66 або написавши на адресу електронної скриньку uaror.pulse@gmail.com. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.

Заходи організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Нагадаємо, що у листопаді фахові майстерні відбулися для представників районних та обласних рад Волині, Одещини, Херсонщини, Донеччини, Житомирщини та Івано-Франківщини. Також була реалізована одна всеукраїнська фахова майстерня. .

Детальна інформація про дати та тематику у інфографіці нижче.

-ФМ-ПУЛЬС-УАРОР-на-грудень-2018-e1543600398155.jpg

 

Джерело: УАРОР

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

U-LEAD шукає тренерів з водопостачання та водовідведенняДетальніше... Школа місцевого самоврядування DESPRO - 2018 оголошує додатковий конкурсний набір для молодих фахівцівДетальніше... Програма U-LEAD шукає тренерів для ОТГДетальніше...

Конкурс - Кращі практики місцевого самоврядування 2018

Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

Префект

Оновлення ДБН

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація