Авторизація

Новини

b_640_643_16777215_00_http___uaror.org.ua_wp-content_uploads_2018_12_Круглий-стіл-УАРОР-Мінрегіон-РЄ-1018x1024.jpg

Українська асоціація районних та обласних рад 4 грудня проведе круглий стіл на тему «Актуальні питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Захід відбудеться в рамках засідання Правління за участі Володимира Гройсмана, Прем’єр-міністра України.

Планується обговорити стан впровадження децентралізації, а також сучасні виклики, що постали  у процесі її впровадження. Водночас суттєва увага буде акцентована на питанні адміністративно-територіального устрою, в частині створення спроможних районів.

Спікерами виступлять високопосадовці органів державної влади, місцевого самоврядування, представники міжнародних організації та профільні експерти.

За результатами круглого столу очікується напрацювання позиційного документу.

Зазначимо, що захід організовується у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація  і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Джерело: УАРОР

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

U-LEAD шукає тренерів з водопостачання та водовідведенняДетальніше... Школа місцевого самоврядування DESPRO - 2018 оголошує додатковий конкурсний набір для молодих фахівцівДетальніше... Програма U-LEAD шукає тренерів для ОТГДетальніше...

Конкурс - Кращі практики місцевого самоврядування 2018

Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

Префект

Оновлення ДБН

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація