Авторизація

Новини

Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає прийом пропозиції до Плану реалізації Концепції реформування професійного навчання державних службовців, голів місцевих адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Пропозиції приймаються від членів Асоціації до 29 січня.

Нагадаємо, що зазначена Концепція схвалена Кабміном 1 грудня 2017 року. Мета – формування сучасної ефективної системи профнавчання.

Зокрема, Документ розширює суб’єктів надавачів послуг, як і спектр самих навчальних форм.

Завантажити урядовий План заходів до якого приймаються пропозиції можна натиснувши на – План заходів реалізації Концепції реформування професійного навчання.

Завантажити Концепцію можна натиснувши - Концепція реформування професійного навчання.

 

http://uaror.org.ua/?p=16230

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

ВАКАНСІЯ! Програма «U-LEAD з Європою» оголосила конкурс з відбору радників з юридичних питаньДетальніше... УВАГА! Асоціація оголошує вакансії на проведення низки навчань, документи приймаються до 25 листопадаДетальніше... Розпочався конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу Детальніше...

Нові обговорення

  • No posts to display.

 banner 2017 konkurs rozvytok

Навчальні тренінги для представників районних та обласних рад

Префект

banner 2017 findec rozvytok

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація