Авторизація

Новини

b_450_300_16777215_00_http___www.slg-coe.org.ua_wp-content_uploads_2018_09_27_09_18_.jpgПрограма Ради Європи “Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні” та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України презентують наступну збірку кращих практик органів місцевого самоврядування України – переможців Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування 2017 року». У збірці представлений стислий опис 29 кращих практик органів місцевого самоврядування всіх рівнів із 16 областей, а також контактна інформація їх авторів.

Збірка призначена для фахівців сфери місцевого самоврядування та державного управління, експертів, науково-педагогічних працівників і всіх, хто цікавиться питаннями розвитку місцевого самоврядування.

Згаданий конкурс проводиться в Україні з 2012 року за методологією Ради Європи, а з 2014 – під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Завантажити збірку можна тут.

Джерело: Веб-сайт Програми Ради Європи "Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні"

Префект

Децентралізація

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації