Авторизація

Новини

-МОЗ-e1543833746294.jpg

12 та 13 грудня, у Києві, Українська асоціація районних та обласних рад спільно з Міністерством охорони здоров’я України організовує одноденний тренінг на тему «Автономізація та діяльність закладів охорони здоров’я у формі комунальних некомерційних підприємств». Реєстрація триває до 6 грудня.

Навчання є повністю безкоштовним, з можливістю компенсації проїзду.

Цільова аудиторія – власники та керівники закладів охорони здоров’я.

Відповідно до нещодавно проведеного опитування Асоціації, учасникам розповідатимуть у інтерактивній формі про фінансову складову медзакладів, авотномізацію, у тому числі реорганізацію та ліцензування КНП, а також про роль власників в управлінні.

Детальніше ознайомитись з тренінгом можна натиснувши на це посилання – Програма тренінгу.

Для реєстрації тисніть СЮДИ.

Довідкова інформація надається за адресою електронної пошти – uaror@ukr.net

Нагадаємо, що Українська асоціація районних та обласних рад спільно з Міністерством охорони здоров’я України з кінця вересня розпочала активну комунікаційну підтримку між місцевим самоврядуванням та МОЗом.

Джерело: УАРОР

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

U-LEAD шукає тренерів з водопостачання та водовідведенняДетальніше... Школа місцевого самоврядування DESPRO - 2018 оголошує додатковий конкурсний набір для молодих фахівцівДетальніше... Програма U-LEAD шукає тренерів для ОТГДетальніше...

Конкурс - Кращі практики місцевого самоврядування 2018

Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

Префект

Оновлення ДБН

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація