Авторизація

Новини

Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає прийом пропозиції до Плану реалізації Концепції реформування професійного навчання державних службовців, голів місцевих адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Пропозиції приймаються від членів Асоціації до 29 січня.

Нагадаємо, що зазначена Концепція схвалена Кабміном 1 грудня 2017 року. Мета – формування сучасної ефективної системи профнавчання.

Зокрема, Документ розширює суб’єктів надавачів послуг, як і спектр самих навчальних форм.

Завантажити урядовий План заходів до якого приймаються пропозиції можна натиснувши на – План заходів реалізації Концепції реформування професійного навчання.

Завантажити Концепцію можна натиснувши - Концепція реформування професійного навчання.

 

http://uaror.org.ua/?p=16230

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

U-LEAD шукає тренерів з водопостачання та водовідведенняДетальніше... Школа місцевого самоврядування DESPRO - 2018 оголошує додатковий конкурсний набір для молодих фахівцівДетальніше... Програма U-LEAD шукає тренерів для ОТГДетальніше...

Конкурс - Кращі практики місцевого самоврядування 2018

Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

Префект

Оновлення ДБН

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація