Авторизація

Новини

-МОЗ-для-ОМС1-e1537426282535.jpg

Цей розділ висвітлює інформацію Міністерства охорони здоров’я України у сфері діяльності органів місцевого самоврядування. Він створений за ініціативи спільноти Української асоціації районних та обласних рад.
Асоціацією проводиться постійний моніторинг затребуваних тем для роз’яснення. Результати надаються Міністерству для оперативного реагування.
Крім того, для представників органів місцевого самоврядування, відповідно до потреб, організовуються консультації, починаючи від он-лайн зустрічей, закінчуючи круглими столами та різноманітними практикумами.
Якщо Ви є представником місцевих рад та маєте пропозиції, важливі повідомлення чи потребуєте роз’яснень – звертайтесь на електронну скриньку uaror@ukr.net. З Вами обов’язково зв’яжуться.

Ознайомитись з необхідною для Вас інформацією можна  натиснувши на відповідний банер нижче.

Розяснення-п.jpg

Діяльність-п.jpg

Анонси-п.jpg

Джерело: УАРОР

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

U-LEAD шукає тренерів з водопостачання та водовідведенняДетальніше... Школа місцевого самоврядування DESPRO - 2018 оголошує додатковий конкурсний набір для молодих фахівцівДетальніше... Програма U-LEAD шукає тренерів для ОТГДетальніше...

Конкурс - Кращі практики місцевого самоврядування 2018

Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

Префект

Оновлення ДБН

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація